• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    joseph: to je po zaplavach bych tipnul, vyplaveny vagony v depu
    JOSEPH
    JOSEPH --- ---
    sice mozno offtopic, ale mam tu tiez jeden trash metra :)

    LEXIK
    LEXIK --- ---
    .. nevim jak ZACK, ale ja

    1) Jsem v praci a coby zivitel 4 hladovych krku si podobny "povyrazeni" musim odpustit ..
    2) Studiovky nefotim, neumim to, a nebavi mne to ... doporucuji si pozvat nekoho vybraneho z FP
    3) Nesnasim workshopy, vsude se mota moc lidi, prekazi, berou ti modelku, opisuji napady .. a prudi !!! :)
    ZACK
    ZACK --- ---
    ZABIAS: a zaplatis muj cas?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jo presne proc ten chytrolin ZACK nejde ve ctvrtek nam to ukazat a rict bridilovy ZABIASOVY co a jak dela spatne co ... he ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: no co ti brani napis
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Priznam se, ze jsem znacne na rozpacich ...

    Stejne jako zda se spousta lidi jsem si myslel, ze toto forum slouzi hlavne lidem, kteri maji zajem se spolu domlouvat na spolecnem foceni, vzajemne si predavat zkusenosti, vyzkouset si jinou techniku toho druheho, a proste spolu prijemne stravit cas.

    Vysledne a peclive vybrane fotografie zde prezentovat a vyslechnout si zde s jistou pokorou sirokou "zpetnou vazbu" jak od naprostych laiku, tak i od vice ci mene zdatnych amateru ...

    Vzhledem k reakcim vystavujicich, ktere zde vidim, by nebylo od veci do zahlavy napsat ... co se zde od "kolemjdoucich" vlastne ocekava ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: supa
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: vecer na to mrknu ted sedim v praci
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA - rozhodne .....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FOGH: to je tvoje? a funguje tam ta registrace a tak ? dej nam to misto tech druhu fotografii tam vzdy zalozime nejakej workshop ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    fakt me tydle hlody nebavej ..... di si nekam nafackovat a nebo osprchovat a pak se zacni chovat ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZACK: di do hajzlu
    ZACK
    ZACK --- ---
    ZABIAS: o to je to desivejsi pohled... na ty druhy jak ti to ostrilo do prdele, to si taky chtel?
    FOGH
    FOGH --- ---
    Tak me napada...
    http://fgalerie.kx.cz/

    tohle je moje webgalerka, muzeme to nahazet tam, je tam celkem 250 MB, nyni volnych kolem 240ti

    mate zajem? zridim loginy...

    mam do budoucna plany na tom vice zapracovat a rozbehat na ostrem serveru, jen ten cas neni...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: to je asi nejlepsi reseni :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: ja to nejak nechapu :)

    mozna by to chtelo special stranky : http://www.foto-work-shop.unas.cz

    a tam udelat galerku nasich fotek nebo ja nevim kudla jak to nejlip udelat ale rad bych mel vsechny pohromade fotky co vzniknou spolecny no . + verejny pristup knim by mohl bejt taky prinosem mno no tak co kudla mudla .. :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KOUDY: sory ale me se to tak libi ... kdybych nechtel aby to tak vypadalo tak bych to tak nedelal ....
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    strasne moc si to prepalil zabi
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    hele, tak sem se konecne dostal k tomu udelat tu galerii a napadlo mne nekolik moznosti vzhledem k tomu, ze kazdej pes jina ves :)
    a] kazdej si to hodi na svym serveru do nejaky slozky, kde ma povolenej listing nebo si udela galerii a ja tam hodim odkaz, tak jak to tam uz ted je.
    b] hodime to vsecko na nejakej spolecnej server
    c] hodim si k sobe stranku, kde budu mit linky na ostatni fotky a do nastenky dam odkazy, ktery hodi na tu stranku nekde u mne na serveru na prisluslusnyho cloveka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam