• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    když je řeč o merendě - chystám se už dlouho, jak tam bejvá narváno ve všední dny po večerech? je potřeba rezervovat nebo je šance najít fleka i bez rezervace..?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    v merendě měli Ale z jihlavskýho radničního, pokud ho ještě maj, vřele doporučuju
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: prave prave
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: no tak to buď vopatrnej, to končívá těžkym alkoholismem :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    bezva, zrovna ta adela je po ceste ke charvatovi, tam se stavim! diky.

    trosku se bojim vyrazit do lipy, budu se jeste muset stavit v rozmanitosti a v merende....:-D
    KACIR
    KACIR --- ---
    MILHAUZ: Sakra, odpoledne jsem koukal v Dejvicích u jejich stánku na seznam hospod, kde to točej. Na šestce asi šest podniků, na dvojce dva, na desítcejeden. Bohužel jediný, co si pamatuju (krom Blesku), je Restaurace U Adély, Jugoslávských partizánů 5
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: asi nestavim, du si na chvíli lehnout, lenost je výjimečně silnější než alkoholismus :))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    pak ovšem asi jedině kulovej blesk kerej je permanentně narvanej, nebo se cestou do lípy stav v merendě a zeptej se jak sou na tom
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: jo, ja vim, ze je to hroznej pajzl, ale pivo tam maj dobry. na blind se tam bojim, potrebuju na zitrek svolat malou oslavu, nemuzu to rozhlasit bez rezervace. proste tam dneska zajdu...stav se na jedno :-)

    hele a ten pavouk je nekde v riti...myslel jsem neco bliz centru kdyby bylo...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: většinou se tam dá jít na blind, je to nehorázná palírna, únětice maj u pavouka, vavřenova praha 4, kulový blesk, občas v merendě a jinak hýr: http://www.unetickypivovar.cz/kam-na-uneticke-pivo.html
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    urgent: nemate nekdo nejaky jiny kontakt na "slovanskou lipu" nez jen ten mobil na strankach pivovaru kout? nemuzu se tam dovolat, potreboval bych rezervaci...

    jo a kam byste doporucili v praze na toceny uneticky jinam nez do pivovaru?
    KACIR
    KACIR --- ---
    KRYSTOFF: Kupodivu i v malý De/Bille v Kobylisích...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    to maj v bille??
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    _UDO_: ta psenice je ted v bille moje nejoblibenejsi pivo. Na radler sbiram odvahu, jejich tresen mi nechutnala - mnohem sledsi nez ten punc, kterej nakonec nebyl tak strasnej.
    OTZ
    OTZ --- ---


    Výroba "Skutečného piva" - Pivovar Ferdinand - skutečné pivo
    http://www.pivovarferdinand.cz/vyroba-skutecneho-piva/
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    _UDO_: tak to je slušný, já našel i ten pivovar kterej je psanej na etiketě, asi nějakej crossboarder :)
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    KACIR: jojo ten porter byl dost lepivej sladak, radlel mi chutnal, weis standart, vsecko pivovar kocour varnsdorf
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    X_RATED_IDIOT: Sklepní příchuť mě jako milovníka čaje puer dost láká, asi je zkusim:)). Já od nich měl tmavou myslim 13 a ta mi přišla výtečná, ale pak jsem si koupil světlou desítku a to bylo asi nejhorší pivo, jaké jsem kdy pil - prakticky žádná chuť, barva a dokonce ani sycení. Pár lidí mě tu ale přesvědčovalo, že to je výjimka a asi jsem narazil na extrémně špatnou várku/netěsnící lahev/něco jinýho. Takže dík za tip, zkusim.


    Jinak jestli to tu maj booklý i lidi z Brna: na nákup lahvového dávám tip na obchod Sklizeno na Křídlovické u Ronda, mají několik druhů Kocoura (bohužel částečně ve třetinkách), dva nebo tři Rohozce, dva Poutníky, několik Matušků a docela slušný výběr chlazených piv v litrovkách a jedenapůllitrovkách, na které jsem zatím nekoukal. A co je důležité, mají lepší ceny než nedaleká Pivotéka u modrého lva a protože mají zkušební provoz a lákají zákazníky, mívají i slevy.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dávám si opat bitter a i přes to, že to bude cca desítka, docela ujde i po požití chodovaru 13, jen je poněkud sušší :) pijete někdo chodovar? všechny jejich piva maj stejnou specifickou podchuť, nevim jak to nazvat, sklep možná?
    KACIR
    KACIR --- ---
    _UDO_: - docela tlamolepy .-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam