• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
      FOTO WORKSHOPY -- GALLERY --- GALLERY 2

    • pozvánky, akce, nabídky, poptávky, nápady ...
    • máte nějaký nápad na workshop? - napište ho společně se svým nickem na nástěnku pod NÁPADY....
    • zaujal vás nějaký NÁPAD ? - napište pod něj svůj nick
    • máte termín a nevadí, když se ještě nekdo přidá (neprivátni workshop, volný přístup ...)? Napište pozvánku do POZVÁNEK
    • nemáte práva na nástěnku? Navštivte jeden z pořádaných workshopů, získejte reference a zažádejte o svá práva

    KONTROLUJ NÁSTENKU, MÁŠ TAM VYPSÁNO CO, KDY, KDE, JAK, KDO, S KÝM A PROČ.
    JE TVOJE AKCE AKTUÁLNI?? DEJ VEDĚT JEDNOMU ZE SPRÁVCŮ, AŤ TO HODÍ PŘÍMO DO ZÁHLAVÍ !!!!

    JAK POSLAT FOTKY Z WORKSHOPU -- GALERIE 2
    Fotky staci posilat na email: w@fotodenicek.cz
    Vezme to az 30MB JPGu v jednom emailu, samostatne i v ZIPu/RARu, vybali, resizne a zaradi do 15ti minut dle data z exifu. Titulek prispevku se vezme ze Subjectu emailu (akce/jmeno tvurce asi postaci).
    Telo emailu se zobrazi pod nadpisem.
    !!!!!!! TAK PRECI POSILEJ !!!!!!!
    AKTUÁLNĚ:
    ZABIAS - ATELIÉR - NONSTOP - atelier fotobanka kdyz budes mit cas pod se pridat .... model: ??? foto: ZABIAS,
    ZABIAS - REPORTÁŽ - leto v praglu ....

    ostatní diskuze: [ KOMERCNÍ FOTOGRAFIE - MLADÍ FOTOGRAFOVÉ- SKUTEČNOST KOLEM NÁS JE V NEUSTÁLÉM POHYBU ] ; [ Modeling, herectví a mentální prostituce - víte o nějakým castingu na reklamu/film? ] ; [ PHOTOGRAPHY || vlastni tvorba uzivatelu nyxu ] ; [ FILMOVÉ WORKSHOPY ] ; [ modeling ] ; [ Focení PORTRÉTU LIDÍ, rady, tipy, ukázky našich i jiných mumifikací (?!) ... aneb jak na to ? ;) DISKUZE K TÉMATU VÍTÁNA ]; [ Fotovýpravy za světlem, kdykoliv kdekoliv a kamkoliv .) ]
    spřátelene: [ Nyxí fotopátračka. Chcete fotit, nechat se fotit či dělat vizážistku a nevíte s kým? Tady jste správně. ]
    rozbalit záhlaví
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: proč mi to jen bylo úplně jasný od začátku :)
    ARNIWUP: taky to tak nějak vidím :)
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    JAMES_DICK: než najdeme nějaké teplé místeřko, bude devět a klidně můžem fotit i za světla... si myslim :)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    ale pocitate s tim,ze tma bude az kolem desaty?
    SYKES
    SYKES --- ---
    nj, co naděláme ... sraz ve 20.00 na Újezdě platí, přijďte kdo si uděláte čas!
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    sel bych ale jsem ted v sobotu na druhy strane republiky :-(
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    SYKES: možná ukecam někoho offnyx
    SYKES
    SYKES --- ---
    ARNIWUP: hmm, jsme jen dva (ZABIAS nevim jestli se odhodlá :)), doufal jsem ve větší bandu v rámci bezpečnosti a klidu :) Pojďte ještě někdo :)
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    Tak jak, 20:00 na Újezdě?


    MURHAAYA: jo, to jako výmluvu beru ;)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ARNIWUP: tezko, na akci totiz vystupuju :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    lokalita: PRAHA

    prace: Shanim retusera modelingovych fotografii, jde mi o kvalitni vymazlenou retus tj. vysledek SUPERGREAT :)

    podminky: cenu spolecne s ukazkou prace mi zaselte bud mistni postou a nebo mail "dobias@photo-agency.cz" ICQ: 85351733 atd vice v mem infu
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    MURHAAYA: dorazíš na akci později, pojď fotit ;)
    CODE
    CODE --- ---
    Thai Box Hodonin ... sobota neklapne :(
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak v sobotu nedorazim, mam akci
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: ja doufam ze problem mit nebudu :) hlavne tam du i v patek.
    SYKES
    SYKES --- ---
    Tak kdo se v sobotu přidáte na focení panorama Prahu, hlasujte prosím na ROENICK.
    Půjde se na Petřín, sraz na Újezdě tak v těch 20.00 (upřesníme).
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nemam tokinu vy kurvy! :D
    ROENICK
    ROENICK --- ---

    Sobota, noční focení panorama Prahy:

    3 hlasy od 3 respondentů

    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    vida, konkrétní místa a časy. Vezmete mě s sebou? Tele sice nemam, ale třeba nasáknu nějakou vědomost..
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: LOL, to je výzva :)) Ale jako hlavní potíž vidím v tom, kam tě na oficiálních závodech s foťákem pustí ... člověk potřebuje bejt hned nad vodou...
    Od kdy do kdy to vidíš? :)))

    MURHAAYA: no prima, tož se ZABIASem už bychom byli tři, to už zní dobře :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    moje zkusenosti s telatama na DSLR = nula, jsem luma :) takze takovy profik jako ty to urcite trefi lip :)) a tak nak nevim od koho pujcit... ale uz se tesim az tam vyrazim, az budu mit s cim...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: kdyz budes mit lepsi fotky nez ja zaplatim ti :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam