• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: je to tak hrozny? vzpominam, ze jsem neco podobnyho pil na sumave a ze chutnalo moc. jinak vymena by byla tezka, jsem ted dlouhodobe v norsku
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    vyměním za pivo, mám jich ještě cca 15

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    pozor, dnes jsem navštívil únětice a výčep je uzavřen z důvodu rekonstrukce, pivo je možno koupit v pet u větnamců kousek výš v obchodě u zastávky. Měli i velký sklo
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak jsem ho načal a vylil, po otevření se vyvalil obrovskej závan plástve (zjevně to přírodně identické aroma), chuť dost kávová, ale ani hořká ani moc sladká, jen ten pocit jak to sedá na patro, jako když pijete levnou limošku plnou umělýho sladidla. za tohle by jim měli odebrat jakýkoliv gastronomický povolení, budovu strhnout, zaorat a vzniklej plac posolit
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak jsem cestou z lyžovačky koupil petku ležáku a medovýho piva z vrchlabí, asi nedoporučuju, ležák naprosto nevýraznej, ani chuť ani vůně a na medovym (který si nechám nejdřív na zejtra) píšou, že v něm je dianer 500 a med obsahuje jen název asi :(
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    LA_PIOVRA: jo ejly mam nejradsi. a predloni na podzim jsem od nich mel neco jako pivni beaujolais, z letosniho chmele, a to byl naprosty luxus
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SHAGA: dam mu teda jeste sanci:)
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    LA_PIOVRA: Libovolnou IPU, tedy Raptora a Zlatou raketu (obojí vynikající), APA je také dobrá (California), dost mi chutnal Námořník (už ani nevím, co to bylo), Černá raketa taky potěší.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KRYSTOFF: ktery od Matusky doporucujes? Ja mel psenicny a moc me nenadchlo. U psenicnejch u me naprosto bezkonkurencne kraluje Herold.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    muj TOP2011:
    Velky pivovary: Chotěboř, Polička, Holba, AT: Hirter+Zwettler, GER: Neumarkter Lammsbräu

    Maly pivovary:Kocour, Matuška, Parník, 1516 (Wien)

    Weissbiery: Weihenstephaner, Kuchlbauer


    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    A ještě ke jménu piva. Václav si někdo v létě nechal registrovat, takže se museli přejmenovat, nejdřív na Vaška (pivní akce v Jeseníku vloni v srpnu) a teď používaj Kvasslav.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    SAMMAEL: Přesně tak. Dneska zkusim polotmavýho Kvasslava. Moc tomu nevěřim. Přímo tam v Loučný nad Desnou je to fajn, jak pivo i ta hospoda, ale v petkách nic moc.

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    UNDERDOWN: Souhlasím, že ta pšenice je dobrá k obědu, ale jinak to není žádnej zázrak. A ten vánoční mě teda vyloženě zklamal. Vodička, prázdná, nic výrazného a zapamatovatelného.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: aha tak proto ho maj na bulovce, nepiješ normální pivo? za trest dostaneš eklhaft, celkem výchovný... :) btw: někdo v sobotu do kostelce? http://www.pivovarkostelec.cz/node/5520
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ad unetice z petky: me nevadi horka piva, sam rad piju poutnika 12ku, ale ty unetice mi proste prisly pres. moc se tesim na desitku.

    a bavaria nealko je opravdu za trest, to by se melo zakazat!!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    zrovna ochutnávám Richard světlý ležák v PET http://pivo-richard.cz/nase-piva.html
    a jak jsem četl v pivu jako křen, že němcům přijde, že český piva chutnaj trochu po chlebu s máslem, tak zrovna u tohohle bych souhlasil, mírně to tam cejtit je. Výbornej kousek, doporučuju
    KACIR
    KACIR --- ---
    MALKUS: Ne, ale určitě stojí aspoň za pokus, pivovárky se maj podporovat... .-)
    MALKUS
    MALKUS --- ---
    Zkoušeli jste někdo piva z nového minipivovaru v Rokycanech? zajímalo by mě jaké je
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    X_RATED_IDIOT, DEMONOFANARCHY: Dik, vyzkousim :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HVJ3R: tak nejlepší mi přišel bernard jantar, polotmavej birel je celkem nic moc, ale opravdu NEJHNUSNĚJŠÍ mi přišla bavaria a pak stela artróza s kukuřičnou krupicí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam