• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ještě obrázek ze včerejška jsem zapomněl :)


    GULDUR
    GULDUR --- ---
    děcka...před chvilkou jsem objevil v obci Třebívlice u Loun značkovou prodejnu Žatce...dokonce v neděli otevřenou, tak jsme hned nakoupili 5litrů soudky s Baronkou a Xanthem..do toho nějaký lahve export 13tku, 18tka polotmavá strong, export desku, kterou už dělaj do 0.5 a podobný dobroty...interiér jak z 80tejch let s možností závozu sudů a pronájmu výčepu...program na léto jasnej...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    Pivo Diva Bara?? To si budu muset najit :)
    Dik za tip
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já měl o víkendu cyklistiku a taky to nebylo marný: v pátek skrz prokopák do třebonic ke Staňkovi, ochutnali jsme berušku 10 (asi wit), divou báru 13 (černá), druida 12 a bohatýra 14. Pak ještě z petky cestou domu skrblíka 12 na žízeň. A včerejší výlet z jinců do prahy jsme začali třema jineckejma vilémama 12, doporučuju, maj pěknou zahrádku
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no má tak někdo štěstí :)
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    V Poutnikovi jsme si tocili rovnou z tanku do kriglu :)
    Pro me uplne naprosto nejvic top

    Zatim nejoblibenejsi ze stredy/ctvrtka :) on Twitpic
    http://twitpic.com/9zjj5p
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ve slovinsku u soči se toho taky bát nemusíte ani v létě :)) vezl sem si tam jen pár kousků s tim, že to v kempu stejně neuchladim, ale soča zabrala slušně, litoval sem, že toho mám tak málo
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    UNDERDOWN: jenze tam si muzes pivo dovezt jaky chces, nebude problem to uchladit :)
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Schneider je prima, ale na horách není. V Tyrolích ten Mazel nebo Wyhoněnej Štefan (Weihenstephan) jako weiss sou taky prima. Jinak bída (Forst ad.). Ve Schladmingu je prima malej pivovar u náměstí (něco jako Bulovka).
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GULDUR: jestli myslis nemecko, tak tady sem si oblibil maizel waise nebo jak se to pise. a ted mam doma jeste schneider weisse a taky dobrej.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    UNDERDOWN: tak to ještě Italové a Východoříšci jdou "jenom" za 4....a taky kvalita v pekle...ještě ten Erdinger se dá... a pak jsem tam objevil ještě jednu docela pitelnou značku..nějakej malej pivovar...zkusi to vygooglit...
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Nebrečte nad cenou za pivo. U Žabožroutů na sjezdovkách je 6-8ee ouplně noumální a to ještě maj třeba hnusnej Paulaner, Hovnogarden anebó lahváč Erdinger...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KRYSTOFF: taky začnu cestovat, až si to projedu tady (pokud se neuchlastám) :)) když vyjde počasí, zejtra dám cyklistiku do třebonic
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KRYSTOFF: ta prohibice je prave dana tou cenou. ktera je opravdu nesmyslna
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Vazeni, byl jsem 5 dni ve Svedsku, ve Stockholmu, vzdycky jsem si myslel ze je tam prohibice ale opak je pravdou, podobny vyber chlastu a predevsim piva jsem jinde nevidel.

    V kazde hospode maji velky vyber tocenych piv, jak domacich tak cizich, vcetne americkych specialu, belgickych (spis lahvacu), a anglickych ejlu. Vetsinou maji nejake ceske pivko, nejen Starobrno nebo Krusovice, ale treba i Bernard nefiltr. Ceny jsou ovsem enormni: 5-8€

    V samoskach prodavaji jenom slaby piva do 3.5%, vcetne ceskych specielne pro Svedsko varenych. Mistni kram s chlastem je monopolizovany statni Systembolaget, ktery stoji za navstevu: obrovska samoska, 6 kas, stovky druhu vina, chlastu, pivo ze vsech koutu sveta, spousta ceskych a belgickych piv, Brewdog a podobny laskominy. Cena okolo 2€, neboli pro specialy levnejsi nez u nas.

    Ozkousel jsem:
    St Eriks IPA - tocena naprosto vynikajici mistni IPA
    Samuel Adams Alpine Spring - toceny americky Witbier nebo tak neco, vydareny
    Anchor Old Foghorn - toceny, silny, sladky "bourbon"
    Wisby Pils - mistni hnusny lahvac
    BrewDog Punk IPA - zname pivko; lahvac ze Systembolaget
    Carlsberg - treti nejhorsi pivo na svete (Po Stelle a Heinekenu), nastesti zdarma tocene
    Brooklyn East India Pale Ale - lahvova nic moc IPA z Anglie
    Brakspear Bitter - dtto, lahvovy nic moc ejl (celkove mam pocit ze ty anglicky piva zase tak za moc nestojej, ve srovnani s produkci z USA)
    Malmö Witbier - v hospode s 24 pipama svedskych malych pivovaru, velmi zdarily Witbier, na foto nize prvni zleva
    Falcon - mistni hnusne tocene
    Spendrups Old Gold - anglicky lahvac, dostatecny
    Shepherd Neame Spitfire - mistni lahvac, dostatecny

    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    HATEMAN: jj znam :) zena mi tam nakupuje :) meli tam pivka ze Studanky
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    Dnes zajímavej objev - farmářskej shop v ječný.. maj tam malou lednici s pivkama, momentálně předevšim sortiment z Velkorybnickýho Hastrmana, ale prej to střídaj. prodává tam příjemnej chlapík, co má očividně už něco vypito :)
    Bral jsem Apače (IPA) a Staročeské bílé, tak jsem zvědavej
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: hmm, myslel jsem si to. Ptal jsem se v pivoobchode a tam taky věděli jen o Staropramenu a Heinekenu. No nic, vyřešíme to nachlazenejma 5l soudkama.
    KACIR
    KACIR --- ---
    SAMMAEL: zatím jsem na samochladící s pivem nenarazil :-(
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Nevíte jestli se samochladící soudky plní i něčím jiným než smíchovskou močůvkou? Případně kde ho v Praze sehnat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam