• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera jsem navštívil Litoměřickou Labuť, celkem dobře udělanej interiér, pivo jakž takž, polotmavá 12 mi přišla kyselá, ale hlavně tam nevařej, jen pořádaj akce typu vepřový hody
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KINGFISHER: o nic jsi nepřišel :)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Zapis z patecni schuze ve Zlejch casech:
    Zly casy 2011
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    X_RATED_IDIOT: přesně takovej soudek jsem koupil v Regensburgu před cca čtyřma rokama... no a pak jsem odjel do Irska a ani ho nestihl vypít.. :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nestál za moc, měl 13,7° a 6% prostě Mnichov (kdo zná)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    věnuji prázdnej soudek 5l od paulaner oktoberfest bier pro naplnění, zn: dizajn muší bejt :)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    hura dnes po roce opet do Zlejch casu! btw stavoval jsem se na obed U 2 kocek a varej vlastni pivo Kocku!!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BLEVAJZZ: doháje já dneska byl v jihlavě a řikal sem si, no ježek nic, stavim se teda až v kácově (což jsem udělal :)
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    BLEVAJZZ: To pivo se jmenuje Zikmund? To by bylo pro tátu stylové :D
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    včera ochutnávka jihlavského radničního (nový restaurační pivovar na náměstí v Jihlavě) ochutnal jsem Zikmunda polotmavá 13 a musím říct že potěšil.. trochu sladší...ale opravdu velmi chutný. doporučuji.. mají v Pivkupectví u Synkáče
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    ja koupil baronku v kauflandu, neznal jsem , ale je skvela.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak a od půlky už mi přijde i kyselej
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nojo focením bych se neuživil :) trošku to na patře vysušuje, nosem cejtim banán a hubou jablka :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Schlappeseppel Weissbier - Weißbier der Brauerei Schlappeseppel GmbH
    http://www.schlappeseppel.de/en/beer/weissbier.php



    VOZKA
    VOZKA --- ---
    LUCKAZ: Jen bacha, ber fakt to konkrétní, kvalita se u různých druhů dost liší, třeba Stout je dost hrůza a jedna důvěryhodná pivní známá nedávno nadávala ještě na něco (kéž bych si tak vzpomněl). Ale třeba IPA mi chutnalo :)
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    SHAGA: Díky za tipy :) tenhle týden se to vypravím sehnat :) Matuška je jistej, od Kocoura jsem taky něco chtěla, protože jsme měli nějaká piva z Apetit pikniku a byla moc dobrá, tak vyzkouším konkrétně tohle :)
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    LUCKAZ: Pivní Rozmanitost. Je levnější než pivotéka u zlých časů, o dost.

    A co se týče tipů na pivo: cokoliv od Matušky, Sumečka a Quarterbacka od Kocoura, Pale Ale od Antoše, z českejch. V rozmanitosti mívaj Fuller's věci, cokoliv. Brewdog jistě znáš z odddogu.
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: Tak nějak :)) díky moc ....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam