• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    GULDUR: Zavřito.. málo lidu..
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Zdar, nevíte někdo co je se sportbarem Valhal v Bořivojovce?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    tak šampon na vlasy s pivem tááák krásně voní , že jsem dostala chuť :o)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    CH_IN_A: no jak tak koukám, moc se tam s článkama neserou, je to splácanina z tisíce zdrojů, ale nějakou informační hodnotu to má. Jen nevim s tim přímym topenim co to znamená, pokud jde o topení dřevem pod kotel, tak to má snad i berounskej medvěd
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    X_RATED_IDIOT: Protože ty segmenty se většinou nepřekrejvaj. V segmentu "prémiových" piv pojedou tuhle "český pivo" mantru (a prodávat skrze to svoje produkty) a v segmentu diskontů pojedou dál svoje diskontní značky z polska. Dole maj zisky z objemu, nahoře z vyšší marže prémiového zboží.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HERRICH: no eště tak budvar, ale proč to dělá sab a heineken nechápu, dyk ty laciný zahraniční piva sou z velký části jejich produkt ne?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    DEMONOFANARCHY: neni to tak ze se mi nelibi tvuj prispevek ale nelibi se mi to co v nem je. smichy se nevalim, jsem nasranej, ze si tohle nekdo troufne vubec dat na verejnost
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak kratší report: v pátek odpoledne návštěva konráda Liberec (pouze prodejny), jediný co stálo za kup, byl červenej ležák, vzal sem jich pět, jen pro tu srandu, že to vypadá jak malinovka. Pak následoval Vendelín, měli deset a dvanáct, bohužel jen z pípy do petky. Posezení určitě super, pivo nadprůměrný, cena skvělá, 12tka za 21. pak jsem pokračoval do minipivovaru studánka, posezení maj taky hezky udělaný, vařej antala 10 a gallase 12. Gallas za 20,- kus a ještě o dost lepší než vendelín, ale taky jen z pípy do petky. no a pak už jsem mazal na zvíkov, zvíkovskej pivovar jsme bohužel nedali, celou sobotu ukrutně chcalo a když už to tam člověk zná, motivace je slabá. Zvlášť když byly na chatě k dispozici poutníci, chotěboř, únětice a svijany :)
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    Nazdarek
    Shanim cesky chmel Saaz
    Nema nekdo pristup ke zdroji?
    Jsem v australii a moc dobre se tu sehnat neda...
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Tak bych se doplnil. Pouzit se da, ale jen s tou "mini pipou", protoze ma vevnitr vlastni zasobnik co2 a ten je treba nahradit:
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    NINE_OF_NINE: no vida, teď už jen vyřešit, kam s původním obsahem, vědět to, tak sem si ten soudek nechal
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT:
    NINE_OF_NINE: predevsim IMO bude problem s mytim, pokud tam tahle konstrukce zustane
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    HERRICH:
    X_RATED_IDIOT: Tak jsem z hecu psal do Pernstejna(mam to nejbliz/a Taxis se celkem da/) a pry umi plnit i tyhle.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo a pípa je samozřejmě nahoře
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jednou jsem tohle utrpěl s hajzlnekenem a řekl bych, že to bude technologicky problém, to pivo neteče samospádem a nedá se pumpovat, čili to bude nějaký možná dvouplášťový a předtlakovaný bych řekl, když jsme to konečně vytočili, nesyčel ani vzduch nebo něco, z toho bych usuzoval na dvouplášť. trubička povede krz sud, tak to nepude ani vylejvat horem asi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam