• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    NOIK
    NOIK --- ---
    X_RATED_IDIOT: podle mě v něm je dost toho caraaroma sladu a ten karamel trochu přebil to uzený
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ten rauch nebyl špatnej, ale nepřišel mi vůbec rauch, bešťák byl ovšem luxus
    NOIK
    NOIK --- ---
    v pátek jsme byli v černokosteleckým pivovaru na večeři a měli na čepu piva z vysmolení z minulýho víkendu - usmolence (velmi dobrá desítka), bešťáka (skvělé hořká dvanáctka), šenvajze (standardní pšeničňák) a mudrlanta (naprosto luxusní rauch) ..takže doporučuju ještě stihnout
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jedna z holandu, gulpener nebyl špatnej, to druhý jsem pak zjistil, že je albertpivo, nestálo za nic

    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    VITAS: Muhehe. A znáš Barcelonskej pivovar La Cervesera Artesana? Vloni na podzim měli Iberian Pale Ale a Stout. Hodně podobný českýmu Kocourovi. Kromě toho měli i točenýho Kwaka. O dalších "červezárnách" hospodách s výběrem pif paf (i třeba s Plží) ani nemluvě...

    VITAS
    VITAS --- ---
    Tak jsem byl před pár dny ve Španělsku v Barceloně a můžu vám doporučit pivo Estrella a San Miguel.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak teda sem neska konečne ochutnal gambiho nefiltr a nevim. Nejdřív celkem ušel, ale pak jsem tam začal nacházet mírný názvuky mnichovskejch helles, taková ta podivná pachuť praženejch lískáčů nebo tak něco, noa teda když už, ochutnal jsem i ten fénix a příde mi takovej fé-nic, chuť trochu jako richter, ale celkem rychle vyvane, málo těla...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    prase :) ja uz se vina dotykam jen zcela vyjimecne, moc to prekyseluje zaludek
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    přecházím na víno, ve víně je pravda a v krabicovym sedum mega :)
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    Jde někdo letos na pražskou patnáctku?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    la trappe witte trappist nakonec nejni špatný, ale jedno stačí až kam :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    depak, tohle je malá prdel pod utrechtem, ale máš pravdu, hospody s heinekenem tu jsou :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    v amstru
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jestli si v mastru, tak byla tam aspon kdysi ceska hospoda, kde meli lounsky pivo, ale jak je to ted, netusim
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    poznatky z holandska: všechny místní pilsnery chutnaj jak mnichovskej helles, speciálů jako jsou wity a trappe tu maj hromady, na ulici se nesmí lejt, maj tady instituci street coachů, který vám to přijdou říct, vyhrožujou pokutou, když je člověk zkroušenej a cizinec, udělaj jen bububu. Trapistu mám v ledničce, uvidim ho za chvíli. Hertog Jan je místní gambrinus a to už i názvem (jedná se o stejnou osobu) i pojetím
    OTZ
    OTZ --- ---
    chápu že to není uplně nejlevnější. mít ty prachy a příležitost to vypít tak bych popřemejšlel:)
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    OTZ: nákupka je o 200kč mín... při rchlém jednání to dáme za nákupku..
    OTZ
    OTZ --- ---
    ještě za takovou cenu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no pivo z bravůru teda můžu, to jo, ale konopný bych asi jen ochutnal, suda bych neriskoval
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    přátelé, máte někdo k dispozici v Praze výčepní zařízení se žehličkou a chuť na Kance ze Žamberka (12tka)..dostal jsem sud navíc, s tím, že pokud ho vrátím do neděle, tak i bez zálohy, akorát mi kamarádi odřekli zítřejší vypití neb řádí chřipka a půlka jich leží...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam