• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    MIYUKI
    MIYUKI --- ---
    Potrebuju sehnat Kacire Duny ... v Praze ... poradte, pls
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    nedá! jedinou mám já a tu si teď čtu ;o)))))))))))))))))))))
    SHYRU
    SHYRU --- ---
    Jde někde na netu sehnat text kacířů duny a kapitoly duny v češtině (v angličtině už je mam ale to je mi skore na nic)
    JOSE
    JOSE --- ---
    VANAPRASTHA: a to je jedine dobre! :)
    VANAPRASTHA
    VANAPRASTHA --- ---
    JOSE: Už nejsem splachovač ! ;o)))
    WIPER
    WIPER --- ---
    Pitrz: ja bych si ji chtel urcite stahnout. Ale netusim co je to 'emule' :-)

    Jinak se hlasim do projektu kooperativnich titulku. Kdyztak se daji pouzit uz nejeke ke krtstim verzim a pridelat tam jenom ty nove pasaze ne? Pripadne kdyby byla anglicke titulky, tak samotny preklad uz nebude tak tezky.
    PITRZ
    PITRZ --- ---
    Picasso, tuhle zejo..
    Dune (1984) Cd1 Extended Finale
    Dune (1984) Cd2 Extended Finale
    ma to asi tech 2h 57 minut, jde stahnout z emule, anebo kdybyste po tom nekdo zatouzil tak muzu dodat jinak(pokud mozno elektronicky)...nenabizim to z ciste samaritanskyho hlediska, koketovali jsme s miyuki s myslenkou ze k tomu udelame cz titulky, ale asi jsme na to moc velky lenosi, takze by bylo fajn kdyby se ten film rozsiril mezi lidma z tohodle auditu a treba by se udelaly v kooperativnim rezimu titulky ? ;))))
    PICASSO
    PICASSO --- ---
    dlouhou verzi tusim mam.. nejsem si jistej.. ale mam verzi ktera ma trosku jinej uvod nez normal verze, a pak dal nevim kolik je tam toho pridanyho, jeste sem to nestih zkouknout.. delka je 2h 57m
    WIPER
    WIPER --- ---
    bohuzel ne.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    WIPER: ale nekdo si tu dlouhou verzi od tebe prepalil, ne?
    WIPER
    WIPER --- ---
    nojo mel, ale to je slozite a ted ji nemam :-/ proto jsme si koupil tuhle a spatne si myslel ze je to ta prodlouzena. Neni. Alepon na tom druhem CD jsou zajimave veci o otm jak se to to tocilo. Rozhovorz s herci. Proste takove ty obvykle veci, ktere jsou vecinou nezajimave. Ale tadz to fakt snad i stalo za to CD.

    Je tam napriklad kratky rozhovor s F.H. Rika tam pri hovoru o pripravach na knihu toto:

    ...
    Byl jsem neco jako historik. Pri studiu jsem si uvedomil tuto myslenku o Vudcich. Myslenku, ze chyby vudcu jsou nasobeny/umocneny tim, kolik lidi je nasleduje bez jakychkoliv otazek.
    ...

    To je proste hustodrne!
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    WIPER: ale ty jsi mel tu dlouhou, ne? Vzdyt jsme ji jednou tenkrat u tebe promitali...
    WIPER
    WIPER --- ---
    Asi me popadla pri nakupu skleroza protoye jsme se prave dodival na tu svoji novou Dunu a zjistil, ze je to ta uplne normalni verze o delce 137 minut. Nechapu pco jsme si mzsle ye je to ta specialni TV edice. Taze nic prevratneho v ni neni :-( PRohled jsem zpetne prispevku v tomhle klubu a osvezil si ze TV edice ma pres tri hodiny.
    Takze jsem vzhodil 14 liber do luftu. Ulozim ji pekne do supliku a vice nebude treba ji vytahovat.
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    mno to sice jo... ale :-)
    WIPER
    WIPER --- ---
    stezi :-) ale dunu zname uz z pameti tak, ze titulky nepotrebujem ne?
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    a český titule tam asi nejsou, což?
    WIPER
    WIPER --- ---
    Tak Duna uz spociva klidne v mem batuzku. Je to tusim ta sama prodlouzena televizni verze, jako ta co mi uz jendou prosla rukama. Ma 2hod a 35 minu. Je to dvoj DVDcko. Na druhem jsou nejake extra veci jak se tocil film, royhovor s F.H. Tak nekdy behem mecise s epokusim v Praze zorganizovat promitani, tak Vam dat vsem vedet. Pokud nekdo muzete vypalovat DVD a jste z Prahy, tak se nabidnete a ja DVD zapujcim k smazeni a rozsireni :-)
    PICASSO
    PICASSO --- ---
    nenasel jsem.. asi zase doprodano, a baronet to asi hned tak nedotiskne..
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    si kup v knihkupectvi, ne? :-)
    PICASSO
    PICASSO --- ---
    ehm.. nezapujcil/prodal by nekdo kacire duny? (podobne jsem se tu ptal uz na spasitele, ktereho jsem pak nasel na scifiku, za coz dekuji.. ale je to tu zas) ;]] predem dik moc.. kdyztak posta.. jo a sorry za OT
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam