• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Opsáno odjinud, otestujte:

    V Praze v Karlíně (Vítkova ulice, vedle hotelu Alwyn) nedávno otevřený malý pivní bar Fošna. V nabídce je v Praze jinak celkem vzácné točené pivo z Nymburka - standardně Francinův ležák, tmavá 11, Bogan a Něžný Barbar, teď právě alternuje sváteční speciál a brzy snad bude i nefiltrovaná verze dvanáctky.
    Mě však nejvíc zaujal "doplněk" k Postřižinskému, domácí "kvasnicové" pivo Děvče z Chotěšova, plné chuti, hořké, dobré. Všechna piva za 29 Kč. Příjemný "surový" interier - ano, fošny, dřevo a taky funkční krbová kamna, na kterých se dají opéct buřty nebo ohřát kus uzeného. Voňavé, nekuřácké. Otevřeno v prac. dnech od 15:00.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska jsem se stavil v kácově zase cca po roce, maj tam už i distribuční centrum a litrovky 12 nefiltr v pet za 29, paráda :)
    SUNY
    SUNY --- ---
    ty internety ale občas taky trochu kecají! :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Rusové vařili tři roky 'značkové' české pivo - m.lidovky.cz
    http://m.lidovky.cz/clanek.A111018_203927_ln-zajimavosti_kim.iln
    Ty internety maj občas něco do sebe... :-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    X_RATED_IDIOT: To zní skoro jako tohle :)

    SUNY
    SUNY --- ---
    HAUSNUMERO: super, aspoň budou vědět, jak na to :D
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    SUNY: moje zhruba od dvou mesicu :))
    SUNY
    SUNY --- ---
    KRYSTOFF: aha, OK.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    od ty doby co mame deti
    SUNY
    SUNY --- ---
    HAUSNUMERO: děti? od kdy děti chodí do hospody? :)))
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: slušné pivo, nic výrazného, docela podobné štramberskému (Troobacz) (stejný majitel, stejný sládek), za čerstva mám rád jejich tmavé (Fojt)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dostal jsem vzorek vojvody z kozlovic, máte někdo zkušenost? mám se těšit, nebo spíš ne?
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    SUNY: jo je to tam pekny a deti jsou z toho uvytrzeni, ale jestli si dobre vzpominam, tak maj na vyber akorat standart od Sabmiler :/
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KUL_DA:
    Hospoda (TV seriál) (1996) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/108844-hospoda/
    KUL_DA
    KUL_DA --- ---
    Ahoj, neměl by někdo, prosím, tip na dobrý film o pivařích a pivní kultuře? Potřebuji to na přednášku. Jde o prostě film, kde se hodně chodí do hospody, hodně se chlastá a jsou s tím spojené nějaké ty kulturní projevy, životní moudrosti, humor apod. Díky Honza
    SUNY
    SUNY --- ---
    jo a nebyli jste někdy v té hospodě na václaváku, jak tam pivo přiveze vláček? :))
    SUNY
    SUNY --- ---
    já bych si dala!!!! V riegráčích, hned teď! Naposledy jsem měla v sobotu, pak jsme to završili akcí na bytě a po 3 lahvích morgana s colou jsem druhý den měla o zábavu postaráno, tak mě hlava nebolela ani nepamatuju :D Ale už dnes bych to zopakovala :D
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    http://www.pivovarnarychte.cz/cz/hlavni-stranka.html navštívil sem jako řidič včera, jídlo super, interiéry dobrý, parkování taky dobrý, pivo sem ochutnal až potom přetočený do petky (svoje prodávaj jen v dvoulitrovym sklu za 4 kila, což je moc) ležák světlej a byl fakt dobrej, jen hodně hořkej. Weiss byl dost nevýraznej (nemohli sme moc v petkách najít pak co je pšenice), polotmavý taky dobrý, tmavý maj z chýše, celkem doporučuju i jako zastávku na oběd
    SUNY
    SUNY --- ---
    dala bych si ty lentilky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam