• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    A ještě ke jménu piva. Václav si někdo v létě nechal registrovat, takže se museli přejmenovat, nejdřív na Vaška (pivní akce v Jeseníku vloni v srpnu) a teď používaj Kvasslav.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    SAMMAEL: Přesně tak. Dneska zkusim polotmavýho Kvasslava. Moc tomu nevěřim. Přímo tam v Loučný nad Desnou je to fajn, jak pivo i ta hospoda, ale v petkách nic moc.

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    UNDERDOWN: Souhlasím, že ta pšenice je dobrá k obědu, ale jinak to není žádnej zázrak. A ten vánoční mě teda vyloženě zklamal. Vodička, prázdná, nic výrazného a zapamatovatelného.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: aha tak proto ho maj na bulovce, nepiješ normální pivo? za trest dostaneš eklhaft, celkem výchovný... :) btw: někdo v sobotu do kostelce? http://www.pivovarkostelec.cz/node/5520
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ad unetice z petky: me nevadi horka piva, sam rad piju poutnika 12ku, ale ty unetice mi proste prisly pres. moc se tesim na desitku.

    a bavaria nealko je opravdu za trest, to by se melo zakazat!!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    zrovna ochutnávám Richard světlý ležák v PET http://pivo-richard.cz/nase-piva.html
    a jak jsem četl v pivu jako křen, že němcům přijde, že český piva chutnaj trochu po chlebu s máslem, tak zrovna u tohohle bych souhlasil, mírně to tam cejtit je. Výbornej kousek, doporučuju
    KACIR
    KACIR --- ---
    MALKUS: Ne, ale určitě stojí aspoň za pokus, pivovárky se maj podporovat... .-)
    MALKUS
    MALKUS --- ---
    Zkoušeli jste někdo piva z nového minipivovaru v Rokycanech? zajímalo by mě jaké je
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    X_RATED_IDIOT, DEMONOFANARCHY: Dik, vyzkousim :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HVJ3R: tak nejlepší mi přišel bernard jantar, polotmavej birel je celkem nic moc, ale opravdu NEJHNUSNĚJŠÍ mi přišla bavaria a pak stela artróza s kukuřičnou krupicí.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    LA_PIOVRA: Vim, ze je to tezky mainstream, ale treba Birell polotmavej mi prisel docela dobrej / malo sladkej. Bernardi jsou limonady vsechno.

    Tohle by mohl byt dobry quest, co myslite? :) Najit nealko pivo chuti co nejvice pripominajici alko...
    NOIK
    NOIK --- ---
    ..docela mě třeba zklamal patron z chotěboře která je jinak dost hořká
    NOIK
    NOIK --- ---
    LA_PIOVRA: zkus toho bažanta - sice jsem ho už dlouho neměl ale přišel mi docela nachmelenej a navíc voní jak skunk
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Bohuzel vyzkouseno, vsechno mi to prijde hrozne sladky a malo horky:(
    Pritom bych neako pivo klidne pil, kdyby chutnalo jako alko.
    Asi vezmu neako pivo a naleju do nej pulku malyho panaka lihu, abych zjistil, zda ten alkohol ma na chut nejaky vliv - nebo je to otazka technologie:)
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    LA_PIOVRA: Zkus Bernard.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Kdyz se tu resily ty nealko piva:
    Mate tip na nejaky, co je co mozna nejmin nasladly?
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    HVJ3R: Hořký a i pro mě dobrý nefiltrovaný 12': Únětice, Kout na Šumavě, Poutník. Zkoukni web Pivní info, ať víš do čeho a kam na to jít.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MILHAUZ: Unetice 12 z PET flasky prilis horka? :) Skvele - mam totiz rad horke pivo a to uz je dneska docela vzacnost.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    MILHAUZ: Unetice 12 z PET flasky prilis horka? :) Skvele - mam totiz rad horke pivo a to uz je dneska docela vzacnost.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Zdravím vespolek, mám dotaz který úplně nezapadá do gurmánskýho ladění tohohle auditka, ale nevím moc kde jinak se poptat.. = )
    Přebily mi po silvestru KEGy, problém jež že sme je brali od dodavatele v Karlovejch Varech a neměli sme možnost je vrátit, pobočky v praze nemá a všechny firmy od kterejch obvykle beru pivo nevykupojou kegy bez dokladu že byly koupený od nich.

    Nevíte někdo kde v praze udat prázdný 2X50L od kozla 11° (naražeč žehlička), 1x 30L kozel 11° (naražeč žehlička) a 1x 30L Braník 11° (naražeč bajonet) ...?
    Budu vděčnej za jakoukoliv radu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam