• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak co budete o svátcích pít? zejtra jedu do liblic k markovi, ať se inspiruju, klidně i weisse, chci nějaký vzít mámě, vozim jí furt velena nebo herolda
    NOIK
    NOIK --- ---
    Ostravský sládek už neví, co by. Řeže pivo 24karátovým zlatem  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/ekonomika/253853-ostravsky-sladek-uz-nevi-co-by-reze-pivo-24karatovym-zlatem.html
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: tradááá a je to opět gambrinus, ta nezaměnitelná bezchuť, smetanová bezpěna a poctivý neříz, standardní vodovka, jen je asi opravdu o malinko hořčí, ale za tu mikrovteřinu chuti to vlastně ani moc nejde zaznamenat
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Doufám, že nejsem moc OT, ale poradil by někdo, kde v ČR sehnat Quilmes? Ideálně na ose Praha, Pardubice, Hradec. Díky za všechny tipy!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jen tak btw, dneska jsem v bille narazil na gambrinus dry, znáte někdo? (možná jsem pár let za vývojem, ale tuhle značku nesleduju) koupil sem si jeden na košt
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    no, v pul jedny, kdyz uz nam nechteli natocit pivo (oficialne maji do 23h), tak jsme si jeste koupili rudovousa od trebonic a teda limonada limonada. ten bylinny special z jihlavy me bavil mnohem vic.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: tyjo pleskavica, já nakonec šel jen k sousedovi, otevřel jsem konrád 14, napil se, otřepal se a odevzdal, nedoporučuju
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    jo, je tam takova samotka vzadu za lokalem, je tam celkem nenahulino, ale samozrejme tam byvaji casto otevreny dvere a neni tam zadny vetrani...ale jinak je to porad stara dobra zahulena ctyrka. pivo skvely, dobra pleskavica a nakonec doslo na i celkem pitelnou hruskovici. takze uspech. a hospoda narvana jako blazen, takze se jim snad dari. pred casem to vypadalo blede.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: cože tam maj? to snad ne? :))) já tam byl někdy před rokem a to byla totální palírna obložená umakartem :))
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    pojd se mnou od 8h do slovansky lipy!!! nekuracky salonek...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    informační servis: dnes nechoďte na blind do těchto provozoven: merenda, pivní šenk u kacíře, u vodoucha, všude plno na rezervace. Ale kam mám jít já? :((((
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    pivovar pod bulovkou :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Hmm,poradite mi zajimavou hospodu v okoli Palmovky? Zajimavou myslim vyber piv, dobra kuchyn a sice chci hospodu, ale ne moc pajzlovitou
    (sviijanskou u Rokytky znam!)
    Dik
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HATEMAN: já tam většinou místo najdu :) ale narváno bejvá spíš tak čtvrtek-pátek po sedmý hodině, jinak tam je většinou volnějc, záleží jestli maj ve sklepě akci nebo ne
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: vcera jsem se teda do merendy nedostal. nastesti! v pivkupectvi jsem ochutnal "cannabis" special z jihlavskeho radnicniho a teda chutnal moc. vzal jsem si domu petku. unetice meli vyprodane. ten "ale" si dam priste
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    když je řeč o merendě - chystám se už dlouho, jak tam bejvá narváno ve všední dny po večerech? je potřeba rezervovat nebo je šance najít fleka i bez rezervace..?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    v merendě měli Ale z jihlavskýho radničního, pokud ho ještě maj, vřele doporučuju
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: prave prave
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: no tak to buď vopatrnej, to končívá těžkym alkoholismem :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    bezva, zrovna ta adela je po ceste ke charvatovi, tam se stavim! diky.

    trosku se bojim vyrazit do lipy, budu se jeste muset stavit v rozmanitosti a v merende....:-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam