• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    DUNAR_: tak se priznej ktera ty jses?
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    tak jo mel by to byt on

    jinak kdo ma zajem tak muze tyto pochybne vytvory precit v pdf podobe ale upozornuji ze jsme byli jeste mladi neorzumni a stale jsme neumeli cesky
    link
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    JESSIEATREIDES: urcite se budeme tesit je nas porad malo :D


    DUNAR_: ha musel bych nakouknout do stareho vydani BTB ale nebyl to panter? nebo penetrator :D ehm tedy veliky nicitel svetu obdivovatel damskeho spodniho pradla a vlastnik zleho pohledu?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    FACEDANCER: jéje, tak to určitě dorazí i benegesseritská čarodějnice (momentálně studentka fakulty) ;o))
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    jinak se na FF chysta dalsi rocnik duna conu
    kdo ma zajem bud o prednasky nebo jen prijet a opit se v milem prostredi duna-milych lidi je vitan

    termin az v lete ale upozornit se na to musi
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    SAJMONDEE: Přehnaný? Ještě velice umírněná forma té oplzlé sodomie, která byla na Duně spáchána...
    WIPER
    WIPER --- ---
    VICKE: hehe trefne! :-)
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    VICKE: trochu přehnaný, ale proč ne. sranda musí bejt.
    VICKE
    VICKE --- ---
    Brian: "Potřebuju prachy."
    Kevin: "Ty? Copak ti autorský práva po tatíkovi nevynášej?"
    Brian: "No jako na život to jako stačí, ale chci taky novej bazén a opravit barák... Chci žít jako člověk, a ne jako nějakej posranej fremen v jeskyni."
    Kevin: "Chápu. Takže co kdybys dokončil tu sérii, co nechal ten tvůj fotřík rozepsanou než naposledy vydechnul? Lidi jsou po tý jeho Duně pořád docela dost divý... Naškrabej pár knížek, uzavři ten příběh, třeba ti to vynese."
    Brian: "Když já neumim psát."
    Kevin: "Ty neumíš psát? Checheche... Hm, a co číst? Číst umíš?"
    Brian: "Jo."
    Kevin: "Fajn. Takže když ti pošlu návrh smlouvy, že to za tebe napíšu a šábnem se o výnosy..."
    Brian: "To jako že bys to za mě napsal a podělili jsme se o autorství a o taky zisk, jo?"
    Kevin: "Jo. Tak nějak... mně můžeš věřit, já psát umim. Dělal jsem i Hvězdný války!"
    Brian: "Tys napsal Hvězdný války? To je snad film, ne?"
    Kevin: "Ale jako knižní přepis toho filmu tim myslim. Věř mi! Já to dovedu. Napíšu ti, člověče, napíšu pro tebe novou Vojnu a mír!"
    Brian: "...OK, OK. To říkáš naprosto správně, hodně bojů tam musí bejt, to je ono, vždyť to víš, AKCE, krev, napětí... Jasně, to je to, to lidi táhne... A zkus tam taky přidat trochu sexu a hlavně to nezatěžuj myšlenkama... Co kdyby se toho lidi lekli a nechtěli to pak číst?
    Já už ten bazén objednal, chápeš. To taky znamená, že ti nedam podíl z výnosu, ale budu tě platit od stránky...
    Kevin: "Kurvadrát... No..." Mmumlá: "Tak moc sem se těšil, že jednou budu konečně moct napsat něco slušnýho... Achjo..." Vzpamatuje se: "Jak dlouho budeš ten bazén splácet?
    Brian: "Bazén, auto a novej barák. Nejmíň deset, možná patnáct let."
    Kevin: "Hned ti pošlu smlouvu. Přečti si to, stačí když k tomu uděláš křížek a podpis ať připíše tvůj právník..."
    Brian: "OK, OK. Těšim se na plodnou spolupráci."
    Kevin: "Hm, supr..."

    (Omlouvám se za své škarohlídství, ale nemohu se zbavit pocitu, že takhle nějak se zrodila myšlenka napsat pokračování Duny.)
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    tak lidi čtu Lovce Duny a teda moc se mi to nezdá, příjde mi to sem tam jako pěknej paskvil.
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    jo jinak kdo by mel zajem o prednasku na Festivalu fantazie rozjizdi se novy organizacni kolotoc ohledne duna conu

    dik za info
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    FACEDANCER: ty vogo padám a nevim kam :)
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    MUADDIB: grrrr ukousnuti hlavu v koleni barde
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    FACEDANCER: furt nejsem doma :)

    To jakože maj černý juniformy?
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    MUADDIB: battle for a dune : emperor
    http://youtube.com/watch?v=CHMWNfBCNOI

    abych tak rekl koukni sam
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    FACEDANCER: co kde? (jsem mimo... zase)
    MISON
    MISON --- ---
    tjn byla to maticka strategii
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    no tak to je klasika to bylo i v d2 jenze tak se to jeste tak nejak dalo omluvit tam byl clovek okouzlen tim ze se vsecho deje v realnem case njn
    MISON
    MISON --- ---
    MARTIK: mel nahnano :D
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    nahodou videa byla v D2000 jediny duvod, proc jsem tu kravinu hral. I kdyz vlastne se mi libila i grafika. Jenze tam byl problem, ze vlastni jednotky byly naprosto neinteligentni. Strasne casto se mi stavalo, ze na zakladnu mi utocil nejaky debil a hned vedle nej stal muj siege tank a klidne na nej koukal a nezasahl. Podobne problemy tam byly porad a nasrane jsem to kvuli tomu smazal. Na videa jsem se pak koukl pomoci nejakeho hacku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam