• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    vypadato ze by se mel vypsat workshop ohledne kritiky co vy na to ???
    MENTOL_
    MENTOL_ --- ---
    LEXIK: nechci zabihat do prilisnych detailu a rozvadet OT, nicmene to co pises to spis rozsiruje o tu druhou stranu - prijemce "kritiky" a jeho schopnost se s tim vyrovnat.
    To co je opravdu zoufaly a zbytecny, je nejaka kultura komunikace (nezavisle na obsahu), ktera je tady (nyx, fotooblast, cechy) myslim misty vylozene uboha.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: vybornej text myslim ze kdyby se snim nechal ovlivnit aspon trochu kazdej tak jako jak tak je tu min prud ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    Zóna A - Pravda neexistuje

    Ja stále počúvam
    o tom čo správne je
    o tom, kto má pravdu,
    a kto vôbec nie

    Nové argumenty
    ti staré vyvrátia
    a to čo vraví druhý
    celkom zatratia

    Načo hľadať pravdu,
    keď len jedna je
    a to tá, že pravda
    neexistuje

    Ty stále hľadáš pravdu,
    a pýtaš sa kde je
    na to sa ti ja ale
    len zasmejem

    Pravdu si predsa
    musí každý nájsť sám
    pravda je len veľký
    a nechutný klam
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    LEXIK: yep presne tak
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: ano si vitez :D
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    NA ČO HLEDAT PRAVDU KED LEN JEDNA JE A TO TA ŽE PRAVDA NEEXISTUJE !!!!!!!!!!!!!!!

    soutezni otazka ...


    Jaka kapela zpiva tento refrem v pisnice ? jak se pisen jmenuje ?
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    MENTOL_: .. no, je to imo plne jinak. Od urciteho okamziku spousta lidi neni ochotna verejne rict, ze "to a to" se mi nepovedlo, to jsem udelal blbe, tohle je chyba a ja to ted taky vidim... Diky! Proste se k tomu stavi prdeli a schovavaji se za vykriky " ja jsem to tak chtel" a logicky na nasledujici otazku "proc" uz nejsou samozrejme schopni odpovedet. Obvykle do resi protiutokem na nejake OT tema, vykriky na "konstruktivni kritiku" (coz je blbost) a obecnymi kydy. Prajticky na vsech fotoserverech je to stejny, NYX nevyjimaje ... A dokud se tohle nezmeni, nezmeni se nic !!! hwg.
    MENTOL_
    MENTOL_ --- ---
    ZACK: Problem je, ze to jak se vyjadrujes prave zpusobi odklon od tematu, fotek, atd. Svou "radoby uprimnou idontcare nevybiravou kritikou" vzbudis emoce, ktery nemaji s obsahem tveho sdeleni a to co se tu probira nic spolecneho. Od urciteho momentu tve "uprimnosti" proste nejen ze nemas konstruktivni a konkretni pripominky, ale zatahujes sem ciste negativni "vlny" a bohuzel se porad najde dost tech, kteri se nechaji strhnout a pak uz je uplne jedno jestli to co rikas ma neco do sebe nebo ne, lidi vic premysli proc a jestli si tu honis ego, jestli tim neco sledujes nebo se opravdu neumis vyjadrovat nebo je to takhle vic cool a nebo jsou ciste otraveny. Zaver je - kdyz to vyklopis jako hulvat, tak je to ve vysledku OT++ (coz take muze byt to co chces ale pak sou zase zbytecny alibisticky plky "kdyz nevim, tak se zeptam, zeptam se jak umim, na nic si nehraju, resme k tematu, forma meho projevu neni podstatna, nerozumim, proc bys vas to melo nejak popuzovat, atd...")
    CODE
    CODE --- ---
    Na prudu cas ma, na radu ne ... neresit ho ... mistra

    Jini poradi radi tady nebo v poste (jsem za ty lidi rad, ze existuji)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: ale knecemu to bylo mame zase o 5 sledovani toho klubu vice :D
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    EDA: jo jo du mazat


    nezlobte se lidi jestly chcete prudit do zabiase neotravujte stim ostatni navstevniky tohoto klubu [ FOTO - WORKSHOPY ]


    al jdete stim za nim do tohot klubu : [ KOMERCNÍ FOTOGRAFIE - MLADÍ FOTOGRAFOVÉ- SKUTEČNOST KOLEM NÁS JE V NEUSTÁLÉM POHYBU ]


    klub FOTOWORKSHOP vam timto dekuje
    EDA
    EDA --- ---
    Tady bude banánů :-) Ale zcela náhodou se mi Zabiášovo momentální jednání taky nelíbí, takže se zdržuju příspěvků, než to přejde ;-)
    ZACK
    ZACK --- ---
    ZABIAS: zajima me to, protoze tomu nerozumim. Kdyz necemu nerozumim, tak se zeptam. Psal jsi, ze jsi ty fotky presne takhle chtel. Vidim zjevne chyby, ptam se, jestli i ty jsou zamer. Tvoje osobni nazory na me jsou jsi sice zajimave, ale v ramci toho klubu naprosto OT.

    BAMBUS: on te ale nikdo nepresvedcuje. Co do toho tahat autority? Mam nazor, napisu ho. Nekdo ho pobere, nekdo ne. Nekomu ta nevybirava kritika neco da, jinemu vubec nic. To je zivot. A to jak a jestli vubec fotim, je naprosto vedlejsi. Zkusme se bavit o fotkach a ne o tom, jaky je nebo neni Zack a jestli je nebo neni spravne, jak se vyjadruje.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KOUDY: zcheckuj nastenku ... vym ze jeden se domlouva termin bude znat az v nedely ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    kdy bude dalsi workshop..kde a s kym?..
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    BAMBUS: sem rad zes to napsal .. hned bych ti dal odmenu kdybych vedel jakou :) dks ...
    BAMBUS
    BAMBUS --- ---
    že se do toho vložim.. taky se divim, proč sem ten ZACK vlastně leze, dyť mu to nemůže absolutně nic dávat, pokud ho tedy nebaví honit si tady ego, což se děje a asi to tak i bude.
    Nechci se nikoho zastávat zase, většina fotek tady a samozřejmě i jinde vedle v místnostech si "nějakou" tu zdravou kritiku zaslouží, ale styl jakým to tu dělá pár id je prostě tak z patra, že se to míjí účinkem, naopak.. Hlavně mi nejni jasný, kde třeba ZACK bere toliko sebevědomí na to kolem sebe blejt takový kritiky, když např. mě teda nepřesvědčil o tom, že je nějakej echt fotograf - viděl jsem tu nějaký scany, imho nic moc.
    Nikdo nejni bez viny, teď se třeba projevila moje potřeba podrejpávat autority, ale nedivte se, já si autority vybírám sám a nepřistupuji na to někomu, kdo tak vystupuje a nepřesvědčí mě o opaku .)
    JOSEPH
    JOSEPH --- ---
    ZABIAS: je to v depe Hostivar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam