• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nikon D200 + Sigma 30/1,4 ..portretovka.
    Nikkor 17-80..setak..
    stativ manfrotto..
    casem bude jeste tokina 12-24
    makro sigma 105..atp..
    Sb-800 blesk..
    ale zatim resim spis nejaky filtry,..polarizaky..atp..ale opet o tom vim uplny hovno...kterej je lepsi na portrety..kterej je lepsi na krajinky..(budu asi vsechno brat tou sigmou)....tak o tom ctu zatim nejaky clanky..:)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    btw, jak ste na tom s fotakama? zrcadlite vsichni??
    CODE
    CODE --- ---
    ROENICK: Bo je to jen malicko vorizly a pusteny ven.
    Zadnej fotokram, pac s nim poradne neumim. Takze to ted delam znova a ucim se s nim trochu.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    heh me bude stacit vubec portretni wrkshp :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja bych uvital nakej portretovej workshop..klidne nekde v prirode..nebo ve stromovce...atp..s destnikama a svetlem..pac s destnikama vubec neumim..tak bych se o tom rad neco dozvedel..nejak se s nima naucil..etc
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    CODE: proc ten smutnej smajl? :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    tak kurzu je plnej IDIF zejo :) me se prave libi ta atmo nyx friends a pratelske predavani zkusenosti a uceni se novacku od zkusenych... placeny to uz zavani proste skolou a nebude to ono :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jeden kamos offnyx ma nejakyho canon a diky tomu chodil na nejaky canonacky fotoskoly a s nejakym tim lektorem z ty fotoskoly nebo tak se domlouval, ze udela nekdy nejakou vlastni fotoskolu, mozna bude chtit nejaky mensi peniz, ale zatim jak mi to ten kamos naznacoval, tak by se jednalo o nekolik dni (napr, jeden den, foceni portretu, dalsi treba krajinky...) zatim to nedavam na nastenku, protoze nevim data, ceny... nic, ale mluvil sem s nim dneska o tom, a vsechno info by mel dodat. az to bude dodany hodim to na nastenku.
    jo a ten kamos neni nejakej tamhle eda ze skoly, ale kamos co ma vlastni firmu takze je schopnej tomu poskytnout nejaky zazemi :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    to bude chtit workshop na noseni stativu :))))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ROENICK: zadny takovy :))...musim mit volny ruce na vystup po skalach a foceni totalovin..stativ v jedny ruce je spatny :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    ROENICK: muj ma 2.4 + 1.5 = 3.9 kg :) jako nosnost 7 kg je prijemna, udrzi to leccos i vruzne divokych polohach, ale musis to pri prenaseni klasifikovat i jako posilovaci zarizeni a sebeobranny prostredek. Ale jak jste mohli videt na dokumentarnich foto, i z vagonu do vagonu se s tim da prelejzat, takze zas tak strasny to neni :))
    CODE
    CODE --- ---
    Tada dadada ,-D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ma 2,5 kilo koudy, s tvou hlavou 3,2kila...to utahnes :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KOUDY: LEMPLOVE JEN SI ZVYKEJTE :d ... koudy i na batohu bude tezkej krom toho te nebudes mit vyvazen y:D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SYKES: No me prave zas prijde tezkej na tahani v ruce a nejradsi bych ho pripnul k nakymu baglu..:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ANKETA !!!!!!
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: ja bych potreboval tak 3*tejdne :D .... mozna na todle bych udelal anketku ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: ee prava na nastenku tedka maj jenom lidi co byly na workshopu a nebo lidi co znam takze snad je nikdo nesmaze + udelam zalohu (pripadne udelejte pls taky zkopirovat si nekam ksobe do TXT .... )
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: no idealni by bylo dat si pravidelne workshopik trebas co 14 dni :)
    ZABIAS: jo a pak to zase nekdo smaze, coz :)) ale jinak prima napad, kdyby to fungovalo...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---

    IMHO zabias je nejvetsi exhibous evidetne :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam