• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jak to vidite teda casove?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: budem mozna nejakou mam taky ....
    kdekoly....


    ROENICK: co by neslo ole nebud srab ....
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    wow krasny portrety i objekt! :)

    ja nevim to metro no, nekde se brodit... makro tam asi nepude :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: nejsem obchodnik, mam obdobny problem :) Budejarna je super, ale je tam provoz - nevim kde to tam chces zapichnout ...

    ZABIAS: ad zitrejsi metro-akce ... mozna bude nejaka zenska/slecna - pokud na ni budete hodni :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jinac jako jestly si dobrej obchodnik tak ja pak budu drzet hubu a podle me znej vytahnem skvaru i ale ja na to nemam :( zkratka sem mekej nekomu rikat oprachy to neumim (i kdyz on sam se nabizel ...)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES:
    3 jakze jakoze tam nebude klid a svetlo ... proc ne . + roe ma blesk :D

    2 zkus pls

    1 jo alej dobrej napad znas nejakou lokaci je to narychlo no kudla mudla ... mi sme spis myslely nejakej NEWYORK vis treba na budejarne svetla sklo a auto a holka .. jojo je cernej :D
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: hmmm, to chce vyjet nekam ven s autem, do nejake prima aleje se spoustou zluteho listi (predpokladam ze mustang bude cernej :)) jenom to domluvit, zaridit, najit misto apod. ze :) vecnej problem :)

    ZABIAS: jasny, tohle je narychlo, taky nejakou zkusim ...

    ZABIAS: na makro potrebujes klid a svetlo, jednoho i druheho se tam asi dostavat nebude - ale jinak se pridavam, pojdte s nama, makro nemakro :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: ole podte snama na vlaky, mi nerikej ze tam zadny makro nebude vcera sem se o tobe bavil s kamosem co je do makra taky blazen poslal sem mu pozvanku na nyx tak snad se objevi. jo na tech vagonech jiste bude makro jakoze rez, pavuciny, struktury ...atd tak podte ne asi :D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    my teda asi pudem zejtra s Koudym nekam, mozna ten prokopak a naky makro, koudy do toho chce proniknout tak ze bych mu aspon neco ukazal a nechal ho zablbnout s makroobjektivem a bleskem :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: jo ja sem rikal ze zkusim nejakou sehnat ale zatim marne ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: no zkratka mi volal typek dovozce americkych aut ze prej jeho slecna je modelka nebo co a zkratka mel nejaky pravnicky otazky ohledne smluv. no tak sem mu pomoch a nejak sme se dostaly ktomu ze by vlastne holka chtela neco a nfotit a ze kluk ma cernyho mustanga a ze treba v pondeli no tak se to snim musi nejak domluvit ale ja sem nachcipanej nejradsi bych to nechal nejak na dalsi tejden jestly vubec do toho jit no ....
    EDA
    EDA --- ---
    já zítra ne, teď jsem v Kutné Hoře :-)
    SYKES
    SYKES --- ---
    FOGH: OK, toz jeste vymyslet, co se tam asi da fotit - jaky charakter/styl, podle toho co vzit za fotovybavu (wide/tele, stativ/blesk/destnik...) ... kdo rikal, ze tam pritahne nejakou zenskou? :)))

    ZABIAS: ... co to? Krasny auta a zensky, to je vzdy radost videt, natoz si cvaknout :)) A pondelky mivam casto i volny, takze prozradis vic? :)
    Sakra tady se rozjizdi zajimavych veci :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: tak se zapis na nastenku ne asi :D
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    FOGH: ja se zkusim dostavit. snad to stihnu
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    TAK kdo jeste v nedely podte lenosi ....
    FOGH
    FOGH --- ---
    SYKES: driv nebudu stihat, navic jsem si rikal, ze pri zapadu slunce to chyti tu pravou atmosferu ;-)

    jinak zitra se chystam behem dne skocit na sraz americkych veteranu do Letnan:
    http://www.oc-letnany.cz/cz/akce/sraz-americkych-vozidel-2007.php
    (ale cas vubec netusim)
    SYKES
    SYKES --- ---
    FOGH: zni dobre ... rad bych se zucastnil, mam tak od ctvrte dve hodky cas :)
    (btw. uz se brzo stmiva, takze pokud jde o foceni za denniho svetla, chtelo by to drive)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam