• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BURKHAR: no proč ne, ale dá se to někde ochutnat? teda v praze
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Oslavany 12 nefiltr
    JOHNYHACEK
    JOHNYHACEK --- ---
    INTEGER: Měl jsem ho několikrát přímo od zdroje a nikdy jsem neměl potíže. Kdo nebyl, doporučuju hotel Belveder navštívit - dá se to spojit s turistikou a pak se po sjezdovce svalit na vlak :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    taky sem si řikal, když jsem četl nějakou jeho reakci na pivnim infu, že tahle rétorika a přístup je mi povědomej :)
    ENPE
    ENPE --- ---
    Tak od něj bych si nic nekoupil z principu.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KACIR: přesně ten...
    KACIR
    KACIR --- ---
    GULDUR: Šéf kterýho Světa Piva? Bejvalý žižkovský hospody U radnice?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    UNDERDOWN: jako je možný, že je to z hrnce a lednice, ale je to dobrý...
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    INTEGER: Pouze na větších akcích typu Slunce ve skle nebo náhodou v Kulovym blesku ap. Takže asi tak 5x za rok.
    GULDUR: Zlý jazykové tvrdí, že to je "vařeno" domácím způsobem a že nemají ani spilku nebo aspoň CK tank.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    tak jsem vám včera konečně okoštoval pivo Taschenberg - generál 15tka...ač jsem se toho trochu bál vzhledem k osobnosti majitele (šéf Světa Piva), tak musim říct vynikající- sladší výrazná chuť chmele a sladu..otázka co se z nich vyvine, ale jinak exkluzivní..
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    UNDERDOWN: Kdyz uz se tu nakousnul ten Belveder - pijete to pravidelne bez vetsich problemu? Me to zpusobilo trochu brichabolu, ale pevne verim, ze to byla treba nejaka spatna davka..
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    X_RATED_IDIOT: Muhehe. Ty seš rozvášňovač! Že by nám někdo dovez něco z Žel.-Rudskýho Belvederu, Kvildy nebo Vychčího Brodu? Mutějovice vod Krušovic? Harracha z VelMezu nebo Jihlavský radniční anebo závoz z tý hustě osídlený zatáčky a něco vod Pegasa? Matuška je zakázanej - ten by nás rozsekal! :-)))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    co si kdo berete za suda na čarodějnice? doteď jsme často měli poutníka nefiltr, na silvestra kout, inspirace nějak chybí...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak jsem si u kaňky koupil velikonočního kráku 14, nejni špatnej, ale na můj vkus přeci jen trochu sladší
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no prave, ja to taky vidal ruzne a pak sem to zas nevidal.
    proto sem se ptal, jestli to nekdo proste vi natutovku abych ho nekam neposilal.

    ta novodvorska je snad ok.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANDY_WARHOL: Já to vídal v Albertech, ale jestli to mají zrovna teď si nepamatuju
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: no to ja taky, ale proste jeden muj nemecky kolega to ode me dostal jednou jako darek a uz to po me furt chce, jenze ja to nemuzu sehnat, ted jede jeden jinej ceskej kolega do cech, a ze se mu po tom koukne. takze posilat ho nekam pro nejaky speciality, kdyz pro nej to bude nejspis jen neprijemna povinnost nema smysl
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ale radši bych zajel třeba ke kaňkovi, do dejvic nebo do brodu a za stejný prachy bych koupil lepší sadu :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    teď jsem to viděl v Bille na novodvorský, možná v těch menších sídlištních to ještě mají
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a v kauflandu tamtez uz se mi to take dlouho nepostestilo
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nicmene priprabsky tesco to opravdu nevede
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam