• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HYPNOGEN: nic z toho, ani v kombinaci :)
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: a není to pak bolehlav?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no a jinak v černokosteleckym pivováru (návštěvu rozhodně doporučuju) točej a prodávaj v PET podkováň 12 nefiltr, začínám o něm přemejšlet jako jedný z variant sudu na čarodějnice :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak jsem u marka koupil stočeskou 11 a starokladno světlá 12. Starokladno chutnalo jako polotmavý, ale dobrý. Stočeská chutná hodně jako chýně a i přes to, že je to 11 má 3,8, což je taky hodně jako u chýně
    Naše pivo - U Stočesů
    http://www.ustocesu.cz/nase-pivo.php
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    UNDERDOWN: Stella jo, ale Hoeg. ne - je to import.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    UNDERDOWN: dokonce myslim, že to ze Smícháče vozej i do Němec a Polandu...
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    HYPNOGEN: Hovnogarden i Stella Artróza se vyrábí na Smíchovně a to pro český a možná i pro slovenský trh. Ve Francii koupíte "originál" z Belgie, kde je na pixle napsáno že jde o Wittbier.
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    ANDY_WARHOL: Hoegaarden je InBev (ale smluvně se prodává i pod StarBev)
    Vyrábí se v Belgii, radikálně se zpasterizuje a pak jde do světa (jakožto "mrtvé pivo") .. viz. délka expirace.
    LITTLEWONDER
    LITTLEWONDER --- ---
    Umdrehungen: Das 57 Prozentige Weltmeisterbier - Nachrichten Wissenschaft - Ernährung - WELT ONLINE
    http://www.welt.de/wissenschaft/ernaehrung/article106142438/Das-57-Prozentige-Weltmeisterbier.html
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    ANDY_WARHOL: AFAIK e vyrabeny u nas

    KRYSTOFF: Hezke, ale bohuzel tam nektere chybi - treba Pasak v Plzni
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    neni ve stejne skupine i hoegarden ?
    btw, nevite jeslti ten co se prodava u nas je vyrobenej v original fabrice nebo ve staropramenu ? protoze mi prijde nejak extreme levnej proti belgii. a chutove se mi nekdy nepozdava
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    A tak Staropramenu by až taková škoda nebyla, já hlavně doufám že se nějak šťastně vyřeší pletky okolo Budvaru.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    naštěstí to Staropramen nepiju..takže su klidý...že si klidný?...to zme klidní..
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    tak StarBev (v CR tedy Staropramen a Ostravar) dneska koupili Kanadani
    Skupinu, do níž patří Pivovary Staropramen, koupila Molson Coors - FinančníNoviny.cz
    http://www.financninoviny.cz/zpravy/skupinu-do-niz-patri-pivovary-staropramen-koupila-molson-coors/777455

    plyne z toho, ze si tu brzo mozna budem "pochutnavat" i na americkem pivu ;)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    Prave popijim tmaveho Hastala ze Zelivi a ackoli je to jen tretinka, tak ji mozna nedopiju. Na muj vkus malo horkosti a hodne kyselosti v dochuti. :-/ Doufam, ze to je jen nejaka nepovedena varka a ne zaklad jejich receptury.

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Já to tak kdysi stahoval do Garmina přes POI. Ale nebylo tam tehdy úplně všechno. Pak jsem se raději spokojil se svou mapou v hlavě.
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Do TomToma by to mohlo jít nasypat formou seznamu POI, ale nevím, jestli to někdo dal takhle dohromady...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nemáte někdo nějakou takovou aplikačku pro TomToma? teda esli se to vůbec dá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam