• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    HATEMAN: včera jsem zas navštívil a solidně rozšířili nabídku.. mimo jiné chotěboř, poutník, kácov a podobný dobroty, hurá!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    To už je lepší jít do Starosuchdolské na Jeníka :-)
    ENPE
    ENPE --- ---
    BLEVAJZZ: Ze sklípku si občas nechávám vozit večeři a kromě steaků je to teda dost bída...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    RAGNAROK: docela dobrý je to v dole v suchodli.. to je kousek když to vezmeš kolem trojanova mlýna http://goo.gl/maps/xiBQ
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    UNDERDOWN:
    CH_IN_A:
    v uneticich ne, ale na trase roztoky−psi domov je potkavam celkem casto. jednou jsem je i videl davat dejchat cyklystovi.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Fýzli sem ještě nepotkal a to se tam 1-2 měsíčně zastavim. Jídlo si nedávam, jenom hermelín apod.
    Pak je tam ještě kavárna/koláčovna směrem do Tichýho údolí a když rekonstruovali pivovrah, tak tam měli Ú12 a W-Maizla.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    RAGNAROK: to jako ze davaj dychat (benga)?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    UNDERDOWN:
    Taky jsem byl nedavno v uneticich. Skvele pivo uz se tesim znovu :) snad dojedu zpatky v poradku – kolem reky chytaj cyklisty benga.

    Da se nekde v okli pivovaru slusne najist? Gulas za 90 a kachna za 135 primo v pivovaru celkem jde ale to jsou jen 2 jidla, me by to i stacilo. Rekl bych ze je to v okli s jidlem dost zofaly. Predrazeny a nedobry.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Srát na levný lachoutáře a zoufalý příspěvky o hovně! Zajeďte si (na kole) do Únětic a poznáte co je KURVA hořký pivo. :-)
    Sem huš votravnej, ale mě to fakt chutná (i když loňskej model červen-září se asi opakovat nebude). Dneska 2 c(_) v pivovrahu a další večer v Nota bene..

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GULDUR: to se na nyxu rozmohlo. davaj se minusy na xicht. když někdo někoho nemá rad, tak ho minusuje ať napíše co napíše.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    kerej vůl rozdává ty mínusy na naprosto věcný argumenty?...Kluci, já vám to smažu, bo je mi stydno...
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    ANDY_WARHOL: kdyby cesstvi melo nejakou alternativu jakou jsou male pivovary v oblasti piva, nepropadal bych beznadeji. S pivem jsme na tom jeste dobre a nejde to s nim posledni dobou z kopce - na rozdil od stavu mysleni a chovani obyvatelstva.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Dnes navštíven pivovrah - Mělnický Vtelno. Neměl sem všechno, 11°, pšenice a Pale Ale byli prima. Piva více sladová, lehká hořkost u Pale Ale (což se u svrchňáku dá čekat). Zahrádka je.

    NOIK
    NOIK --- ---
    lidový filosof no:)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMMAEL: ano jsou to ovce. jejich ovcovitost pak zpusobuje i to co me primo ovlivnuje, protoze bohuzel maji volebni pravo.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ANDY_WARHOL: Ale proč? Ti lidé nemají důvod. Nepoznají to, je jim to jedno.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMMAEL: jenze pak tu mas pivo co stoji kolem 10-12 kc a je lepsi nez ten branik. staci jen hledat.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    NOIK: a ty mi chces tim rict, ze mam pravdu nebo nemam ?
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Je spousta lidí, kterým chuť nic neříká, a nejde jen o pivo, ale o potraviny obecně. Hořké pivo = dobré pivo; slané jídlo = dobré jídlo; sladké kafe = dobré kafe... atd.
    No a to, že lahev Braníku stojí 10Kč, kdežto lahev Bernarda 17Kč, je jen utvrdí v jejich postoji.
    NOIK
    NOIK --- ---
    ANDY_WARHOL: ty seš hroznej filosof tyvole
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam