• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    VOJTA01: kamos vzdycky rikal: ale slecno, ja jsem si neobjednal male pivo...
    jako odpoved pak nasledovala snuska kecu o tom, jak maji v jidelnim listku napsano, ze toci pivo na 1x a tak...on ze jemu to nevadi na 2x ale ze chce miru.
    Je fakt, ze kdyz mu prinesla druhe a melo normalni podmiru, tak rezignoval.
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    CH_IN_A: s těma podmírákama určitě souhlas. Dneska dostaneš podmírák v každý druhý hospodě, ale tady je to opravdu už trochu extrém. Kvalita je tam pořád výborná, za to bych dal ruku do ohně. Jinak podmíráky kompenzuje většinou svižná obsluha.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    S tim hejtem úplně nesouhlasim, taky Plzeň dvakrát nemusim, a za tu cenu stojí málokdy, ale dobře ošetřená tanková mi objektivně přijde jako docela nadstandardní pivo. Božskej status kterej jí neprávem přisuzujou piva neznalý přece neni důvod k hejtu :)
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    CH_IN_A: ale musim uznat, ze jsou mista kde jsem za ni mezi gambrinusama, kozlama, staropramenama rad :)
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    DEMONOFANARCHY: plzen je gambrinus pro prazaky...jak se rika :)
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    VOJTA01: plzen v Antalu meli dobrou - jeste pred rokem, kdyz jsem tam chodil ale pry se zhorsila...nevim.... predevsim tam ale zacali davat jeste vetsi podmiraky nez davali driv
    U Houbare prodavaj stejnou mirou ve stejnem skle jako 0.4 :)
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    X_RATED_IDIOT: diky za tip - koukal jsem na jejich web a podle menu tam maj Master http://www.hotel-ilf.cz/vypis.asp?item=23&
    Je ten zatec s rohozcem aktulani?
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    DEMONOFANARCHY: Myslím, že v obou mají výbornou tankovou plzeň (v Antalu určite, v Jarmarku si už nepamatuju, jestli je skutečně tanková, ale asi taky)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    _UDO_: jo byl tam knajpa, já to tam mám daleko, je to proti tomu gymplu na budějárně
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    X_RATED_IDIOT: otestovano? bych se stavil, pracuje tam kamos
    SUNY
    SUNY --- ---
    VOJTA01: jarmark je fajn :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: noale sklo tam myslim pivní maj ne? :)))
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    CH_IN_A: Přímo na Budějovický máš Antal (ulice Antala Staška), případně Jarmark. Obojí jsou řekl bych těsně pod tou pomyslnou hranicí trestného činu zneužívání ožralých, ale prostředí celkem OK.
    ENPE
    ENPE --- ---
    CH_IN_A: Je to sice trošku dál, ale u pankráck věznice je hospoda u Klokočníka, kde maj kácov filtrovanej i nefiltrovanej, docela fajn zahrádku a hlavně brutální ceny - člověk se tam za 200 nažere i vožere.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: hotel ilf, žatec a rohozec myslim, celkem za lidovku a se zahrádkou
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    SOS, nemate tip na hospodu s dobrym pivem v okoli budejovicke? Znami me tam tahnou do nejake coolny s G a s plzni za 40kc (nakladany hermelin tam maj za 95 - to uz je na hranici trestneho cinnu zneuzivani ozralych). ...Tak ze bych nabid nejakou alternativu. Predem dik.
    SUNY
    SUNY --- ---
    KACIR: hehe, to je opravdu trochu přemrštěná cena :D
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Já tam bohužel zašel. Never more, za malý pivo 40K je moc i za strahovský... Pořadatele www.pivnivylety.cz připisuju na pomyslnou černou listinu zlatokopů...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam