• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GULDUR: jestli myslis nemecko, tak tady sem si oblibil maizel waise nebo jak se to pise. a ted mam doma jeste schneider weisse a taky dobrej.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    UNDERDOWN: tak to ještě Italové a Východoříšci jdou "jenom" za 4....a taky kvalita v pekle...ještě ten Erdinger se dá... a pak jsem tam objevil ještě jednu docela pitelnou značku..nějakej malej pivovar...zkusi to vygooglit...
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Nebrečte nad cenou za pivo. U Žabožroutů na sjezdovkách je 6-8ee ouplně noumální a to ještě maj třeba hnusnej Paulaner, Hovnogarden anebó lahváč Erdinger...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KRYSTOFF: taky začnu cestovat, až si to projedu tady (pokud se neuchlastám) :)) když vyjde počasí, zejtra dám cyklistiku do třebonic
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KRYSTOFF: ta prohibice je prave dana tou cenou. ktera je opravdu nesmyslna
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Vazeni, byl jsem 5 dni ve Svedsku, ve Stockholmu, vzdycky jsem si myslel ze je tam prohibice ale opak je pravdou, podobny vyber chlastu a predevsim piva jsem jinde nevidel.

    V kazde hospode maji velky vyber tocenych piv, jak domacich tak cizich, vcetne americkych specialu, belgickych (spis lahvacu), a anglickych ejlu. Vetsinou maji nejake ceske pivko, nejen Starobrno nebo Krusovice, ale treba i Bernard nefiltr. Ceny jsou ovsem enormni: 5-8€

    V samoskach prodavaji jenom slaby piva do 3.5%, vcetne ceskych specielne pro Svedsko varenych. Mistni kram s chlastem je monopolizovany statni Systembolaget, ktery stoji za navstevu: obrovska samoska, 6 kas, stovky druhu vina, chlastu, pivo ze vsech koutu sveta, spousta ceskych a belgickych piv, Brewdog a podobny laskominy. Cena okolo 2€, neboli pro specialy levnejsi nez u nas.

    Ozkousel jsem:
    St Eriks IPA - tocena naprosto vynikajici mistni IPA
    Samuel Adams Alpine Spring - toceny americky Witbier nebo tak neco, vydareny
    Anchor Old Foghorn - toceny, silny, sladky "bourbon"
    Wisby Pils - mistni hnusny lahvac
    BrewDog Punk IPA - zname pivko; lahvac ze Systembolaget
    Carlsberg - treti nejhorsi pivo na svete (Po Stelle a Heinekenu), nastesti zdarma tocene
    Brooklyn East India Pale Ale - lahvova nic moc IPA z Anglie
    Brakspear Bitter - dtto, lahvovy nic moc ejl (celkove mam pocit ze ty anglicky piva zase tak za moc nestojej, ve srovnani s produkci z USA)
    Malmö Witbier - v hospode s 24 pipama svedskych malych pivovaru, velmi zdarily Witbier, na foto nize prvni zleva
    Falcon - mistni hnusne tocene
    Spendrups Old Gold - anglicky lahvac, dostatecny
    Shepherd Neame Spitfire - mistni lahvac, dostatecny

    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    HATEMAN: jj znam :) zena mi tam nakupuje :) meli tam pivka ze Studanky
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    Dnes zajímavej objev - farmářskej shop v ječný.. maj tam malou lednici s pivkama, momentálně předevšim sortiment z Velkorybnickýho Hastrmana, ale prej to střídaj. prodává tam příjemnej chlapík, co má očividně už něco vypito :)
    Bral jsem Apače (IPA) a Staročeské bílé, tak jsem zvědavej
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: hmm, myslel jsem si to. Ptal jsem se v pivoobchode a tam taky věděli jen o Staropramenu a Heinekenu. No nic, vyřešíme to nachlazenejma 5l soudkama.
    KACIR
    KACIR --- ---
    SAMMAEL: zatím jsem na samochladící s pivem nenarazil :-(
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Nevíte jestli se samochladící soudky plní i něčím jiným než smíchovskou močůvkou? Případně kde ho v Praze sehnat?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    Kudy z nudy - Mistrovství světa v koulení pivních sudů v areálu Rodinného pivovaru Chodovar
    http://www.kudyznudy.cz/Aktuality/Mistrovstvi-sveta-v-kouleni-pivnich-sudu-v-arealu-.aspx
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    NOIK: jojo měl jsem nedávno s pivkupectví a luxus.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    krása, musim se tam někdy stavit, měl jsem od nich zatím jen ejlík a chutnal mi moc
    NOIK
    NOIK --- ---
    právě piju http://pivnirecenze.cz/6774-recenze-jihlava-radnicni-ignac-12-svetle ..sice to z petky moc nepění ale chutná parádně
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    OTZ: sakra, že já sem se z tý troji stěhoval :(
    OTZ
    OTZ --- ---
    Poctivé jídlo a dobré pivo v Úněticích. Méně je více | Dobrá chuť | www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/poctive-jidlo-a-dobre-pivo-v-uneticich-dxp-/dobra-chut.asp?c=A120612_112510_dobra-chut_glu
    NOIK
    NOIK --- ---
    tak jsem konečně ochutnal harcore ipa z brewdogu a trochu zklamání teda - čekal jsem nějakej totálně extrémní zážitek ale zdá se mi to o něco málo víc hořký než třeba samurai od kocourů ..punk ipa mi teda chuťově přišla zajímavější
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no vzhled celkem ušel, ale ta chuť byla jak ze samejch éček, sice to mělo trošku nádech "jakože dobrý pivo" ale přišlo mi jako kdyby měl někdo představu jak to má chutnat a sadu malý chemik. Možná to zbytečně kritizuju, měl jsem jen petku která mě odradila
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    X_RATED_IDIOT: aha...no a bližší pohled? Prostě hnus?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam