• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    esli jim tam od tý doby leží... :)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    Opravdový ležák. Britové vaří pivo ve stylu svých prvních her — Dění na OH — Letní olympijské hry — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/loh/deni-na-oh/187738-opravdovy-lezak-britove-vari-pivo-ve-stylu-svych-prvnich-her/

    neni nad to, když se v británii vaří opravdový ležák 1908. obzvlášť když je to "1908 pale ale".
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: to sem měl októbra a toho jsem tehdá za cenu těžkejch osobních obětí pokořil (byl sem pak tak našrot, že sem si na bulovce zvládnul dát už jen dvě), salvátor byla půlbasička, nenápadně sem je hostům strkal do kapes když odcházeli :)))
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    CH_IN_A:
    ANDY_WARHOL:
    v Černé Hoře (Crna Gora) si zas všichni pivo solí... prý je to prevence proti bolení v krku

    (a v Polsku pijou teplé pivo s medem... uf:/ )
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    no, mate sanci do brezna 2013, pak uz to bude prosly.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja bych ti to klidne vymenil (napriklad za nejakej dobrej weizen), ale bydlim v nemecku a predani by bylo problematicke, protoze kdyz sem v cr, tak nemam na nic cas, natoz jezdit nekde na predavku piva.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: pockej, ale tys mel nejakej malej sud nebo neco, ne?
    a vubec, nechces si to vzit? za petku krakonose je to tvoje :-)
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jen nelži!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no čeče to vidim, že budeš asi muset posílit marketing, letákovou kampaň, placky, trička a podobně, já se tehdá salvátora taky nezbavil :)))
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ale abychom to nezamluvili: porad tu mam ten norsky FRYDENLUND FATØL. vymenim to za cokoliv pitelneho. uz jsem se toho napil az az a treba to nekoho potesi.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    UNDERDOWN: prave v tom byl problem s obsluhou :-D
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Snad jediný jejich plus je ten výběr v zapetkovaný lednici - 0,5l až 2l.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ANDY_WARHOL: tak oni bohuzel ziji z turistu, to je porad dokola. porad se jim bohuzel nevyplati snazit se o to, aby se k nim lidi vraceli.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    UNDERDOWN: taky mi prislo, ze to svetle je dobre, nic specialniho, ale to tmave mi moc chutnalo. obsluha - neuveritelne. clovek by zaplakal. reklo by se: malej pivovar, lidi by meli byt nadseni, ze tam muzou pracovat, vysvetlit historii, jak to pivo delaj a vubec se alespon usmat, ale ne ne, kysely ksichty a vsechno je problem. vitejte v cechach.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    stejne nechapu, ze se majitel nedomluvi s nekym, koho tam neznaj, aby tam obcas prisel a podal report. vzdyt to musi byt videt na trzbach, a sehnat nekoho do hospody snad nemuze byt takovy problem.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Harrachov je furt stejnej, pivo ujde, jídlo bída, obsluha blééé.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    pratele, mam tady 3 plechovky norskeho piva frydenlund fatøl a rad bych je za neco vymenil. neni to nic extra, velice standardni lezak, ale celkem prijemni piti. posta.

    jinak minuly tyden navsteva pivovaru v harrachove, skvely pivo a tak dementni a opruzena obsluha, ze se to muze snad stat jen v cechach. opravdu smutny. vic mi chutnalo tmave. koupil jsem v petce taky to sklarske, jeste jsem nechutnal. o jidle netreba se zminovat. nedoporucuju. zadnej pruser, ale nestoji za navstevu kvuli jidlu.

    co me potesilo zpatky v cechach je poutnik 10 - takovou chlebovou chut uz jsem u piva dlouho nezazil. jinak na desitky je muj favorit porad koutsky filtr.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    Prémiové pivo? Nic než marketing - Vitalia.cz
    http://www.vitalia.cz/clanky/premiove-pivo/
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera jsem po dlouhý době navštívil bezoušky v průhonicích a musim uznat, že ta desítka překvapivě vůbec nebyla špatná. Polotmavá 13 byla bez chuti
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    CH_IN_A: chutnalo me tam pivo - bez buraku...abych to uved na pravou miru :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam