• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: jakej link ? FOTKY rovnou sem :D :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    MURHAAYA: OK, tuhle je denní a noční verze. Můj první pokus o panorama, tedy to berte jako ilustraci o proběhlé akci - vím že na první je světla málo a na druhé je tmy moc, krom toho že mi to hodně vpravo ujíždí/padá.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SYKES: hod link na nejaky koukatelny verze. ja sem naopak ten vecer tvoril fotografovani hodne kreace :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    Tak na focení panoramatek jsme se nakonec sešli dva, ARNIWUP a já. Bylo to prima, z Petřína je fakt slušný výhled na věžatou Prahu. Lidi po nás divně koukali, ale nikdo nám nic neukradl :)

    No a já pak doma zjistil že na panoramata v rozměru ~ 37.000 x 4.000 px bych potřeboval tak 12 GB RAM, upravovat to je fakt mor. Každopádně díky kolegům z panorama klubu za tip na PTGui, který mi se skládáním parádně pomohl. Jo a šíři obrazu nad 30.000 px zvládá až CS3 Photoshop, jak jsem kdysi četl a samo zapomněl, resp. mi to připomněla CS2 chybovou hláškou při pokusu o tisk v práci :))

    Panoramatka tady prezentovat snad ani nebudu, pže v těch malých náhledech co se vejdou na obrazovku to prostě nemá smysl :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ja :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no to nevim :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: proč mi to jen bylo úplně jasný od začátku :)
    ARNIWUP: taky to tak nějak vidím :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: sory khamo ale neco mi do toho skocilo . :(
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    JAMES_DICK: než najdeme nějaké teplé místeřko, bude devět a klidně můžem fotit i za světla... si myslim :)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    ale pocitate s tim,ze tma bude az kolem desaty?
    SYKES
    SYKES --- ---
    nj, co naděláme ... sraz ve 20.00 na Újezdě platí, přijďte kdo si uděláte čas!
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    sel bych ale jsem ted v sobotu na druhy strane republiky :-(
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    SYKES: možná ukecam někoho offnyx
    SYKES
    SYKES --- ---
    ARNIWUP: hmm, jsme jen dva (ZABIAS nevim jestli se odhodlá :)), doufal jsem ve větší bandu v rámci bezpečnosti a klidu :) Pojďte ještě někdo :)
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    Tak jak, 20:00 na Újezdě?


    MURHAAYA: jo, to jako výmluvu beru ;)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ARNIWUP: tezko, na akci totiz vystupuju :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    lokalita: PRAHA

    prace: Shanim retusera modelingovych fotografii, jde mi o kvalitni vymazlenou retus tj. vysledek SUPERGREAT :)

    podminky: cenu spolecne s ukazkou prace mi zaselte bud mistni postou a nebo mail "dobias@photo-agency.cz" ICQ: 85351733 atd vice v mem infu
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    MURHAAYA: dorazíš na akci později, pojď fotit ;)
    CODE
    CODE --- ---
    Thai Box Hodonin ... sobota neklapne :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam