• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    BIGG
    BIGG --- ---
    MILHAUZ: Tak oni plní i do soudků, jen zvládnout dopravu do místa svatby : http://www.svatovaclavsky-pivovar.cz/pivovar
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    MILHAUZ: Svatovaclavsky pivovar na svatbe, to je sen! Skoda, ze uz jsem jednu mel..(a dalsi v dohledne dobe neplanuju;) Vsak si to vyzadej jako svatebni dar.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no a lahvový v dejvicích nebo u kaňky asi, nebo snad třeba v nějakejch kauflandech?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: jako točenej nevim, sudy asi buď na tom nákladovym nádraží http://pivoobchod.cz/ nebo na http://pivninonstop.cz/ což je hloubětín
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: ten kraslicak jsem mel ted na prasivce a opravdu se to pit nedalo. nechapu jak to nekoho mohlo napadnout. jakoze nic proti pivnim koktejlum atp, ale tohle je hruza! nastesti pristi na cepu je neco z chotebore

    hele a kam na ten rohozec v praze? nejlip v okoli letne?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    btw nevíte někdo jak je to s pivovarem u bezoušků? mluvil jsem v sobotu s p. Černohorským, který tam vařil a prej už tam nnějakou dobu nevaří, vaří se tam ještě vůbec?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jinak já navštívil v sobotu kostelec, nabídka nijak zvlášť zajímavá, ale ušlo to. jako vizuální zajímavost tam byl krasličák (červený 10a zelený 16 v jednom z protivína), ale pít se to nedalo. Jinak jídlo samozřejmě excelentní
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: jojo já měl jen jedno, je pravda, že chuť byla možná až příliš intenzivní. Polotmavej rohozec je dobrej, ale taky hodně zahlcuje, měli jsme ho párkrát a když ho piješ celej večír, máš nakonec chuť na nějakou světlou osmičku, doporučuju spíš ten světlej
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    tak jsem byl na stirine (IDIOTe) a nejak me tam nepresvedcili. pivo bylo skvele, vynikajici, ale tak chutove silne, i obycejna 12ka, ze jsem nedokazal vypit vic nez dve.

    zato jsem vedle v hospode natocil polotmavy rohozec 11 a to je teda vyborne pitelne pivo, skoro ho zvazuju jako kandidata na svatbu.

    i kdyz nejradsi bych ten olomoucky pivovar...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: diky za tipy, ja prave musim najit nejake ne uplne silne, ale dost chutne pivo. mozna ten nefiltrovany klaster je dobry tip. samo, ze bych nejradsi neco vyrazneho (poutnik 10, kout, policka, rohozec). ale znam to vetsinou jen z lahve.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: na nádru je http://pivoobchod.cz/ zkus třeba ježek 10, rychtář, rohozec nebo klášter 11 (teda z toho co tam maj), párkrát jsem tam sudy už bral
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    pratele, mel jsem ted cest ochutnat v novomestskem pivovaru na nam.republiky v olomouci malou desitku a bylo to takrka extaticke!!! pena jak z postrizin, strasne horka, ale zbytek byl vybornej, chutnej, riznej a velmi velmi osvezujici.

    mel jsem cas jen na 1 na stojaka, ale urcite bych se rad vratil a vypil cely pivovar.

    taky jsme v brne byli v zelenych dverich, prijemna hospoda a maji jak koutske, tak poutnika (krom svijan a nejake k brewery etc), tak jsem si moc uzil jak koutskou 10 (hutna, zakalena, plna chuti), tak poutnika toceneho.

    btw znalci pomeru, co byste mi doporucili tocit na svatbe? svatba bude totalne punkova, ale rad bych neco slabsiho, bude to v cervnu, at se vsichni hned neozerou. druhe kriterium je penivost, aby to nejak natocil i blbec jako ja, co porad pije lahvace a nedelala se zbytecne dlouha fronta. a za treti chut. nejradsi bych neco jako ten novomestsky pivovar, ale kde to sehnat? oslava bude blizko nakladoveho nadrazi zizkov, tam, tusim, prodavaji nejake sudove????
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    Prosím o podporu pro nový lifestylový klub Panděro a pivní pupek díky
    [ JIMMY23 @ nyx :: kluby :: ostatni kultura ]
    ENPE
    ENPE --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ten vyucenec je muj soused, muzu se ho zeptat.
    SLAVA
    SLAVA --- ---
    HooDoo music club a pivečko ze skupiny pivovarů Richter Brewery...http://hoodooclub.cz/ , mužu říct,že jsem si pochutnal , obzvlášte na světlé 12 . Ta plnost piva a lahodná hořkost mě prostě oslovila ..
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    na prestupu v Prerove jsem navstivil mistni minipivovar-restauraci Parnik, bohuzel jsem stihnul pouze jednu jedenactku ale byla vynikajici!! vrele doporucuji-neni to daleko od nadrazi, a maj i pivo v PETkach (na pokracovani cesty vlakem)

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    to uznávám, dle datace (prý tam nejsou už od podzima) jsem o vánočním večírku pil už pivo bez Matušků a chutnalo stejně jako každý rok - výborně
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ano, Matuška už na Strahově nepůsobí, ale strahovskému pivu to na kvalitě neubralo.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo a ještě jedna info kterou jsem nevěděl: dle místních znalců poměrů v broumech se prej Matuškové stáhli ze strahova a už tam vaří jen nějakej jejich vyučenec, co je na tom pravdy nevim
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    info z víkendu: raptorem se dá ožrat i přímo v broumech a ráno nejni uplně pěkný :) medvěd klepáček z petky neni žádnej zázrak, hospoda neklan pod vyšehradem se změnila ve značkovku staropramenu, takže u mě skončila, kroužkovanej budvar na albertově celkem ujde, u vodoucha maj kocoura zlatou kačenu a dobřanskou modrou hvězdu, oboje taky celkem slušný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam