• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    od ty doby co mame deti
    SUNY
    SUNY --- ---
    HAUSNUMERO: děti? od kdy děti chodí do hospody? :)))
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: slušné pivo, nic výrazného, docela podobné štramberskému (Troobacz) (stejný majitel, stejný sládek), za čerstva mám rád jejich tmavé (Fojt)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dostal jsem vzorek vojvody z kozlovic, máte někdo zkušenost? mám se těšit, nebo spíš ne?
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    SUNY: jo je to tam pekny a deti jsou z toho uvytrzeni, ale jestli si dobre vzpominam, tak maj na vyber akorat standart od Sabmiler :/
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KUL_DA:
    Hospoda (TV seriál) (1996) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/108844-hospoda/
    KUL_DA
    KUL_DA --- ---
    Ahoj, neměl by někdo, prosím, tip na dobrý film o pivařích a pivní kultuře? Potřebuji to na přednášku. Jde o prostě film, kde se hodně chodí do hospody, hodně se chlastá a jsou s tím spojené nějaké ty kulturní projevy, životní moudrosti, humor apod. Díky Honza
    SUNY
    SUNY --- ---
    jo a nebyli jste někdy v té hospodě na václaváku, jak tam pivo přiveze vláček? :))
    SUNY
    SUNY --- ---
    já bych si dala!!!! V riegráčích, hned teď! Naposledy jsem měla v sobotu, pak jsme to završili akcí na bytě a po 3 lahvích morgana s colou jsem druhý den měla o zábavu postaráno, tak mě hlava nebolela ani nepamatuju :D Ale už dnes bych to zopakovala :D
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    http://www.pivovarnarychte.cz/cz/hlavni-stranka.html navštívil sem jako řidič včera, jídlo super, interiéry dobrý, parkování taky dobrý, pivo sem ochutnal až potom přetočený do petky (svoje prodávaj jen v dvoulitrovym sklu za 4 kila, což je moc) ležák světlej a byl fakt dobrej, jen hodně hořkej. Weiss byl dost nevýraznej (nemohli sme moc v petkách najít pak co je pšenice), polotmavý taky dobrý, tmavý maj z chýše, celkem doporučuju i jako zastávku na oběd
    SUNY
    SUNY --- ---
    dala bych si ty lentilky :D
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    VOZKA: jojo Grafenwalder se musi dlouho chladit:

    KACIR
    KACIR --- ---
    VOJTA01: Na první použití ano, ale já myslel - a nedopověděl - že pro příští plnění soudku...
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    KACIR: To přece nemusíš uplně vyndavat, to stačí jen tak pootočit, ne?
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: v narodni obrany jsem ho nikdy nevidel
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Mně teda moc nejelo, ale možná jsem ho jen dost nenachladil. Bylo to na mě až moc hustý.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Lidl má opět v prodeji Hefeweizen Graffenwalder v pětilitrovém soudku za 169 korun - obstojné pšeničné pivo v soudku za rozumnou cenu.
    (Jen nevím, jak z toho soudku dostat ven tu horní zátku, minule to nešlo ani po dobrým, ani násilím, kus spadl dovnitř... :))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    billa říčany heute: kácov hubertus 10 a 12 ve skle, filtrováno, nepasterováno
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    u kaňky v zenklovce a počítám, že v nápojce v národní obrany ho snad taky má
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak a decentní soupiska kosteleckýho vykulení: rohov rohan 11, celkem slušný, sazovice švec dtto, vykulenec opat, žádnej zázrak, rychtář nefiltr, furt to eště jde, harrachov 12, perfektní, olomouc moritz, taky paráda, rýmařov excelent, nepamatuju si, černej quásek (asi), černý nepiju, byl to omyl, ale dalo se a pak ještě asi dva vzorky který nebyly na rozpise, takže si nevzpomenu, někde to mám sepsaný, ale nemužu to najít :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam