• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    JTS
    JTS --- ---
    MIKROM: s obojim jsou problemy:
    megaupload muze byt malo slotu pro cz - ale to staci chvili refreshovat a pak se to chytne
    rapidshare - stahnes par mega a cekas na dalsi file hodinu kdyz mas statickou ip. Nic moc.
    No - to jen tak naokraj :)
    Nicmene - problemy resi: http://www.dimonius.ru/dusd.php zeano.. nakrmis a jedes - ono si to ty pismenka vyplni a proste az to jde, tak to stahne...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KARBO: kdyz nekdo to FTP poskytne.. ale treba ja sem mel dlouho tahani z FTP zablokovany, takze rapidshare apd. pro me byly nejlepsi volbou..
    na megaupload jen pockas az to odpocita (pres to vetsinou skoci naka reklama tu musis zavrit) a zas download a
    na rapidshare kliknes dole na [free] pak je tusim to odpocitavani, pak jen vyplnis ty tri pismenka/cisla a das download
    a chce to vypnout downloadacceleratory a tak..
    KARBO
    KARBO --- ---
    čus.. nechcete šoupnout to nový alvum od i am x na nějaký ftp a pak sem hodit link? to jak to je teď je takový neflexibilní.. než sem se rozkoukal, co to po mě chce.. už sem to měl zablokovaný..
    CZMELAK
    CZMELAK --- ---
    BIHARYS: afaik je to na atletickym staionu slavie, tj v edenu
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Šajni toho 2.5. budou hrat na Strahove?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BIHARYS: ten sem taky hledal :) vse pridano na nastenku
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Also, cool remix of Sunshine-Lower then Low from IAMX here: http://www.custardrecords.com/music/iamx.mp3
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    MIKROM: jů
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SPHEX: Also, check out the Fischerspooner remix of Victimisanothernameforlover in MP3 format here.
    CZMELAK
    CZMELAK --- ---
    tak sem si stah velvet suicide a je to nejvic nejlepsi :) jaktoze mi to pred sesti lety nikdo nepustil?
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    BIHARYS: neni to "Sunshine - Victim Is Another Name For Lover (Fischerspooner remix)" ... myslim, ze to vyslo jen na vinylu.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BIHARYS: remix hustey, ale asi to nebude tenm od iamx, ten tusim zremixoval lower and low, ze?
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    nevite, kdo ma na svedomi tento remix Sunshine? http://istee1.wz.cz/FILES/Ss.mp3
    UTUBUTU
    UTUBUTU --- ---
    tak jsem ted volala do ticketpra a listky na i am x jsou a rikala, ze jich je jeste hodne... jeden za 297...
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    by se tento klub mohl prejmenovat na "Fuck ID echoboy"
    -rad bych se pridal :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    dneska SUNSHINE!!!!!!
    Venku a pro každeho :D
    FROGY
    FROGY --- ---
    KONTRAPHUNKA: ja se na nich loni ve varech luxusne bavil ;))
    SVTONIK
    SVTONIK --- ---
    hele a myslite, ze pujde sehnat listek na miste?
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    SOMIN: loni jsem měla zařízenou akreditaci, nevzala jsem si s sebou prachy, a u vchodu mi řekli že akreditaci nemám, nebyla jsem na seznamu. se slzama na krajíčku (už skoro nikam nechodim, fakt sem se těšila) jsem šla domů :o/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam