• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    EDA
    EDA --- ---
    jo, taky bych si mohl dát občas refresh :-)
    ROENICK: Nojo, přesně tak :-) Vsadím se třeba, že tam byl určitě nějakej fotograf, kterej poprvé fotil modelku :-) (já bych byl) No a určitě je rád, že už ví co a jak, jak to chodí, co si tak přinese a udělá modelka a co je na fotografovi a podobně...
    Ty se taky motáš kolem modelů, že jo? :-) Já taky a proto nám nejspíš Máchalíkův dotaz přišel tak blbej, ještě blbější než ostatním :-)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tak to jo, s tímhle přístupem jsem nepočítal...
    Já jenom že teda kdybych donesl z nějaké dopředu naplánované a jakožeprofesionálně nachystané akce s předchystanejma koc tohle, tak asi nevylezu na světlo. Ale zjevně od workshopu čekám něco diametrálně jinýho. Tak hlavně že vás to baví. A přece jenom, zkuste příště ty koc nafotit tak, aby vypadaly aspoň trochu míň jako štětky...
    EDA
    EDA --- ---
    Ale no ták, vždyť se jenom ptal, ne?? Stačí slušně odpovědět ;-) Takže: Ano, kluci jsou s výsledkem workshopu, tj. s tím ,že se sešli, seznámili, pokecali, pobavili atd., a i pár fotek, na jejichž výsledku až tak moc nesejde (taky to byl první ws, těžko se dá čekat, že bude někdo za jedno odpoledne od foťáku borcem), určitě spokojeni :-) Po dvacátém ws bude určitě vidět i zlepšení a rutina a nové nápady a chutě do práce nebo zábavy nebo tvůrčího procesu, jak to kdo pojímá... Škoda že jsem tam nebyl :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me je teda uplne jedno jestli budu fotit karluv most..kozy..picky..zadky..zensky...listecky..broucky..oblohy..kaminky..zvizatka..etc...
    fotim proto..abych se to naucil a protoze me to bavi...nehodlam svy fotky nekde prodavat atp :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    MACHALIK: no na tom myslim ani tak nezalezi, proto to tu je aby byly ty fotky cim dal lepsi..
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    MACHALIK: .. modelky jsou nahodou moc pekny, tak tady neprud, .. jo ...?!!!

    :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MACHALIK: borce zaprve si schovej ten pristup pro nekoho jineho, zadruhe predved co ty umis a zatreti na hodne fotkach je znat pohodova atmo a klidek a dobra nalada a taky jde o sdileni zkusenosti, videt nekoho dalsiho pri foceni a probirani technik... vysledny fota nejdou do zadny souteze :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Hej a teď zcela vážně borci: Vy jste s výsledkem workshopu, tj. s fotkama, doopravdy spokojení??? Jakože vám se líbí to, co jste vyfotili, jeden jak druhej?
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    KOUDY: prechodak, ale to by ztmavilo i to ostatni co by bylo v ty tmavsi casti prechodaku... polarizak by to vic zkontrastnil
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    obloze pomuze ten polarizak ne? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no tak za prve stou oblohou bys neudelal nic , za druhe je vypal avypal ... a za treti co ja vim ....
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    zabias vubec rad vypaluje co jsem si vsimnul na jeho fotkach :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    jednicka a ctyrka pekny. Ale teda to prepaleny nebe:-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak neco v rychlosti odeme :





    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ROENICK: dik:-)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    shrnul jsi to pekne :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    na krajinky prechodovej, vyresi i to rozdily v expozici nebe a zem, nebudes tedy muset lepit dve fotky, jednu exponovanou na nebe druhou na krajinu, polarizak je dobrej na vsechno, vytahne kontrasty pri prechodech tmava svetla, mraky pak vypadaj uzasne, kazdopadne UV filtr, chrani objektiv a nejednou mi zachranil predni clen pri padu na zem, a treba i nejaky barevny, jsou dobry na CB fotky, ale pokud to mas zmakly tak ve PSku dostanes stejny vysledky i bez nej.. To je tak vsechno co o filtrech vim.-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nikon D200 + Sigma 30/1,4 ..portretovka.
    Nikkor 17-80..setak..
    stativ manfrotto..
    casem bude jeste tokina 12-24
    makro sigma 105..atp..
    Sb-800 blesk..
    ale zatim resim spis nejaky filtry,..polarizaky..atp..ale opet o tom vim uplny hovno...kterej je lepsi na portrety..kterej je lepsi na krajinky..(budu asi vsechno brat tou sigmou)....tak o tom ctu zatim nejaky clanky..:)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    btw, jak ste na tom s fotakama? zrcadlite vsichni??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam