• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    HYPNOGEN: to jsem ještě neměl..musím zkusit. dokonce i ty krušky se staly pitelnějšími..docela překvapují. sice to černé je pořád hnus.. ale 12 je dobrá:-)



    RAGNAROK: baron dobrý ale na ferdinad d'Este 15 to prostě nemá :-)
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    BLEVAJZZ: nefiltrované géčko se už kvalitou dostalo aspoň na pivní průměr ;)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    BLEVAJZZ:
    Nedavno jsem mel Barona 15° od Svijan, priste si koupim celou basu.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    VOZKA: no ono už to tak skoro 2 roky není u svijan o pivě, bohužel.. vysoká poptávka zlikvidovala kvalitu. nicméně pořád lepší než géčko to je jasné:-)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BLEVAJZZ: "Současně s pivní zmrzlinou představil ředitel pivovaru Roman Havlík další novinku, kterou je stáčení světlého nefiltrovaného piva Kvasničák s charakteristickou zakalenou zlatou barvu a kvasnicovou příchutí do pětilitrových party soudků."

    Mě spíš zaujalo tohle :-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    super, musim tam zajet eště jednou, tentokrát ale né na kole :)
    ENPE
    ENPE --- ---
    X_RATED_IDIOT: 190 i s flaškou. Flaška se bude hodit na pochůzky do hospody.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    btw: máte někdo reference na vendelína krkošku a studánku v rajchenbergu? ve středu jedu nach gablonc a chtěl bych tam nabrat nějaký vzorky na víkendovou litvu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ENPE: a kolik teda nakonec stál? 190,- i s flaškou nebo bez?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: slušný, sládek z braníka už se na nás třese, naučí nás jak vařit z brány stellu artrózu :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ani bych se nedivil. A speciálními hosty budou určitě Zdeněk Troška a Petr Novotný.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Už jste se přihlásili? :)

    Pivní blok | Pivní.info
    http://pivni.info/blok/8103-hledame-pivare-casting-na-novy-porad-tv-prima.html
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: já se také zastavil.. to byla pro pražské pivní nadšence skoro povinnost.a chutnalo... 12 byla vo vous lepší....na 1. várku to myslím šlo... sice je takové hodně citrusové, limonádové..i když hořkost má..... ale teda nakládaný hermelín byl nadstandartní!! uvidíme jak se zajedou taky jim fandím.

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    RAGNAROK: je to v ulici tiché údolí, kousek za odbočkou turistickejch značek do svojsíkových sadů, na vývěsce maj černou horu, ale prej se to tam nějak střídá a na beerborci dokonce někdo psal, že tam měli i ty únětice
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    VOZKA: já to pochopil z "celobilonárodní" :) vim že se to celkem prodávalo kolem velikonoc snad
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    VOZKA: no a samozřejmě nenapíšu že jde o Billu, žejo. Takže ještě jednou: Billa, "kolekce pivních znalců", sleva, 100Kč.
    ENPE
    ENPE --- ---
    V sobotu mi v úněticích moc chutnalo, půllitry a toho obrovskýho lahváče už mam doma.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Ja tam chodim celkem pravidelne neb to mam pri ceste. Musim s politovanim rict ze se tam Konrad dost zkazil. Mozna to je tim se tam stridaj lidi.

    Kde presne je u zviratek v roztokach? Minulej rok tocily v takovy novy dreveny boude kousek od privozu (P2 Podhoří) moc dobrou 13° polotmavou asi za 36 bouhuzel jen do kelimku. Jmeno jsem uz zapomel nebo to byl asi Regenet uz nevim.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    na ty unetice se dost tesim. moc jim fandim, aby to bylo dobry pivo. cena trochu vysoka, ne?

    jinak referuju ze svatba se mimoradne vydarila a koutska desitka filtrovana je balzam. od patku se mi po ni styska, bohuzel jsme museli vratit brzo pipu a ted mi jeste zbyly nejake sudy, tak premyslim, kdy to vypijeme.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ta dvanáctka mi přišla dobrá, trochu se ponášela na kout, nějakej "asimístníznalec" řikal, že je dneska lepší než v sobotu tak nevim :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam