• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: Krmelín slušný ;)

    Jak má chutnat Velkorybnický Hastrman? koupil jsem si na beerfestu PET toho sklepního (ochucený nějakými dubovými pilinami nebo co)... měl nadlidkou barvu, to jo, ale chuť se mi zdála taková lehce nakyslá.. ale zdálo se mi to ještě tak nějak v normě - jakože věřím, že to tak fakt má chutnat.. je to tak?

    A Žabáka už jste někdo zkoušeli? Rád bych to doporučil kámošovi jako sud na výčep, protože jsem na to docela zvědavý, ale nerad bych byl zodpovědný za nějaký tajxl :/
    Asi se tam dneska stavím pro nějakou PET.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska mi přivezl kolega krmelín, polotmavej a světlej, příští pondělí tam mám slíbenej výjezd. V rozmanitosti jsem ochutnal v pátek nomáda, hodně slušně jsem si nastavil laťku na večer a koupil jsem tam škopeček ze svitav, celkem ušlo, ale žádnej extraorgáč
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ENPE: no vida, někdy se vyplatí nebát :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: ja byl jednou nahore (ve sklepe byla nejaka uzavrena akce) a jednou ve sklepe, ve sklepe to bylo lepsi, ale povesil se na nas nejakej divnej typek a votravoval nas, takze mozna mam zazitek zkazenej timhle
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    btw včera jsem měl na novodvorský u pavouka celkem slušnýho vítka z prčice 13, pak jsem přešel na tempo na kout a akorát jsem ho nestihl
    ENPE
    ENPE --- ---
    X_RATED_IDIOT: Lepší řízek se šťouchanejma bramborama sem v praze neměl. Fakt. A ani mi nevadilo, když sem viděl, v čem to vařej :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dobrý, každej požaduje něco jinýho, to chápu, lípu sem nemusel, svět pivo neboco naprosto vůbec, do hotelu viktor bych taky nešel, ale merenda mi celkem vyhovuje, vršek je takovej studenej, to jo, nekuřáckej a když máš smůlu, bejvá tam hodně nepříjemná pinglice. Sklep je celkem fajn, tam se ale kouří/hulí
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem byl v sadech spokojenej, dal sem si tam primatora, pozdeji velena weizen, coz sem mel jistotu, ze mi bude chutnat, obcas sem vyzkousel neco z jedne pipy, co tocily kazdy tyden jine pivo. nebo sem si dal klostrmana. nepotreboval sem miliony piv, chtel sem proste jit do hospody, kde bude pivo dobry, ale bude to jenom soucast toho celyho koloritu hospody. jesti mi rozumis, kdyz bych chtel ochutnavat piva, tak du do pivni galerie, ale kdyz chci jit do hospody, tak mi staci, kdyz tam budou mit dva tri druhy neceho overenyho a bude tam dobra atmosfera
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: jo v sadech to jelo, melo to tam proste atmosferu, to je v primem kontrastu s tim co tady pisete, kdyz sem zasel do merendy, tak tam to atmosferu nemelo ani za mak.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jako papirove to tam bylo vsude okolo super, lipa, merenda, chyne, u suvinky, ale ale po navsteve sem tam pak bud uz vubec nesel nebo treba jeste jednou po case a byl stejne zklaman. chyne hospoda se samejma rusakama s ukrajinskou selkou obsluhy, ani vyborny pivo ten dojem nejak nezlepsilo, merenda studena, ze sem se tam proste dobre necejtil, lipa umakart, suvinka opravdu kysely xifty a pak se to stejne nejak pokajdilo, taky se to furt prejmenovalo a nebylo jasny co se s tou hospodou deje. nalada taky mizerna.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    njn já zase nemusel sady, žádnej velkej výběr piva, zato hlava na hlavě, mám radši klídek a nekuřácký prostředí...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tam sem byl dvakrat, a nejak me to nezaujalo, zlaty sady
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: ta mi prisla teda opravdu takova divna, studena
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no v lípě sem byl asi třikrát a mně kout chutná to zas jo, ale je pravda, že to byla pekelná štverka a obsluha byla dycky víc zhulená než my (a to mi přijde k hostům dost nezdvořilý, dávat najevo, že obsluha má lepší model), jídlo bych si tam asi nedal, ale prej to tak tragický nebylo. Raději jsem vždycky chodil do merendy...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale hlavne, za dobu co sem tam chodil se obsluha obmenila a nic neni trvaleho razu, ja sem v te hospode mozna vic jak rok uz nebyl, takze nevylucuji ze je to tam jinak.
    tyhle veci nejsou bohuzel stale, a vyborna hospoda se muze v podstate ze dne na den zkurvit, kdyz si to majitel nehlida a nekontroluje.
    ja byt majitel hospody, tak posilam obcas nejakeho personalu neznameho znameho aby to zkontroloval, jak se tvarej, jak nalejvaj, jaky je jidlo a tak bych to treba udrzel tu kvalitu, ale me se to hezky radi kdyz nemam zadnou hospodu :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mozna to bylo tim, ze ja sem to nikdy neresil, jestli je tam trochu min piva nebo ne, u nekterych specialu, kde ta pena je velka, to ani nejde uplne odhadnout, me vzdy zajimalo jak mi dane pivo chutna, takze je opravdu mozne, ze sem to prehlizel. ale kyselou obsluhu si tam opravdu nepamatuju, mam spis opacnou zkusenost, dost mi to tam sedlo.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ENPE: tak to vas tam asi podle xichtu nemeli radi, ja si to tam dycky skvele uzil. byla to moje nejoblibenejsi hospoda posledni dobou, co sem bydlel v praze, zvlast kdyz sem bydlel na zizkove, tak sem tam minimalne jednou tejdne zabloudil :)
    ENPE
    ENPE --- ---
    Já teda vždycky u sadu dostal podmíráka s tak kyselym výrazem ve tváři obsluhy, že sem tam radši přestal zkoušet chodit.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: hele nevim, mozna se mi to stalo, ale ze by to byl nejaky trvaly jev, to sem si teda nevsimnul.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Náhoda to teda nebyla, byl jsem tam několikrát na skok na jedno, ale je možný, že ke štamgastům si to nedovolej...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    uz sem tam dlouho nebyl, tak rok minimalne, protoze ziju v nemecku, takze ted do hospody nechodim pro zmenu vubec, mlsam doma ruzna psenicna piva, kterych je tu pozehnane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam