• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    MILHAUZ: Spíš je to z blogu, ale nevím, jeden známej tam něco píše, tohle jsem mu zkopíroval z fejsbuku...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    _UDO_: ješiš dyk sem debil, sem na tohle uplně zapomněl, já tam přímo byl loni. Je to docela hezkej penzík se zahrádkou v kopcích nad libercem, pil jsem ale jen 12 a ta byla víc než luxusní, jejich tácek mám v práci pod hrnek :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    _UDO_: pil jsem ho v 2010 ještě před oficiálním otevření a byl to moc dobrý počin. a dle mých zpráv stále je. takže se máš určo na co těšit a dej pak vědět.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    KACIR: nestras! fakt meli reklamu/recenzi v prague post? ted tam zacnou chodit lidi a charvat zdrazi. aaaachjo! :-)

    jinak ted se primo naproti charvatovi prestehovala sestrenice z moravy s rodinou a rikala, ze sledovat co se deje u charvata po cely den je zazitek, premysli, ze o tom natoci dokumentarni film. napriklad tam pry chodi cela ta particka mistnich alkacu i v nedeli, kdy maji zavreno a proste tam chlastaji pred vchodem, aby nevysli ze cviku :-)
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    me doma ceka tohlencto, znate to nekdo?



    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Novej krám v Lucemburský 30, U pivní lahve nebo každej pátek stánek na Černym Mostě farmatrzích. Koupil sem Rožnov Rothschild 13' a už se na něj fakt těšim! Konkurence Kaňkovi v Zenklovce a tomu "Poutníkáři" z Dejvic (teď si nevzpomenu na jméno, ale někdo sem před pár dny vlepil fotku z E15).
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera jsem měl polotmavýho krtka dovezenýho z ujkovic a musim ho pochválit, trošku do ejlu, výbornej. A pak z liblic za 30,- prošlou velikonoční radniční jihlavu, taky víc než slušný
    NOIK
    NOIK --- ---
    teď maj u bansethů parádní wasabi speciál - sice mi po tataráku a pár kouscích trochu kvílí břicho ale stojí to za to
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    článek vyznívá celkem dobře, ale poslední dobou už asi tak rok možná víc se kgb celkem plánovaně vyhejbám. lobkoviče nepiju vůbec, je naprosto nezajmavej a z těch ostatních vlastně žádnej zázrak, ještě se někdy dá rychtář natur, ale kvalita (ať už díky vaření či skladování a podávání) silně kolísá. Pokud je pravda to, co říkali někteří pravděpodobně zasvěcení (kaňka, lidi z merendy a pod.) tak centralizace zmiňovaná v článku znamená mimo jiné vaření některých piv v úplně jiných než původních pivovarech čili heinekenizace
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Sedm spojených - rozhovor s generálním ředitelem K Brewery
    NOIK
    NOIK --- ---
    KACIR: a stejně tam pořád venku lemtaj chlápci braníka:)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    HRKY: nefiltracek z Ukrajiny (ten vlevo - kostnuto v nedeli - prezent z Krakowa)

    BORDIGA
    BORDIGA --- ---
    KACIR: z podobnýho ranku bude i "Červená selka": http://cervenaselka.ru/pages-2.html
    KACIR
    KACIR --- ---
    BORDIGA: Vida, Budweisser pa rusky :-)
    BORDIGA
    BORDIGA --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ten staroprament to jisti :)
    KACIR
    KACIR --- ---

    Nápoje Charvát, Praha Dejvice, šlohnuto z Prague Post :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    BORDIGA: Nemusí být. Do Ruska se snaží dostat řada českejch pivovarů...
    BORDIGA
    BORDIGA --- ---
    když už jsme u ruska - tohle je nějaký fake na ruský spotřebitele? http://www.zateckygus.cz/about/
    HRKY
    HRKY --- ---
    tak nefiltráčka v Moskvě bych taky koštnul...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam