• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    "i think,that this is the best fucking place in the world,you should be fucking proud"
    Chris Corner, Brno Fleda


    odkazy na alba, klipy, mp3 atd. sou na nastence, ale psst ;o)
    rozbalit záhlaví
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    ANGUA: no ja tam vsehovsudy mela rada dve kapely..teda jednu..a to fronty, ajemex uz rada nemam, i kdyz to semnou clouma, kdyz je slysim nazivo zase a uz sem si je opet pustila, takze to je zly :D kazdopadne sem si rekla, ze kdyz uz sme tam, ze se mi tam zas toho tolik nelibilo a ze todle se zrovna poslouchat dalo, i kdyz pri tech pomalejch sem malem vazne vzala nohy na ramena.. vlastne sem si sla koupit piti, kdyz uz jel treti pomalou blbost :)

    takovy bily myslim s barevnejma srdickama.. apak tam chodila luxusni zena v zelenejch satech, ale teda.. no nic :)))

    my prave prijeli v tech sest :))
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    M4LL0RY_KN0X: chapu chapu ;) ja na to nemela se nasirat cim dal tim vic, tak sem to vzdala ;)

    jooo srdickovany sme videla akorat v aoute u sunflower caravan ;)
    a vedor byl tak pul dne, tak od setsi uz moc ne , toje pravda ;)
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    ANGUA: no ja je rok nevidela..nebo jak dlouho, takze sem si to tam jako vystala cely to vystoupeni, ale byla jsem cimdaltim znepokojenejsi...rozumej, nasranejsi :)))

    cece ja Ti nevim, ale me neprislo, ze je tam nejak vedro :D
    jeste tam par lidi ale gumaky melo, Tvoje sem myslim zahlidla .. pak nejaky srdickovany.. a hmm pak takovy agro gumaky :D
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    ALE zas to bylo dobry poznavaci znameni -. sem jeidna kdo tu v tomhle vedru leze s gumakama ;)
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    M4LL0RY_KN0X: mne to uplne prekvapilo ze zrovna ja sem se tzvedla a desla z nich, to museli bejt vazne priserni a ten jeho oblecek, mhmm;)

    nahodim fotky pak

    si mela rict, bych ti je pucila me uz pak stejne dost sraly ;)))
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    ANGUA: no ja cekala cekala.. nic.. tak sem jeste cekala na to your joy is my low.. a kdyz ani to, tak jsem zklamane odesla :)

    hmmm, kdyz ja nemam gumaky :))) a v pohode, povrch byl dobrej, ver, ze hur se s nima chodi na velkejch zulovejch kostkach, ktery jsou jeste na nejakejch mistech prahy :))
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    M4LL0RY_KN0X: taky sme prave cekala a nic, tak sem v ty pulce odesla, fakes byli lepsi ;)


    sem te mimochodem obdivoval ajk si na tom pobrchu tam mhla chodit na takovejhle botech ;)
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    jo taky me kamos rikal, ze by mela byt na podzim nova deska, tak sme cekali nejaky novy pecky a on hral pomaly blbosti.. jako jo ja mam rada jeho pomaly blbosti,ale ne na koncerte proboha..uz sem zase uplne vyrizena..

    treba uz nic nevyda a skonci! :)
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    kdyz byl v tom lucerna music baru minule tak delal nakej rozhovor a rikal ze napodzim by mela bejt nova deska, ale co se mi zdalo tak nehral ani jendu novou vec a to uz by mohl kdyby planoval za par mesicu vydta neco novyho ne ?
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    hmm a teda doufam, ze je nezacnu zase poslouchat... a ted sem si je teda pustila..to je zly.. emo...

    hele a ty kill the dandies se mi vubec nelibej, ja tu sonju miluju, ale proste nihilisti byli nihilisti co.. no nic...
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    tak jako ten divnoplaylist co tam predvedl iamx me teda taky vubec nebavil... mam nazivo radsi ty naslaplejsi pecky, a vcera to bylo nejaky moc pomaly ... ac sem se zaprisahla, ze na ne uz nikdy nejdu, tak kdyz sme odchazeli z front 242, zaslechla jsem bring me back the dog a utikala sem tam.. ale nasledne me to taky teda moc nebavilo a nezahral your joy is my low..tak ja uz na ne vazne fakt nikdy nejdu :)))
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    THEFLON: jojo prodigy totalni masakr :)
    nemo taky uzasni, jen me mrzelo jak moc malo lidi tam bylo, i kdyz James pak rikal ze to mohlo bejt horsi, ale moc sem mu to neverila ;)
    DOWSON001
    DOWSON001 --- ---
    tak zmena :)

    Prodám čtyři lístky na HODOKVAS 2008 v Pieštanech.
    Bud po dvou,nebo všechny.Cena 900(lístek),nebo se nějak dohodnem
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    ANGUA: No me se IAMX libili...sice to nebyl takovej narez jako na Flede, ale hrali dost pomalejch veci z prvniho alba a celkove to bylo dost jiny nez normalne, takze sem si na tom skvelem zvuku chrochtal blahem...
    Hadouken! byli super...i kdyz prvni 3 skladby byli hodne nejiste a mel jsem strach jak dopadne cely koncert...druha pulka byla naslapla a jejich cover Breath od Prodigy se pro me stal rozhodne vrcholnym okamzikem celeho festivalu
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    tyjo sem normalne odesla z i am x , vubec nebavili.. :/
    ale hadouken.. maskar nejvetsi ;)
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Nektery lidi bavi menit plany na posl. chvili, takze mam 2 volny mista v aute z Prahy a 2 vstupenky po 300 Kc na Planet Festival s navratem nekdy v noci zpet.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DOWSON001: a to se odvazis napsat sem?! :P
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    proc?
    DOWSON001
    DOWSON001 --- ---
    ja jedu na hodokvas ,kde iamx jedna z hlavnich hvezd z cehoz moc nadsenej nejsem teda :(
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam