• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    WHITESCORPIO: uvidime ;)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    ... dobre :) ... vecer to odstartuju, ke kazdemu dilu jedna anketa s hodnocenim ... vymena po tydnu ... s vyzvou o obsahlejsi komentar do diskuze ... jestli jsem si nenabeh na vidle :)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    WHITESCORPIO: ujmi sa toho ;)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    k flamewar kvalita vs. nekvalita ... mozna by bylo lepsi udelat anketu na Home ... smz stejne vsichni vime ze the arrakis ...
    ANAIS
    ANAIS --- ---
    ja mam prectene zatim jen prvni ctyri dily, a (preskocim li jednicku:) nejvic se mi libila ctyrka, protoze byla takova jina....Deti duny me trochu zklamaly, prislo mi to jako takova tlusta variace na jednicku...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Heh, celou sérii jsem četl 3x a u posledního dílu předeher jsem myslel, že na dálku autory odsoudím k smrti...:o)
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    ...přesně tak...teďka jsem se sice trochu zasek u Křížovejch výprav strojů, ale to je už třošku víc někde jinde...ale přečtu si to rozhodně, páč se dá předpokládat, že na to budou pánové navazovat v tý Duně 7 (pokračování kapituly) ...
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    ... take myslim ze jsou ctive ... obzvlast pokud jste ctenarem cele serie ... zvedavost pak udela sve ...
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    ...jinak souhlas - Kacíři a "jednička" jsou nejlepší...
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    ULRIK: ...já jsem se do Předeher začet..a když se do nějaký knihy začtu, tak to pro mě sračna není :-) ...koneckonců když tak o tom přemejšlim, tak jsem se do nich začet snáz než třeba do Božskýho imperátora...
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    narmoria: treba, mne se trojka hrozne libila pribehem, ale uz si ji moc nepamatuju... :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Uh...někdo dokáže označit předehry jiným slovem než "sračka"? :o) Teda beru ještě první, tam to balancuje na hraně...:o)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    ... pripojil bych se k detem duny ... velmi hutne dialogy ...

    neco pro pobaveni ... prave jsem si osvezil jednicku na ppc ...
    >> Udelej, co rika, ty vypiskovana, zavsivena hromadko jesterciho hovna s cervim ksichtem <<
    NARMORIA
    NARMORIA --- ---
    COSMIC_MONCHI: Ju, Kacíři sou pětka.
    Myslíš třeba takové spojení Leta s písečnými pstruhy? :)
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    narmoria: jestli jsou kaciri petka, tak souhlas, jeste deti duny se mi hodne libily...
    NARMORIA
    NARMORIA --- ---
    COSMIC_MONCHI: Mno, Předehry a Džihád jsou takové nové, dobrodružné,...prostě je psal někdo jiný a je to vidět.
    Kapitulu si určitě přečti má krásnej konec-nekonec :)
    Ale nejhezčí sou Kacíří a jednička (abych se nerouhala).
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    snad si to jeste nekdy prectu... :)
    WHITESCORPIO
    WHITESCORPIO --- ---
    ... jsou kvalitni ...
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    COSMIC_MONCHI: to je chyba... ta je velmi dobrá ;)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Dobrodruzny roman. Solidni, ale ocekavani Duny je pro nej smrt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam