• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: njn, co nadelas...ale ve vysledku je to dobry, tak to moc neresim, ale spis me zarazi, ze kdyz si chteji hrat na svetovou kapelu, tak by se tomuhle meli vyhybat
    MLOK
    MLOK --- ---
    já jsem si týhle spojitosti už taky všiml a on se tím buriánek taky nijak zvlášť netají, že nestydatě kopírujou celý melodie... neuvěřitelný.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: ja jen, ze tady je to dost poznat :]
    MLOK
    MLOK --- ---
    no, že je to vyžraný snad ví každej ne? :)
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Fakt nikdo nic?
    A ted si pustte tohle od zacatku ;)
    http://k3vin.ic.cz/Ghetto.mp3
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Mensi kviz :)
    co vam pripomina tohle v case 0:23 v songu od Bloc Party:
    http://k3vin.ic.cz/Helicopter.mp3
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    podle me je obycejne icq naprosto vpohode na file transfer, resp. jednoduche.. ja jako bych uploadnul, ale nemam cas se s tim srat, maturuju.. Tzn. muzu komukoli poslat a ten uz si s tim poradi nejak :)
    GOODBASE
    GOODBASE --- ---
    GOODBASE: teda sorry ne na rapida ale jiste se nejak domluvime .-)
    GOODBASE
    GOODBASE --- ---
    WILDENBURY_SQ: znam a esi mas moznost byl bych rad kdybys to hodil na rapida ..diky moc
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Znate sleepytime Gorilla Museum? Naprosto SILENA skupina :) Husté.. Zajemci at napisou, nejak se domluvime, na rapidshare nemam naladu..
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    bylo by faj kdybyste me nekdo na 9. unesl z prace :(
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    WWERA: Ja tam budu na oba dny, snad to nebude tak strasny, jak to Schizma vylicil.
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    WWERA: no byla to proste hruza. lidi fakt mraky, z jedny stage na druhou se prakticky nedalo dojit, pokud jsi se ztratila tem, se kteryma jsi tam sla, nemela jsi sanci je najit, mobilni site zkolabovaly, o frontach na zachody asi nema cenu mluvit.
    problem a zaroven vyhoda ty akce je line-up a cena. line-up je docela fajn a cena pritahne spoustu ichtylu, ktery si tam dou vozrat drzku. dal bych lupen tak za petikilo, zadnej volnasek do kina k tomu a uz by to asi slo :-)
    ale visco - ber me s rezervou, ja kdyz je nekde moc lidi, ktery se mi nelibi, ztracim objektivitu a chci domu :-)
    WWERA
    WWERA --- ---

    SCHIZMA: ja prave jdu urcite nevim loni jsem nebyla tak netusim jak to tam vypadalo...
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    SCHIZMA: uf, sorry za styl a preklepy. nejak mi to dneska nejde
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    WWERA: ja bych i sel, ale po zkusenostech z lonska na majales uz nikdy nepudu (tech lidi! :-) potacejici se batiky s kelimkama plnejma pivama, ktery nemaj ne obcerstveni, ale jako zbran proti ostatnim, uz fakt nemusim...)
    WWERA
    WWERA --- ---
    dete nekdo na IamX majales v brne?
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    COOTCHA7: Ne tak docela, oni pri release party neznehodnocujou CDcko a neprerusujou party kecanim. A navic se release party dela jeste predtim, nez si to CD muzes koupit v krame, aby to tam lidi poprve slyseli. Ale muze se to lisit samozrejme.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Btw Sunshine opet na prazskem Majalesu:
    http://praha.majales.cz/cz/programy/program-hlavni-dny-oslav
    Tak si je dam znova ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam