• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    MATHY
    MATHY --- ---
    CH_IN_A: HAYES: jj asi zvolim je
    SHAGA: to je tu celkem neznamy.. to chce neco vic znamyho
    MILHAUZ: veltrusy
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    MATHY: ty svijany jsou jistota - pokud bys tam mel jen neden druh piva, tak asi 11ku
    MATHY
    MATHY --- ---
    ahoj, budu tedka provozovat kiosek v letnaku a premejslim co tam dat za pivko.. chtel bych aby mi pivovar pujcil pipu, takze tim padem odpada gambrinus, protoze ty uz mi minulej rok rekli, ze mi ji tam nedaj.. svijany by mi ji pujcily.. o tech sem taky premyslel. jinak vsude kolem se pije gambac.. kiosek je v parku v zamecky obore.. nekdo mi doporucoval bernard nebo lobkowicz.. mel by nekdo nakej tip na to co tam tocit?
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    tak jsem k hokejovemu utkani zakoupil na synkaci v Pivkupectvi par vzorku a bylo to velmi prijemne...jeste je teda (predevsim Kocour Weizen a Poutnik)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    kámoš mě na něj zve tak se jen ptám :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Mám pocit, že to je ten, co jsem kupoval v Normě v půllitrovejch plechovkách - slušnej, s klidným svědomím doporučím, ale primátorskej weizen mi chutná o něco víc, o Mistru Matuškovi nemluvě...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    pil jste někdo grafenwalder hefe weiss co prodávaj v lidlu?
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KRYSTOFF: Nechal jsem si dovézt vzorky, už se chladí v ledničce, v průběhu týdne otestuji :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    pivař na permanentní služebce :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: jak ty to vsechno stihas, to je mi zahadou. nejses ty trochu z te kategorie workoholik, co rad pije aneb alkoholik, co hodne pracuje? :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no a teď už zase konečně poutníček :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak v Hannoveru stejný pivo jak v mnichově, maj tam nějakej Gilde a ještě pár dalších, všechno stejná chuť, radši jsem pil františkána wajs

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ABRAHAM: Hmm, to je docela pálka. Ale asi to zkusím.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    SAMMAEL: minule to tak bylo. Normál pivo za tolar, třetinka speciálu rovněž za tolar. U kočky nějaké lepší kousky stály i 2 tolary.

    Teď jsem četl, že nově budou ty děvečky roznášet rovnou tupláky. Ale půllitry budou k dostání normálně u pultu.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    A jaká je cena piva? Jedno pivo = jeden tolar, nebo proměnlivě?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Stan C vypadá nadějně, ale za ten jejich tolar už chtěj 44 korun a to už není pěkný...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Tak dle všeho bude. Navíc přibude stan Švejk restaurantu. Švejka mám sice rád, ale tento stan budu brát velkým obloukem.

    Nabídka stanů - Český pivní festival
    http://www.ceskypivnifestival.cz/cs/jidelni-listek-stanu.shtml
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera jsem náhodou navštívil restauraci u karla 4 pod vyšehradem, dříve celkem nezajmavá putyka, teď tam točej plzeň, gambáč, asi kozla, ale k tomu všemu kácov 12 nefiltr, svijany máz a leffe bruin (33,- za třetinku), prej to i občas měněj viz. http://www.restauraceukarlaiv.cz/
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Vida, díky!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Czech Beverage Industry Company, vznikla někdy loni. Nic moc o ní nevím. V dubnovém čísle PBA je rozhovor s novým ředitelem.

    Více klasicky zde:
    Pivovar Vyškov | Novinky | Pivní.info
    http://pivni.info/news/pivovar-vyskov/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam