• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    LALINA: V tom článku je pár nepřesností, hlavně to, že se to pivo může pít i teplé je absolutní nesmysl. Jinak oficiální info je tady: http://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=1zqhHfEEtzm8HgFLUV94RHBvNOZRGkOuvOJiHhmvXbV1QWtlBZuUPhcotNJwy&hl=en_US
    LALINA
    LALINA --- ---
    Klausův Jakl uvařil speciální teplé pivo pro gaye. BuQičák | Zprávy | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/205012.aspx
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jeseník se baví, bravůr, kgb, nějaký plže a pak polský lahváče


    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    to, že tam maj i něco jinýho než krušnovice je vidět leda na tý ceduli, domácí pivo
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: tak u Hušků běleč dobrý, car v pet za 75,- holba špatný, v pivovarce leda do přinesený petky, v prodejně lautr hovno, leda šerák v petu, ostatní v lahvi, dobrýho nic, bravůr luxusní, jen to nejde najít, projeli sme to tam snad 5x než nám někdo řekl, že to maj v tý restauraci s krušovicema
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Doporučím Bravůr. Řekl bych, že nebudeš litovat.
    SUNY
    SUNY --- ---
    měl někdo tu pivní zmrzlinu? :) zní to teda strašně, radši bych rumovou :)))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KEJML: to by mohla bejt, no stejně budem jen projíždět, ale na infu někdo psal cosi o plnění petek a tak, takže se tam rozhodně stavim
    YARARA
    YARARA --- ---
    SCHIFFI: spíš by mě zajímali reference na tu zmrzlinu, jelikož letos jsem se nemohl dostavit...
    KEJML
    KEJML --- ---
    X_RATED_IDIOT: Holbu jsem měl nedávno v hospůdce na dohled pivovaru, pěkné to tam, bylo, obsluha velmi příjemná, výborně tam vařili (všichni si pochvalovali), pivo super. Nevím, jestli to nebylo přímo restaurace patřící pivovaru, někdo to tam pronesl. Pokud se nepletu, je to tento dům: http://mapy.cz/s/1z6q
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    btw: jedu v sobotu do jeseníku, po cestě se semtam cosi sejde, kanec bude zavřenej, ale chci zkusit u Hušků, bravůr, rambouska a holbu, načteno už mám, máte někdo nějakou přímou zkušenost v místě?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SCHIFFI: to už je nějakej olckůl ne?
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    ...ale víceméně zmlsaně....

    Svijanský pivovar bude točit pivní zmrzlinu, člověk se po ní i opije - iDNES.cz
    http://hobby.idnes.cz/svijansky-pivovar-bude-tocit-pivni-zmrzlinu-clovek-se-po-ni-i-opije-11i-/hobby-domov.aspx?c=A110610_1600703_liberec-zpravy_alh
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: a teď k těm pivům. Chýše byla taková načinčaná, drahá a pivo vůbec žádnej zázrak, spíš taková past na turisty. Poddžbánský bylo víc než výborný. Chýně bezinka bylo celkem zajmavý ale toho bezu tam bylo pekelně moc. nejlepší byla ta polotmavá dvanáctka, fakt výtečná. Vyšší brod byl standardně dobrej. Dneska si asi pudu spravit chuť do merendy
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak konečně zpět ze slovinska/chorvatska. Pivo tam maj nepitelný, pančovaný kukuřičnou krupicí. Zkusil jsem ožujsko, pan, karlovačko, laško, hrvatskej pokus o löwenbrau a union, jediný co se dalo byly všechny možný rádlery, dobrý je, že dělaj různě ovocný, ale v podstatě to všechno je o pivu asi jako rádler ze staropramenu.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    DEMONOFANARCHY: aha, ja myslel ze to byl tvuj prima zazitek
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    HERRICH+DEMONOFANARCHY: by mne zajimalo, jak moc to tito lide (zakaznici, ci majitele slevowebu, co slibovali zalobu na nej) dotahli ke konci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam