• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    la trappe witte trappist nakonec nejni špatný, ale jedno stačí až kam :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    depak, tohle je malá prdel pod utrechtem, ale máš pravdu, hospody s heinekenem tu jsou :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    v amstru
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jestli si v mastru, tak byla tam aspon kdysi ceska hospoda, kde meli lounsky pivo, ale jak je to ted, netusim
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    poznatky z holandska: všechny místní pilsnery chutnaj jak mnichovskej helles, speciálů jako jsou wity a trappe tu maj hromady, na ulici se nesmí lejt, maj tady instituci street coachů, který vám to přijdou říct, vyhrožujou pokutou, když je člověk zkroušenej a cizinec, udělaj jen bububu. Trapistu mám v ledničce, uvidim ho za chvíli. Hertog Jan je místní gambrinus a to už i názvem (jedná se o stejnou osobu) i pojetím
    OTZ
    OTZ --- ---
    chápu že to není uplně nejlevnější. mít ty prachy a příležitost to vypít tak bych popřemejšlel:)
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    OTZ: nákupka je o 200kč mín... při rchlém jednání to dáme za nákupku..
    OTZ
    OTZ --- ---
    ještě za takovou cenu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no pivo z bravůru teda můžu, to jo, ale konopný bych asi jen ochutnal, suda bych neriskoval
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    přátelé, máte někdo k dispozici v Praze výčepní zařízení se žehličkou a chuť na Kance ze Žamberka (12tka)..dostal jsem sud navíc, s tím, že pokud ho vrátím do neděle, tak i bez zálohy, akorát mi kamarádi odřekli zítřejší vypití neb řádí chřipka a půlka jich leží...
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    byl moc dobrej na desitku. Priste v tašce :)

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nymburk? osobně bych nikdy neočekával nic super, měl jsem možnost ochutnat většinu točený produkce a srovnal bych to třeba s novou pakou, sterilní, chemické, ale proti gustu žádnej dišputát
    HRKY
    HRKY --- ---
    byli jsme v Nymburce a první počin že jsme koupili basu postřižinského od každého druhu 2 kousky (včetně Střízlíka) - nejvíc chutnal asi sváteční ležák, ale všechny sou dle očekávání super. úplně nejlepší je zasednout u starý rybárny na točený - promenáda okolo labe, hradby, ostrov s anglickym parkem, vodní elektrárna - co víc si přát?
    KEJML
    KEJML --- ---
    OTZ: Jo, Vevoda, to je takovej cernej kun mezi pivama
    OTZ
    OTZ --- ---
    2x oettinger pšeničný ležák nefiltrovaný - vůně po droždí, bohatá pěna, chuť výrazně nasládlá, kulatá, možno doplnit pár kapkama citronu. za nějakých 12 kč paráda
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak jsem byl nakoupit 3 český (ve skle) a 2 německý piva (v plechu) v Normě:

    1x oettinger radler (plech) - ucházející (radlery skoro nepiju), neurazí, vychlazený v horku třeba i osvěží:)
    1x vévoda sv. ležák - za 8 kč fakt dobrý, nic nechybí, nic nepřebývá

    další budou následovat:)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    vedle v auditku nekdo psal, ze slovanska lipa zavira. co je na tom pravdy?
    KACIR
    KACIR --- ---
    _UDO_: Studánka navštívena loni, velmi dobré...
    KACIR
    KACIR --- ---
    MILHAUZ: Spíš je to z blogu, ale nevím, jeden známej tam něco píše, tohle jsem mu zkopíroval z fejsbuku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam