• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    X_RATED_IDIOT: Určitě souhlasim, tak nějak jsem to myslel :)
    KACIR: viz výše, vlastní zkušenost nemám, proto jsem si netroufl napsat nic jinýho než "nejspíš vyrovnaj", a to že u nás moc nejednou speciály si taky myslim že je škoda, na druhou stranu "pilsner type" miluju a fakt že ho tu kvalitního nejspíš máme největší výběr na světě považuju za fascinující.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    VOZKA: no k tomuhle hodnocení bych asi doporučil knížku pivo jako křen, pan František je v tomhle poněkud smířlivější a jeho názor bych viděl podstatně kvalifikovanější, než názor kohokoliv z nás. Nedá se prostě říct, že máme lepší pivo, máme prostě jinou představu o pivu a jiný chuťový výchozí podmínky (řekněme). Pokud to pivo někdo vaří poctivě a s láskou, nemůže někdo z jiný kultury říct, že to pivo je hnusný, nebo kdovíjaký, je prostě jiný. No a pokud někdo vaří nějakej šmejd pro prachy, zase bych neřešil takhle internacionálně chuť, ale stupeň odfláknutí a zašmelení...
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    Myslim, že tu máme hnusnejch piv víc než dost, stejně jako hospod kde je pivo za trest.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    X_RATED_IDIOT: Já bych si dovolil tvrdit že i český velkopiva jsou o třídu lepší než americký velkopiva. Navíc takovej Budvar... Ale je to mimo, americký minipivovary se těm našim co do kvality nejspíš vyrovnaj.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    SHAGA: no já tam byl před 12ti lety a můžu ti říct, že to co jsem zažil v Greyhoundu na trase New Orleans, Tallahassee, Daytona, Miami, Key West jsem ještě nikdy nezažil a na tohle prostě žádná evropská země nemá ;-))))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    asi je to stejný, jako kdyby někdo odvozoval kvalitu českýho píva podle hlavní produkce gayhumusů, staroprdelí, krušnovic atd. Ale když vezmu, že sumeček je americká koprodukce...
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    KINGFISHER: To jsou takový ty "pravdy", že jo. Já pil X skvělejch americkejch piv, stejně jako X nepitelnejch českejch. Ale nám neameričanům zřejmě dělá dobře na šulína, že jsou ti američani takový kokoti, aspoň v našich představách...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Naja, Heil Bier c(_) \_ ! Kurva drát, z fénu nende zaplusovat X_RADLER_IDIOT.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ješiš býr nazi :)
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Fakt dobrý, to tady furt zasírat Plží nebo Staroprdelí...! Napište taky něco o pivu.
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    Tak z Ostravy jde dneska (tentokrát do celé ČR) limitovka 15° speciálu.
    Je to dost hořké a moc silné pivo (svým způsobem navazuje na Strong, který se vařil pár let zpátky).

    Pivovary Staropramen: Tiskové centrum
    http://www.pivovary-staropramen.cz/web/tisk_centrum/zpravy?id=500
    RENSLIP
    RENSLIP --- ---
    Ale tohle mi prijde vtipny: http://youtu.be/AIGOM3Fi_yw
    KACIR
    KACIR --- ---
    KACIR: Fénix je svrchně kvašený, nevím, kde jsem vyčetl opak. Nevadí. Recenze nalezena zde: http://pivnirecenze.cz/8810-recenze-fenix
    KACIR
    KACIR --- ---
    ENPE: Však píšu, nic o pivu. Produkt... :-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: Jako ukázka práce studenta animace dobrý, ale co to má společnýho s pivem, nebo s Fénixem, to tedy věru netuším.
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: Od kdy jsou produkty z plzně zase pivem?
    KACIR
    KACIR --- ---
    SUNY: Video je třeba tady: http://www.youtube.com/watch?v=JblTdDkG7XU&feature=youtu.be

    Ještě že jsem tam nejel. Poměrně dada, animátoři si vyhráli, věže dobrý, ale pointa nula, nic o pivu. Ale jako reklama to zafunguje, protože se o tom chvíli bude mluvit, lidi to budou zkoukávat na jůtrubce atd. Teď ještě jak to podpoří další reklama, aby se cílová skupina ztotožnila s produktem.

    Že se mi z toho ztratilo pivo? jde ještě vůbec o něj...? :-)
    SUNY
    SUNY --- ---
    SAMMAEL: tak já až takový pivní fajnšmekr nejsem, mně totiž nejvíc chutná pomlouvaný lemon! :)) Já tam jela spíš kvůli projekci ;)

    Třeba se k pivu vyjádří někdo jiný, kdo se vyzná :)

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    SUNY: Jelikož jsem se nedostal ani do druhýho autobusu, tak jsme to vzdal, a jel do Fošny do karlína.
    Stálo to pivo za tu cestu?
    SUNY
    SUNY --- ---
    Ale projekce na Strahově byla pěkná, ne?! ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam