• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    SYKES: vyskytují se tam skejťáci a jim podobní
    SYKES
    SYKES --- ---
    ARNIWUP: co se tam sportuje?
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    Když bude o víkendu pěkně, šel bych v Praze na Letnou lovit sportovce. Přidá se někdo?
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    pokud jde o kytky docela dobrá je taky na pražským hradě . . renovovaná orangerie. (nevim jak se to píše) myslím že tam jsou orchideje nebo něco na ten způsob . . ale nevim jestli nekecám a třeba tam už není něco jinýho . .
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    hele, kdo z vas fotil v botanicky zahrade v troji? budou tam tedka bonsaje a chtel bych to zkusit i v infra, takze stativ je nutnosti, je moznost si tam postavit stativ a neco si cvaknout?
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Ke kytičkám v BRNĚ: Výstava kosatců Iris 08: 23.5. - 26. 5. 2008 denně 9.00-18.00 hodin. - Areál MZLU - Arboretum...
    byla jsem tam kdysi a těch kosatců je tam fakt hafo!!
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    akutne na dnesek bych potreboval nejakeho HANDmodela . pripadne nemate nekdo nejaky znami v uklizeci firme co by mi dneska odpozovaly (nebo pujcily rekvizity pripadne prostor kde uklizej nebo tak) mam zadnae tema nafotit pracovni rukavice pri domacim uklidu ... pls pripadny napady ...
    SYKES
    SYKES --- ---
    GHOSTSTALKER: paráda, dík za info :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    SYKES: No na cca pěti kilometrech čtverečních tam je cca 5 tulipánových záhonků :-D. Ale docela zajímavé exempláře



    Jinak tam kvetou ještě nějaké keříky a stromy, nic extra, ale vydám se tam znovu, až budou růže. A prostředí je to taky docela fajn, pár jezírek, jakási imitace Stonehenge... A za dvacku studentského vstupného je to příjemně strávené odpoledne s přítelkyní :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    GHOSTSTALKER: tulipány mi kvetou i na zahradě :)) ale v Průhonicích jich možná mají celé pole? Jak to tam vypadá?
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    A v dendrologické zahradě v průhonicích právě kvetou tulipány
    SYKES
    SYKES --- ---
    a když jsme u těch botanických zahrad, v Troji bude výstava bonsají, to určo bude stát za návštěvu, byť nevím jak to bude na hromadnou výpravu :))
    http://botanicka.cz/generate_page.php?page_id=2978&cz_botanicka=154fb3d51b4b0c9bf9aed21ce16b16a8
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    SYKES: tyjo, to mam 15 metru, tak to bych zasel v pauze mezi zednicinou :) Zkusim si pujcit od kamosky zrcadlo.
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    SYKES: me tak nejak tenhle styl stejne nic nerika ;-)
    muj tamron dava max 1:4.5 :-( mno ja stejne nejradsi fotim fotograf(k)y jak fotej takze tahle moznost to jisti ;-)
    SYKES
    SYKES --- ---
    KOZEL: na kytky nepotřebuješ vyloženě makro, stačí něco co se blíží - 1:3 nebo tak něco. Jinak Nikoní mezikruhy půjčit mohu :)
    No a akty mezi skalničkama klidně dát můžeme, dokud já zůstanu za foťákem tak nemám vůbec nic proti :)
    Jen akty ve stylu CODE si nejsem jistý jestli by prošly, byť ty skleníky tam mají vcelku slušnou a bytelnou konstrukci...
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    SYKES: no proc ne, snad nekdo pujci nejaky makro, nebo mas namysli akt se skalnickama? :-)
    SYKES
    SYKES --- ---
    30.4. - 17.5. - v botanické zahradě na Moráni je výstava skalniček, otevřeno denně 9.00 - 18.00. Co kdybychom příští prodloužený víkend zašli? :)
    IROU
    IROU --- ---
    ZABIAS: porad nechapu kde je problem :)) jako se proste fotilo vsude mozne, svuj ucel to splnilo viz Sykes. Pro ten vysledek jsem hold potreboval vic no... .)
    IROU
    IROU --- ---
    uchylaci .))))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    CODE: nabizim sve sluzby jako zkuseny vazac, pokud bude k dispozici i napriklad hak ve strope, jsem schopen slecnu zavesit. a mozna i nejakou slecnu sehnat, s tim ze vysledky bych se pak mohl chlubit a mel bych nejakej pekne a kvalitni fotky bondage a nejen ty moje "cvaky". zajemci necht nahlednou na hell.cz/party nebo nebo na mou galerii (odkaz v infu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam