• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nicmene priprabsky tesco to opravdu nevede
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no to sem si myslel taky, ale ja kdyz prijedu do cech, tak se koukam po kazdym supermarketu a nemuzu to sehnat, snad naposeld v kauflandu, ale do praglu moc nejezdim
    NOIK
    NOIK --- ---
    ANDY_WARHOL: skoro v každý bille nebo tescu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: ps: je to asi sest nebo sedm piv od kbrewery v takovy sestihrany krabici.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zdar, potrebuju urgentni radu, znamej shani set pivniho znalce (myslim ze je to druha edice) a nemuzeme to nikde potkat, mate nekdo typ, kde v praze by to bylo k dostani na jistotu ? diky
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    twe tak to nevim, vim jen ze z chuchle, sem nevedel ze tam nekdo neco dela, ja to mel z petky, ale je to mozny :)
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    _UDO_: myslíš todlenc...?

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    doufám, že příští vánoce bude místo kokakoly jezdit tenhle truck :))

    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Nebyl Prager Leffe? Ten uklohnili nadšenci v Antošovi. Hledej na pivním infu.cz
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    vcera sem pil nejakej polotmavej kvasnicak z chuchle, hodne horkej , trochu kafe chut, ale dobrej, kdo to tam kde vari?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SUNY: potřebujou nový PR fotky? :) poměr vzdálenosti a zajímavosti je pro mě bohužel značně nevýhodnej, takhle tour de plzeňské mini, to bych na tom povoze klidně dal, ale tohle mě moc netáhne
    PULKA
    PULKA --- ---
    ABRAHAM: do desíti :-(
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    Jubiler Amber Ale je výborný.. jsem zvědavý, jaký bude ten Lobkovicůf
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    PULKA: Jinak dobrou dojezdnost bys měl do Klášterního pivovaru Strahov. Tam asi nešlápneš vedle. Pak ještě můžeš mrknout sem na mapu a najít si co máš na trase. Neb já nejsem tamní :)

    Můj pražský top je U medvídků, ale nevím jak jsou na tom s otvíračkou.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Neproadil byste mi někdo v centru Prahy hospodu / restauraci s dobrým pivem? Podmínkou je, aby byla buď v centru anebo dostupná nějak rozumně z Břevnova (tj. ideálně 20 minut, půl hodiny). A aby měli otevřeno v pátek alespoň do půlnoci? Přijedou mi na skok známí z ciziny (a v centru budou tak kolem 22), chci je vzít na dobré pivo, ale nenapadá mne nic, co by mělo otevříno takhle dlouho.

    Zatím zvažuju Zlý časy, ale jsou poměrně daleko, takže něco víc v centru by se hodilo asi líp. Díky za každý tip.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Jubiler se přestal dělat, pak byl dostupný jen pro ruský trh a už by měl být zase normálně k mání. Krom toho jednorázově uvařili IPU a následně Amber IPU. Od té se mi ještě pár kuželek válí v komoře :) Ale první IPA mi chutnala asi víc.

    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Včera měli Jubiler IPU v Kulovym blesku, bylo natřískáno, tak sem zašel do Nota bene na Matušku...
    ENPE
    ENPE --- ---
    Jubiler je obyčejnej silnej polotmavej ležák, ovšem strašně dobrej. Ve zlejch časech sem ho za poslední rok měl pokaždý - možná ho tam maj nastálo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam