• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a co nějakej report z letňan? btw pokud se nepletu, za 14 dní je Broumská pípa, jedete někdo?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak jsem právě koštnul radler od staropramenu, hodně studený to nejni vubec špatný, tak jedno
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Nevíte jakou narážecí hlavu na Rychnov a na Chotěboř?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    VOZKA: První várku měli z Harracha, ale už minimálně desítka by měla být jejich. Možná, že už i zbytek portfolia je uvařen zde.

    Domácí pivovar a restaurace Magistr
    http://www.pivovarmagistr.cz/
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Koukal jsem, že se nám v Brně otevřela hospoda, kde údajně točí vlastní pivo jménem Magistr, konkrétně je to tady:
    Mapy.cz
    http://mapy.cz/#x=16.601645&y=49.209510&z=16&d=stre_79276_0_1&umc=9mKyIxTxjy¨=ulice%20Hrn%C4%8D%C3%AD%C5%99sk%C3%A1%2C%20Brno%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto

    Ví o tom někdo něco/byl tam už někdo? Já se chystám asi o víkendu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    UMBERTO: slušný, počítám, že se to ještě hodně rozšíří (jestlipak se tam objeví i svět piva? :)))
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KRYSTOFF & SAMMAEL: Tak jsem okoštoval a je to spíše zklamání. 11° mi přišla dost nevýrazná, bez chuti, asi jako kdybych si šnyta 12° doplnil vodou. 12° byla už o poznání lepší, takhle bych si představoval standardní pivo. 13° opět zklamání, i když ne už tak velké. Silnější pivo, ale žádný velký výraz, ničím nevybočuje. Ještě mám v lednici nějaký Velikonoční speciál, ale jsem dost skeptický.
    Btw: 11°a 12; mi zrychlila trávicí proces ;-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    MATHY: Známý pivo = špatný pivo, ale lidi si už na něj zvykli? :-)

    SHAGA: Plně souhlasím, moc dobrý pivo!
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    MATHY: ja bych se nebal jit do neceho mensiho a lepsiho nez svijany. 11ka se podle me hrozne zhorsila. lidi si vychovas na kvalitu, to se rozkrikne, ze tam tocis neco dobryho. mozna to bude chvili trvat, ale podle me to za to stoji
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    hlavně svijany už začínají být až moc standardní
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    MATHY: neznámý, ale dobrý, můžeš proti standardním nabídkám získat konkurenční výhodu
    MATHY
    MATHY --- ---
    CH_IN_A: HAYES: jj asi zvolim je
    SHAGA: to je tu celkem neznamy.. to chce neco vic znamyho
    MILHAUZ: veltrusy
    HAYES
    HAYES --- ---
    svijany 11
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    MATHY: KOUT! nebo poutnik. ale nevim, jak u nich s pipou...svijany 11 nebrat

    a kdeze je ten kiosek?
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    MATHY: Zkus chotěboř nebo třeba něco menšího, i když je otázka jak s tou pípou - třeba varnsdorfskýho kocoura.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    MATHY: ty svijany jsou jistota - pokud bys tam mel jen neden druh piva, tak asi 11ku
    MATHY
    MATHY --- ---
    ahoj, budu tedka provozovat kiosek v letnaku a premejslim co tam dat za pivko.. chtel bych aby mi pivovar pujcil pipu, takze tim padem odpada gambrinus, protoze ty uz mi minulej rok rekli, ze mi ji tam nedaj.. svijany by mi ji pujcily.. o tech sem taky premyslel. jinak vsude kolem se pije gambac.. kiosek je v parku v zamecky obore.. nekdo mi doporucoval bernard nebo lobkowicz.. mel by nekdo nakej tip na to co tam tocit?
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    tak jsem k hokejovemu utkani zakoupil na synkaci v Pivkupectvi par vzorku a bylo to velmi prijemne...jeste je teda (predevsim Kocour Weizen a Poutnik)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    kámoš mě na něj zve tak se jen ptám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam