• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    A vidíte jaká krásná diskuze se nám tu rozpoutala a to to tu předtím tak umíralo =))))))
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    ULRIK: konecne rozumnej nazor ;-)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Já si myslím, že jste všichni hrozný ;))
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    ITCHY: kniha je vyborna. miniserie hrozna. jako by to hrala banda amateru.
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    PHOBOS99: neřekl bych nudnej, jen prostě moc patetických až trapných hrdinů ale tak to bohužel tolkien napsal
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ITCHY: ne. napr. pan prstenu je taky dobra knizka/-y, ale nechutne nudnej film
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    SAJMONDEE: tohle je přeci nesmysl, pokud se skvěle drží knižní předlohy ale je nudná, znamená to že je nudná kniha, ne?????????
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    furt se to omila dokola:-) miniserie se skvele drzi knizni predlohy, ale je to hroznaa nezativna nudaaa. kdezto Lynchuv velkofilm byl hroznej propadak, ale tan film zije, postavy maj charakter, emoce. :-))
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    PHOBOS99: minisérie se podlě mě daleko víc držela předlohy a hlavně se snažila obsáhnout aspoň částečně duchovní rozměr herbertova díla...
    plány v plánech jiných plánů tam docela fungují
    lynch na tohle všechno kašlal a byť mám jeho dunu celkem rád na tu s táborskym, a bárou kodetovou se dívám radši...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    TYRAEL:


    Nejak jsem nemel cas v dobe kdy davali serial. Pokracovani Duny jsem se pokousel
    cist a nedocet, po case poslouchat a nedoposlouchal. Mozna je serial zazivnejsi,
    ale po pravde po poslechu tohoto spracovani (*) nemam moc chut si kazit dojem
    nejakym prumerem. Dobra zprava je ze uz vysly dasli dily namluveny stejnym
    tymem.

    *
    Dune (Unabridged) Narrator: Scott Brick, Orlagh Cassidy, Euan Morton,
    Simon Vance, and cast
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    TYRAEL: miniserie je imo hrozne nudna a nedokoukatelna a lynchova duna je sice vizualne a trochu i obsahove peknej film, ale je to spatny zfilmovani duny => nova adaptace rozhodne nebude na skodu:)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    RAGNAROK: Au. 2X Proč nemůžou dodělat minisérii do konce. Lynch mě nikdy nenadchl, ale minisérii s Kodetovou jse žral a hildren of Dune jsem si zrovna pouštěl. A i na dnešní poměry je to podle mě dobře zpracované, kostýmy z mého úhledu pohledu sedí světu líp než u Lynche (prosím, nekamenovat =D).

    A proč tedy začít znovu od začátku. Nebylo by lepší pokračovat v nastavené laťce a jít k dalším knihám? (Ano, je možné, že mé názory jsou ovlivněné představou natáčení probíhajícího opět v ČR, do kterého bych se mohl zapojit a zahrát si roli bezvýznamného fremenského válečníka :o)))))
    MASOO
    MASOO --- ---
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ULRIK: nesmíš se bát... hlavně teda...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    E2E4:

    I look forward to taking it on as an adventure story, in the vein of "Star Wars," "Indiana Jones" and "Lord of the Rings." It's a big, bold adventure story. That's how I see it.

    brekeke
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Víme:) A bojíme se:)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Vite ze se nataci nova filmova adaptace Duny?

    http://www.duneinfo.com/new-dune-movie/
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    ULRIK: nepovidej to je asi vhodne gratulovat :D

    jinak conventicon bude mit v sobotu 29.8.2009 program ze sveta duny

    prednasky oprekladu, nahled do enxyklopedie duny, i odlehcenejsi temata

    misto konani - nekde v praze
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    [ Mystický les II._VÝTVARNÝ WORKSHOP_* / workshop / 26.8.2009 - Věšín u Příbrami ]



    Hezký den,
    rádi bychom vás pozvali na výtvarný workshop s tématikou Duny.
    Ubytování po dobu konání workshopu je zajištěno a zdarma:) Kapacita omezena.


    Těší se na vás Alienjedna@Acidqa a všichni pořadatelé okořeněného psychedelického festivalu Mystický les II.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam