• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: festival minipivovarů v Ostravě-Martinově. jinak okolo kpt. Vajdy imho nic zajímavého.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak zejtra jedu trpět do ostravy, bydlet budu někde v rozmezí hrabůvka, ostrava jih, doporučte prosím něco v okolí ulice kapitána vajdy...
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    MILHAUZ: myslim, ze rohozec maj v zakouti ale mozna se pletu - byl jsem tam naposled nekdy na podzim
    mapa

    dneska jdu kolem navstivit benga, tak se jeste podivam kdyz si vzpomenu
    ENPE
    ENPE --- ---
    ENPE: Adresa je Belohorska 15
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    dik vsem
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    Taky u Míráku v Big Lebowski.
    ENPE
    ENPE --- ---
    Rohozec toci na Brevnove pobliz zastavky Marjanka. Nevim, jak se ta hospoda jmenuje, ale je primo na hlavni a pozna se podle vyvesniho stitu rohozec. 11 polotmavou na cepu maji.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    MILHAUZ: tocenej treba tady http://www.prazskymost.cz/vine.php a na zizkove snad byla snad i pivovarska hospoda ale to mam jen z doslechu
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    lachouty neumej, uz jsem se ptal, plnit do sudu dobrej napad, ale logistika trochu pokulhava...a navic se mi zda, ze to pivo hrozne peni. taky musim myslet na 200+ ziznivych krku u jedne pipy.......
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ale asi se tam stavim, třeba budou nějaký lachouty
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hm přes olmes mám cestu v pátek do ostravy a v neděli zasejc do práglu, ale nemám žádnej soudek, himl :)
    BIGG
    BIGG --- ---
    MILHAUZ: Tak oni plní i do soudků, jen zvládnout dopravu do místa svatby : http://www.svatovaclavsky-pivovar.cz/pivovar
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    MILHAUZ: Svatovaclavsky pivovar na svatbe, to je sen! Skoda, ze uz jsem jednu mel..(a dalsi v dohledne dobe neplanuju;) Vsak si to vyzadej jako svatebni dar.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no a lahvový v dejvicích nebo u kaňky asi, nebo snad třeba v nějakejch kauflandech?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: jako točenej nevim, sudy asi buď na tom nákladovym nádraží http://pivoobchod.cz/ nebo na http://pivninonstop.cz/ což je hloubětín
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: ten kraslicak jsem mel ted na prasivce a opravdu se to pit nedalo. nechapu jak to nekoho mohlo napadnout. jakoze nic proti pivnim koktejlum atp, ale tohle je hruza! nastesti pristi na cepu je neco z chotebore

    hele a kam na ten rohozec v praze? nejlip v okoli letne?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    btw nevíte někdo jak je to s pivovarem u bezoušků? mluvil jsem v sobotu s p. Černohorským, který tam vařil a prej už tam nnějakou dobu nevaří, vaří se tam ještě vůbec?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jinak já navštívil v sobotu kostelec, nabídka nijak zvlášť zajímavá, ale ušlo to. jako vizuální zajímavost tam byl krasličák (červený 10a zelený 16 v jednom z protivína), ale pít se to nedalo. Jinak jídlo samozřejmě excelentní
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: jojo já měl jen jedno, je pravda, že chuť byla možná až příliš intenzivní. Polotmavej rohozec je dobrej, ale taky hodně zahlcuje, měli jsme ho párkrát a když ho piješ celej večír, máš nakonec chuť na nějakou světlou osmičku, doporučuju spíš ten světlej
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    tak jsem byl na stirine (IDIOTe) a nejak me tam nepresvedcili. pivo bylo skvele, vynikajici, ale tak chutove silne, i obycejna 12ka, ze jsem nedokazal vypit vic nez dve.

    zato jsem vedle v hospode natocil polotmavy rohozec 11 a to je teda vyborne pitelne pivo, skoro ho zvazuju jako kandidata na svatbu.

    i kdyz nejradsi bych ten olomoucky pivovar...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: diky za tipy, ja prave musim najit nejake ne uplne silne, ale dost chutne pivo. mozna ten nefiltrovany klaster je dobry tip. samo, ze bych nejradsi neco vyrazneho (poutnik 10, kout, policka, rohozec). ale znam to vetsinou jen z lahve.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam