• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXIK: ty tak kecas :DD
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Rad bych se prosim zucastnil pristiho "workshopu" ... doufam, ze budu moci a ze mne manzelka pusti ..! :) Jsem takovy skoro zacatecnik, tak doufam, ze mne snad mezi sebe pustite.
    Dekuji.
    CODE
    CODE --- ---
    MACHALIK: Prise prijd a porad/pomoz ... misto toho poucovani.

    Po netu je kazdej hrdina, ale aby nekdo poradil nebo pomohl ... to jsem videl jenom tam a VSEM za to velmi dekuji.

    MACHALIK: A tohle nebyla zadna profi nachystana akce ale prima setkani par lidi, co si to chteli vyzkouset. Takze viz vyse ...
    EDA
    EDA --- ---
    MACHALIK: To ono právě nebylo :-) Začti se do toho ještě jednou a zjistíš, že se pár kluků s foťákama domluvilo na čtvrtou u metra, jeden z nich taky sehnal nějaké holčiny, a báječně si užili odpoledne :-) Vyšlo vlastně všechno, akorát postkatastrofično bylo operativně nahrazeno podzimním romantickým zabarvením a účastníkům to bylo tak nějak jedno :-)
    EDA
    EDA --- ---
    jo, taky bych si mohl dát občas refresh :-)
    ROENICK: Nojo, přesně tak :-) Vsadím se třeba, že tam byl určitě nějakej fotograf, kterej poprvé fotil modelku :-) (já bych byl) No a určitě je rád, že už ví co a jak, jak to chodí, co si tak přinese a udělá modelka a co je na fotografovi a podobně...
    Ty se taky motáš kolem modelů, že jo? :-) Já taky a proto nám nejspíš Máchalíkův dotaz přišel tak blbej, ještě blbější než ostatním :-)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tak to jo, s tímhle přístupem jsem nepočítal...
    Já jenom že teda kdybych donesl z nějaké dopředu naplánované a jakožeprofesionálně nachystané akce s předchystanejma koc tohle, tak asi nevylezu na světlo. Ale zjevně od workshopu čekám něco diametrálně jinýho. Tak hlavně že vás to baví. A přece jenom, zkuste příště ty koc nafotit tak, aby vypadaly aspoň trochu míň jako štětky...
    EDA
    EDA --- ---
    Ale no ták, vždyť se jenom ptal, ne?? Stačí slušně odpovědět ;-) Takže: Ano, kluci jsou s výsledkem workshopu, tj. s tím ,že se sešli, seznámili, pokecali, pobavili atd., a i pár fotek, na jejichž výsledku až tak moc nesejde (taky to byl první ws, těžko se dá čekat, že bude někdo za jedno odpoledne od foťáku borcem), určitě spokojeni :-) Po dvacátém ws bude určitě vidět i zlepšení a rutina a nové nápady a chutě do práce nebo zábavy nebo tvůrčího procesu, jak to kdo pojímá... Škoda že jsem tam nebyl :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me je teda uplne jedno jestli budu fotit karluv most..kozy..picky..zadky..zensky...listecky..broucky..oblohy..kaminky..zvizatka..etc...
    fotim proto..abych se to naucil a protoze me to bavi...nehodlam svy fotky nekde prodavat atp :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    MACHALIK: no na tom myslim ani tak nezalezi, proto to tu je aby byly ty fotky cim dal lepsi..
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    MACHALIK: .. modelky jsou nahodou moc pekny, tak tady neprud, .. jo ...?!!!

    :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MACHALIK: borce zaprve si schovej ten pristup pro nekoho jineho, zadruhe predved co ty umis a zatreti na hodne fotkach je znat pohodova atmo a klidek a dobra nalada a taky jde o sdileni zkusenosti, videt nekoho dalsiho pri foceni a probirani technik... vysledny fota nejdou do zadny souteze :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Hej a teď zcela vážně borci: Vy jste s výsledkem workshopu, tj. s fotkama, doopravdy spokojení??? Jakože vám se líbí to, co jste vyfotili, jeden jak druhej?
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    KOUDY: prechodak, ale to by ztmavilo i to ostatni co by bylo v ty tmavsi casti prechodaku... polarizak by to vic zkontrastnil
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    obloze pomuze ten polarizak ne? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no tak za prve stou oblohou bys neudelal nic , za druhe je vypal avypal ... a za treti co ja vim ....
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    zabias vubec rad vypaluje co jsem si vsimnul na jeho fotkach :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    jednicka a ctyrka pekny. Ale teda to prepaleny nebe:-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak neco v rychlosti odeme :





    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ROENICK: dik:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam