• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    VOZKA: já to pochopil z "celobilonárodní" :) vim že se to celkem prodávalo kolem velikonoc snad
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    VOZKA: no a samozřejmě nenapíšu že jde o Billu, žejo. Takže ještě jednou: Billa, "kolekce pivních znalců", sleva, 100Kč.
    ENPE
    ENPE --- ---
    V sobotu mi v úněticích moc chutnalo, půllitry a toho obrovskýho lahváče už mam doma.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Ja tam chodim celkem pravidelne neb to mam pri ceste. Musim s politovanim rict ze se tam Konrad dost zkazil. Mozna to je tim se tam stridaj lidi.

    Kde presne je u zviratek v roztokach? Minulej rok tocily v takovy novy dreveny boude kousek od privozu (P2 Podhoří) moc dobrou 13° polotmavou asi za 36 bouhuzel jen do kelimku. Jmeno jsem uz zapomel nebo to byl asi Regenet uz nevim.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    na ty unetice se dost tesim. moc jim fandim, aby to bylo dobry pivo. cena trochu vysoka, ne?

    jinak referuju ze svatba se mimoradne vydarila a koutska desitka filtrovana je balzam. od patku se mi po ni styska, bohuzel jsme museli vratit brzo pipu a ted mi jeste zbyly nejake sudy, tak premyslim, kdy to vypijeme.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ta dvanáctka mi přišla dobrá, trochu se ponášela na kout, nějakej "asimístníznalec" řikal, že je dneska lepší než v sobotu tak nevim :)))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: No, četl jsem právě reakce, že pivo průměrné. Holt si stejně ještě počkám než se k němu dostanu.
    A toho Jendu taky pořád nemám splněnyho. Snad se k němu brzy dostanu. Ale co nevidět bude více důvodů zajet ku Praze. K těmto dvou přibude Marina, Školička a v říjnu snad i Břevnov.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak stručně z dnešní vyjížďky: start v troji u konráda, dvanáctka takovej průměr, pak okolo zvířátek v roztokách (ani jsme se nestavovali) do únětic. pivovar trochu punk, barák zvenku pěknej, zevnitř v rekonstrukci, seděli sme na zahrádce, dvanáctka za 30, záloha za sklo 100 (celkem chápu, tyhle krígle mám nejradši :)), pivo luxusní, nechtělo se nám pryč, ale po dvou jsme museli mazat. Jinak maj dvanáct v pet za 75,- (trochu enough) a nebo džbánek dvoulitr s patentem za 190,- (což nevim esli je se sklem nebo bez, cena je divná). Další byla starosuchdolská s jeníkem a klasickejma kecama jak to pění atd. ale z brblání barmana nakonec vylezlo, že už s tim sajrajtem končej, že to nemaj zapotřebí, takže bacha, už ho tam nebudou mít
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: inu únětice :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Nevím jak moc je to celobilonárodní trend, ale dneska jsem si u nás (Brno, Šumavská) koupil ve slevě za 100 Kč "kolekci pivních znalců", což je pack, kde je po lahvi: Rychtář speciál, Comenius, Démon, Protivínský granát, Kvasar, Jihlavský grand a Velen. Už i proto že kromě Kvasaru se tu nic normálně neprodává mi to přijde jako dobrej deal :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    A kdyby chtěl někdo cestovat po Zélandu, toto se mude hodit: mapa pivovarů. Kacíře prosím o umístění na nástěnku.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Tak od soboty máme další pivní tečku na mapě:

    Únětický pivovar | Únětický pivovar
    http://www.unetickypivovar.cz
    MISO
    MISO --- ---
    prosim vas, kde v Prahe zohnat tieto piva od pivovaru Cerna Hora? potrebujem tri lahvace na degustaciu. Pivni klub na Florenci?

    Tas -výčepní pivo
    Moravské Sklepní -nefiltrované výčepní pivo
    Kern -polotmavé výčepní pivo
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Máš ho tam...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Přihoď pls na nástěnku ten beněnské nové mini..

    Domácí pivovar a restaurace Magistr
    Domácí pivovar a restaurace Magistr
    http://www.pivovarmagistr.cz/

    Ještě snad brzy přibude další.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zajímavý, zvědavost...! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam