• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    CODE: heeej! :) CODE uz priste nejde! :)))
    CODE
    CODE --- ---
    SYKES: hele ja to myslim vazne
    ma krasnej pohled a uzasny oci, navic byla moc mila a pohodova
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SYKES: nebud falesne skromnej :))

    //samo ze 80% dela krasny model :))))))
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    a to sykes nejcasteji foti uplne jiny modelky, s kridlama nebo kusadlama :) holt talent je talent no :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SYKES: no tak na tyhle fotce mi ten smysl dochazi :) celkem se mi libi, jen bych to trochu shopnul ve tvari
    SYKES
    SYKES --- ---
    heh, zase to neprehanejte chlapci :)))
    CODE
    CODE --- ---
    ROENICK: o takove kvalite mohu jen snit ... jsou krasne
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    CODE: ja tez :)) myslim to samo ve srande :))) ale rad ji poznam a vyfotim, jestli jeste nekdy pujde... co rikas na jeji fotky u Sykese, ty starsi? myslim ze vyborna prace :)
    CODE
    CODE --- ---
    ROENICK: ja jsem zadany, tak ni ani nemohu pomyslet ... ale koukat a chvalit mohu ,-)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SYKES: me se hrozne libi ta prvni fotka na http://www.mihalicek.net/fotoblog.php?kam=109 - prijde mi vyborne orezana, nakomponovana, vyborny vyraz... a objekt hlavne no :)

    CODE: hele prrr ja to rekl driv a moc na ni nekoukej jo???!!!! :DDDD
    CODE
    CODE --- ---
    SYKES: modelka byla moc krasna a prijemna slecna
    jen ta zkusenost to prisvitit bleskem zpredu mi schazela, takze moje fotky z teto chvile jsou na nic, nez jsem ten blesk pouzil :(
    SYKES
    SYKES --- ---
    MURHAAYA: ad ad prepalena obloha - taky kdyz se to fotilo proti slunci... to sem trochu nepochopil, ale cekal sem v tom nejaky zamer :) ... ano, byl v tom nejaky zamer - skoda, ze jsi se nezeptal na miste [a mozna jste me mohli usmernit, abych vam tam neblokoval modelku tak dlouho na zacatku]. Ale proc myslis, ze jsem si tam tak vesele blikal bleskem o destnicek? Cilem bylo protisvetlo, pze to hezky hraje v listech vzadu a ve vlasech ... cilem bylo neco jako nasledujici foto, zel musim vychytat to svetlo do obliceje, takhle je to moc ploche/placate :(


    Lucka offnyx

    Jo a vim, ze vyraz&postoj modelky stoji za hobelec (a pritom stacolo dost malo na vylepseni, jak na to ted tak koukam), ale proste pro me je to zkusenost ohledne prace s blesky v exterieru, prace s modelkou, zkusil jsem si poradne co doposud nikdy predtim - to jen na okraj pro rypaly, co by si mysleli, ze workshop bez vystupu, za kterym je clovek si 100% stat, nema smysl. pro me mel. Tesim se na dalsi :)
    BAMBUS
    BAMBUS --- ---
    MURHAAYA: zajímavé .)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MENTOL_: no dyk rikam... ale na lcd monitor funguje dobre :)
    MENTOL_
    MENTOL_ --- ---
    MURHAAYA: to neni kompas aby fungoval presne na stupen :) proste podle "poucky" zabere na oblohu nejvic pri 90st kolmo ke slunci, na ostatni predmety (hladina, skla vyloh/aut, apod) pod ruznymi uhly k nim ruzne. A kdyz mas slunce za zady, tak to neznamena, ze se neco nejak neprojevi, neber to tak "tvrde" :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak mam asi filtr nejakej rozbitej nebo co, ale kdyz sem zady ke slunci tak je ta zmena velcie markatni a ne ze by se neprojevovala vubec jak se pise na wiki... asi budu muset pockat do jara abych zjistil jak to vlastne mam a jak sem to vubec stal... :/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NEPH04: no ja polarizak mam a uz sem s nim experimentoval. dneska sem chtel teda si to vyzkouset, tech 90 stupnu, ale bylo zatazeno :(
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    to prijde casem :)
    MENTOL_
    MENTOL_ --- ---
    LEXIK: to uz je ulet :) nam "normalnim" staci neco jako ostrejsi sigma 30mm 1.4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam