• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Někdo kdo kdysivá nosil nick Kwisatz se stydět musí ! :o))) (nutno říct, že tehdy nikdo z mého nevěděl co to je)
    TYNWEN
    TYNWEN --- ---
    ULRIK: s toho si nic nedelej ;) nemuzem si pamatovat vsechno, jsme jen lide ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    shit, tak to už mám vážně sklerózu :o(((((

    X let žiju v tomhle bludu :o((((
    TYNWEN
    TYNWEN --- ---
    Ulrik: Pamatujes si to spatne. Kazatele zabiji knezi a to z vetsi casti na vlasntni pest, no a Aliu nezabije Leto.. v knze je to dost podobne jako ve filmu, akorat, ze Baron je vulgarnejsi a Alia se neprobodne v melodramatickem okamziku, ale proste proskoci rozbitym oknem. No, a na filmu mi nevadil ani tak herec Leta, jako spis to ze mu nebylo devet jako v knize. I kdyz byl svym spusobem takhle roztomilejsi ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Takjsem to dokoukal...no nedá se říct, že bych byl nespokojen, leč...:o) No dostat celého Spasitele do jednoho dílu bylo těžké, ale jakž takž se to povedlo, ale Děti Duny do dvou, to už je prakticky nemožné a taky se to pak projevilo. Mylím, že člověk kterej knížku nečetl se nechytal. taky konec je odlišnej od knižního, mám dojem, že Kazetele zabije Alia a ne \"nekdo z davu\" a ji pak zabije Leto a nespáchá sebevraždu. Ale jinak dobrý...a na Aliu se kouká krásně :o)))
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    já se kouknu až budu čučet na druhej díl :o)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    kdo hraje Aliu?
    NXS
    NXS --- ---
    Ulrik v druhom dieli si ho uzijes :-((( .
    Alia je OK :-))) aj ked ked sa zacne tulit k baronovy Harkonenovy, tak jej to prilis neprospieva. Skoda len, ze ju viac neodhalili :-))) ked podvadzala Duncana :-))))))
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Mno...jako je prapodivnej...já ho teda viděl jen v těch záblescích, ale je takovej...divnej .o(

    Ale ALIa Alia Alia...ááá...zamiloval jsem se! (snad tohle nebude číst má drahá :o))
    NXS
    NXS --- ---
    Ulrik ale zato LETO II to je hruza :-((( podla mojho nazoru (aj ked ako muz a naviac hetero :-)) ) sa mozem mylit, tak vybrali naprosto necharizmaticku osobnost.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Takže první díl ze tří je vlastně Spasitel Duny. Děj si netroufnu moc porovnávat, protože si Spasitele moc nepamatuju, ale co si pamatuju tak odpovídá. Celkově mě to docela potěšilo a dá se to sledovat...a hlavně Alia...bože...to je nádherná ženská ! :o)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Na Hallmarku by v sobotu první díl Dětí planety Duna. je to pokračování \"nové\"Duny...tak jsem zvědav...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam