• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    A tak Staropramenu by až taková škoda nebyla, já hlavně doufám že se nějak šťastně vyřeší pletky okolo Budvaru.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    naštěstí to Staropramen nepiju..takže su klidý...že si klidný?...to zme klidní..
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    tak StarBev (v CR tedy Staropramen a Ostravar) dneska koupili Kanadani
    Skupinu, do níž patří Pivovary Staropramen, koupila Molson Coors - FinančníNoviny.cz
    http://www.financninoviny.cz/zpravy/skupinu-do-niz-patri-pivovary-staropramen-koupila-molson-coors/777455

    plyne z toho, ze si tu brzo mozna budem "pochutnavat" i na americkem pivu ;)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    Prave popijim tmaveho Hastala ze Zelivi a ackoli je to jen tretinka, tak ji mozna nedopiju. Na muj vkus malo horkosti a hodne kyselosti v dochuti. :-/ Doufam, ze to je jen nejaka nepovedena varka a ne zaklad jejich receptury.

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Já to tak kdysi stahoval do Garmina přes POI. Ale nebylo tam tehdy úplně všechno. Pak jsem se raději spokojil se svou mapou v hlavě.
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Do TomToma by to mohlo jít nasypat formou seznamu POI, ale nevím, jestli to někdo dal takhle dohromady...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nemáte někdo nějakou takovou aplikačku pro TomToma? teda esli se to vůbec dá
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: celkem sympatické, díky. Moc možností tam ale není. Google mapa s pivovary, při kliknutí na některý se ti ukáží podrobnosti: název, adresa, kontakt. Dále jsou tam ikonky na navigaci, přímé volání či přímý mail. Každý pivovar můžeš odkliknout jako navštívený. Je to ale dobré jako celkový přehled ČR.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    pratele pivari. dlim ted v nemecku, coz ma jednu velkou vyhodu a jednu velkou nevyhodu
    tou vyhodou je dostatek dobrych presnicnych piv, tou nevyhodou je, ze nemohu objevit nejake pitelne plzenske, mate nekdo nejake doporuceni, pokud mozno neco mene exotickeho. zkusim to tu pak najit a ochutnat
    dekuji
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zajímavá aplikace České pivovary pro Android, objevena náhodou. Neověřím, jak funguje, Androida nemaje:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.novosvetsky.pivovary&feature=trending-apps
    MERION
    MERION --- ---
    Pardon, jsem si to sem omylem vložil...zkoumal jsem, co se stalo s tou hospodou "Svět piva," kde jsem byl asi 2x ale již hodně dávno a teď koukám na celou tu aféru, co s ní bylo a podotýkám, že jsem tam nechodil s vouchery, ale nechodili jsme tam, protože ta slíbená piva byla hnusná..no zbytečné to již řešit :-)...sorry za spam..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BORDIGA: a to mě zas ani trochu, jejich snaha bejt prazdroj KGB i přes to, že rychtář je lepší, znamená pouze unifikaci
    BORDIGA
    BORDIGA --- ---
    hodně příjemně mě v poslední době překvapila lobkowiczká 12
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BURKHAR: no proč ne, ale dá se to někde ochutnat? teda v praze
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Oslavany 12 nefiltr
    JOHNYHACEK
    JOHNYHACEK --- ---
    INTEGER: Měl jsem ho několikrát přímo od zdroje a nikdy jsem neměl potíže. Kdo nebyl, doporučuju hotel Belveder navštívit - dá se to spojit s turistikou a pak se po sjezdovce svalit na vlak :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    taky sem si řikal, když jsem četl nějakou jeho reakci na pivnim infu, že tahle rétorika a přístup je mi povědomej :)
    ENPE
    ENPE --- ---
    Tak od něj bych si nic nekoupil z principu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam