• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    "i think,that this is the best fucking place in the world,you should be fucking proud"
    Chris Corner, Brno Fleda


    odkazy na alba, klipy, mp3 atd. sou na nastence, ale psst ;o)
    rozbalit záhlaví
    MLOK
    MLOK --- ---
    KEVIN182: taky myslím, jenže mě se ta deska zoufale nelíbí, už se to řešilo všude tak to tu ale nechci rozmazávat. Sunshine mohli prorazit, mohli bejt světová kapela, škoda, že nepřišli nato, jak toho dosáhnout.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: njn, co nadelas...ale ve vysledku je to dobry, tak to moc neresim, ale spis me zarazi, ze kdyz si chteji hrat na svetovou kapelu, tak by se tomuhle meli vyhybat
    MLOK
    MLOK --- ---
    já jsem si týhle spojitosti už taky všiml a on se tím buriánek taky nijak zvlášť netají, že nestydatě kopírujou celý melodie... neuvěřitelný.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MLOK: ja jen, ze tady je to dost poznat :]
    MLOK
    MLOK --- ---
    no, že je to vyžraný snad ví každej ne? :)
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Fakt nikdo nic?
    A ted si pustte tohle od zacatku ;)
    http://k3vin.ic.cz/Ghetto.mp3
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Mensi kviz :)
    co vam pripomina tohle v case 0:23 v songu od Bloc Party:
    http://k3vin.ic.cz/Helicopter.mp3
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    podle me je obycejne icq naprosto vpohode na file transfer, resp. jednoduche.. ja jako bych uploadnul, ale nemam cas se s tim srat, maturuju.. Tzn. muzu komukoli poslat a ten uz si s tim poradi nejak :)
    GOODBASE
    GOODBASE --- ---
    GOODBASE: teda sorry ne na rapida ale jiste se nejak domluvime .-)
    GOODBASE
    GOODBASE --- ---
    WILDENBURY_SQ: znam a esi mas moznost byl bych rad kdybys to hodil na rapida ..diky moc
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Znate sleepytime Gorilla Museum? Naprosto SILENA skupina :) Husté.. Zajemci at napisou, nejak se domluvime, na rapidshare nemam naladu..
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    bylo by faj kdybyste me nekdo na 9. unesl z prace :(
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    WWERA: Ja tam budu na oba dny, snad to nebude tak strasny, jak to Schizma vylicil.
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    WWERA: no byla to proste hruza. lidi fakt mraky, z jedny stage na druhou se prakticky nedalo dojit, pokud jsi se ztratila tem, se kteryma jsi tam sla, nemela jsi sanci je najit, mobilni site zkolabovaly, o frontach na zachody asi nema cenu mluvit.
    problem a zaroven vyhoda ty akce je line-up a cena. line-up je docela fajn a cena pritahne spoustu ichtylu, ktery si tam dou vozrat drzku. dal bych lupen tak za petikilo, zadnej volnasek do kina k tomu a uz by to asi slo :-)
    ale visco - ber me s rezervou, ja kdyz je nekde moc lidi, ktery se mi nelibi, ztracim objektivitu a chci domu :-)
    WWERA
    WWERA --- ---

    SCHIZMA: ja prave jdu urcite nevim loni jsem nebyla tak netusim jak to tam vypadalo...
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    SCHIZMA: uf, sorry za styl a preklepy. nejak mi to dneska nejde
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    WWERA: ja bych i sel, ale po zkusenostech z lonska na majales uz nikdy nepudu (tech lidi! :-) potacejici se batiky s kelimkama plnejma pivama, ktery nemaj ne obcerstveni, ale jako zbran proti ostatnim, uz fakt nemusim...)
    WWERA
    WWERA --- ---
    dete nekdo na IamX majales v brne?
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    COOTCHA7: Ne tak docela, oni pri release party neznehodnocujou CDcko a neprerusujou party kecanim. A navic se release party dela jeste predtim, nez si to CD muzes koupit v krame, aby to tam lidi poprve slyseli. Ale muze se to lisit samozrejme.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Btw Sunshine opet na prazskem Majalesu:
    http://praha.majales.cz/cz/programy/program-hlavni-dny-oslav
    Tak si je dam znova ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam