• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    SVTONIK
    SVTONIK --- ---
    jeho charisma imho tkvi v tom, ze vi, co a jak na koho pusobi sexy a pracuje s tim...
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    on je strašně charismatickej člověk, to je až neskutečný.. :)
    VERU
    VERU --- ---
    RETESKA: dobrý, díky. aspoň se můžu v klidu podívat, co vlastně všechno proběhlo za jeho zády. já byla tak uchvácena jeho osobou, že jsem ty obrázky nestíhala :))
    KARBO
    KARBO --- ---
    VERU: no jako párkrát to tam bylo trochu pozdějc.. ale stejně! je to prostě záhada, kerou asi nevyřešíme..
    JTS
    JTS --- ---
    ad PB: bych to nebral jako zasadni handicap - vzlast u takhle vystylovany projektu. Proste show. Mozna by ale stalo za to to odmystifikovat a rict na rovinu, ze stejne vsichni maji to cd pusteny na pozadi :)

    VERU: rozhovor bych si docela rad precetl, ale casak se mi kvuli tomu kupovat nechce. Bude nejaky link, plz ;-)
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    budete někdo mít fotky? hoďte pak odkaz :) mě se nepovedla ani jedna, neměla sem blesk a bylo tam tma jak víte kde :o/
    STERN
    STERN --- ---
    UTUBUTU: Ten bicak byl nejlepsi:))
    VERU
    VERU --- ---
    KARBO: jsi si jistý, jo? já jsem tam žádné chybky neslyšela. dokonce i když skočil do publika. ale možná to bylo tím, že jsem byla pořádně pod parou :))

    jinak šou jak prase. myslím, že i kdyby to bylo způlky jako playback, tak to na kvalitě hudebního zážitku nic nemění. nasazení všech účinkujících bylo maximální.
    VERU
    VERU --- ---
    ECHOBOY: btw rozhovor byl velmi příjemný. možná i kvůli tomu, že ten chlapík přes to, co v hudbě dokázal, si nehraje na všeuměla a všeználka jako ty. zbytečně nekecá a činí.
    KARBO
    KARBO --- ---
    ty voe!! včera to byl nářez.. taky mám skoro podezření, že si z nás dělal cris prdel.. ale dyž tam pak začal blbnout s mikrofonem, tak bylo slyšet, jak mu to vynechává.c)) to ho usvědčilo, že to je živě.. aspoň zpěv.. co se týče tch kláves, tak to mohli bejt jenom midiovladače a ten korg moh bejt v nějakym z počítačů co tam měli.c)) jinak je fakt, že skoro půlka kapely byly synťáky ze sampleru..

    ale i tak výtečný vystoupení!! strhující show a výkony všech muzikantů.. zpěv cornera mě ničil!!
    JTS
    JTS --- ---
    imo playback jak svin.. treba slecna za korgem (co nebyl korg:) jenom delala jako ;) Ale dobreeee.. jinak.
    _SO_
    _SO_ --- ---
    tak jakto ze ste tak skoro doma za netom? :)
    UTUBUTU
    UTUBUTU --- ---
    _SO_: playlist byl výborný, na bubny hrál takovej chlapík s kurnatýma vlasama a sue samozřejmě byla :)
    _SO_
    _SO_ --- ---
    aky bol playlist? kto hral na bubny? a bola aj sue?
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    TAK JAK SE VÁM LÍBIL KONCERT?

    podle mě to bylo fakt úžasný a skvělý, klidně bych brala kdyby to znělo míň jak deska, zvuk si přivezli dobrej :) mám podezření zda to všechno neybl jen playback :)

    a dala jsem si předsevzetí. už nikdy v životě nejdu pracovně na koncert svoý nejoblíbenější kapely.
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    VERU: já mám dneska neděli a myslel jsem že je řeč o Brně :-)
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    sakra, nihilisty bych si koukla :(( to je škoda..no tak.. Index..to neznam :) tak nic, díky moc :)
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    VERU: jak to tu tak ctu tak se ma chudak chris asi na co tesit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam