• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    JAMES_DICK: ahoj, já bych šel . .
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SYKES: aha, tak to je fajn :) to bych sel si cvaknout nejakou slecnu, mozna zkusim nejakou sehnat, ale pochybuju
    SYKES
    SYKES --- ---
    MURHAAYA: ja tam ctu "nedele"?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    JAMES_DICK: to by slo, ale v sobotu to mam zabity asi :(
    SYKES
    SYKES --- ---
    JAMES_DICK: prima :) misto je verejne pristupne? je relativne bezpecne (nehrozi nutnost byt pripraven na rychly utek)?
    nejake demo-foto?
    Pokud by to bylo nekdy relativne brzy odpoledne (at mame tak tri ctyri hodky svetla), bylo by hezky, tak bych byl pro - vzaly by se nejaky zensky a mohli bychom to zkusit :)) Tedy napad se mi zamlouva, samo s ohledem na pocasi :)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    zdravim! mam navrh:
    nedele, oblast: rohansky ostrov,praha.konkretne zde:
    http://www.mapy.cz/#x=133167488@y=135993471@z=16@mm=Z@sa=s@st=s@ssq=Loc:%2050%C2%B05'57.017%22N,%2014%C2%B027'41.258%22E@sss=1@ssp=133133504_135967648_133199424_136024192
    byl jsem se tam minulej tejden mrknout a je to tam jak v jinym svete. jsou tam ruzny zarostly haldy s vyhledem do karlina, rozmlacenej moskvic,jezirko s rakosem a zapadlym kocarkem........

    pridal by se nekdo? nejspis odpoledne....
    SYKES
    SYKES --- ---
    FOGH: no podle toho kudy a jak jsme sli fakt netusim, jestli ta mapka z mapy.cz bude dostacujici ... shora to vypada krasne prehledne, ale po kolena v bahne v te lesodzungli je vsechno jinak :)))
    FOGH
    FOGH --- ---
    JADER_NOMAK:
    PEPAZZ:
    zadat "mapy.cz" a stisknout tlacitko "filtr"
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    JADER_NOMAK: byla tu mapka tusim.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    oki ,

    super napad stema lokacema mapaky a tak pls na nastenku ....
    SAPIENS
    SAPIENS --- ---
    tak ja se mazu z nastenky, nikdo se asi neprida, tak to nechame na jindy, na nejakej lidstejsi termin, treba nekterej vikend...
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    jo me by to taky zajimalo, asi : )
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    mohl by mi někdo říct kde jsou přesněji umístěný ty starý vagony na depu hostivař, případná mapka neurazí, propás jsem ten workshop ale i tak bych tam chtěl něco zkusit vyfotit . . děkuju
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SAMUEL: jojo nekde to mam taky ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: podle tebe asi nevim no .... mimoto stimhle klubem me neser hrozne me STQ nasral ze zalozil vlastne kopii klubu o kterej sem se snazil ja misto toho aby mi pomohl roject ten co sem zalozil ja no nic ... fotograf je vetsinou skvelej ...
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: oki, dyt jen rejpu.-)

    fotky pekny, co mam rad jeste kdyz se foti s cernym pozadim, tak tam za hlavu blejsknout bodove trochu svetla... i na čb to pak vypada dobre a ziska to prostor,
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: ... Ondro "prepaly" jak tomu rikas jsou v pohode, vis. treba ...

    [ PHOTOSPHERE @ komerční - módní, reklamní a produktová fotografie: vlastní tvorba + diskuze k tématu ]

    ... problem je, ze se to ale jako vsechno musi umet :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---

    SAPIENS: co takhle čtvrtek 11.10, ateliérové focení u ZABIASE (viz výše), okolo dvanácté..?Kdo se přidá?, ZABIAS



    imho takze co stimhle kdo jde a kdo ne piste ne asi :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: tak co ty, podarilo se ti vcera neco peknyho? neprepalenyho?.-)))
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SYKES: videl jsem te na fotu, ale chci te videt v akci! :) a nabrat naky postrehy a tipy...mas jich urco hodne, my jsme proti tobe makro nubz :))

    dva blesky jo? hm hm :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam